Roleski XXL spicy ketchup

Roleski
55
Smaczny i polski. PolecamRoleski XXL spicy ketchup
44Roleski XXL spicy ketchup

Ketchup pikantny XXL w nowej odsłonie. Dzięki nowej recepturze (od stycznia 2020)  zawiera dwa razy więcej pomidorów i mniej cukru. Duże (XXL) i funkcjonalne opakowanie, dostosowane do potrzeb odbiorców z branży HoReCa. Nie zawiera konserwantów.

Roleski XXL spicy ketchupRoleski XXL spicy ketchup
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

expiry date:

2027-08-07

pojemność

cena za kilogram

12,48 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044001198

5901044001198

price: 12,48 zł

12.48 PLN 2027-08-07 NewCondition

pomidory (144 g na 100 gram ketchupu) ,  cukier, skrobia modyfikowana, ocet spirytusowy, sól, gorczyca, mieszanka przypraw, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; aromat naturalny, aromat, sok z czarnej marchwi, substancja słodząca: sacharynian sodu.


Information about additives:

Zawiera cukier/y i substancję słodzącą.


Wartości odżywcze (%)na 100 g
Energia 55 kcal/233 kJ
Białko 0,9 g
Węglowodany 12,0 g
Tłuszcze 0,3 g

Gorczyca : Zawiera

Ketchup pikantny XXL w nowej odsłonie. Dzięki nowej recepturze (od stycznia 2020)  zawiera dwa razy więcej pomidorów i mniej cukru. Duże (XXL) i funkcjonalne opakowanie, dostosowane do potrzeb odbiorców z branży HoReCa. Nie zawiera konserwantów.


Features:

Zawiera cukier/y i substancję słodzącą.


brand:

Firma Roleski


Legally regulated product name:Ketchup pikantny
Other information:

Zawiera cukier/y i substancję słodzącą.


Storage:

Przechowywać w temp. pokojowej.


Type of packaging:

Opakowanie plastikowe


Country of origin:

Polska


Producer's address:

Roleski Sp. J.
Zbylitowska Góra
ul. Spacerowa 181a
33-113 Zgłobice k/Tarnowa
Polska


Return address:

Roleski Sp. J.
Zbylitowska Góra
ul. Spacerowa 181a
33-113 Zgłobice k/Tarnowa
Polska
tel./fax (0-14) 631 35 00

How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Dariusz_G , 2022-04-22 08:55:10Smaczny i polski. Polecam



Roleski Roleski XXL Mild Ketchup Roleski Roleski XXL Mild Ketchup
expiry date 2027-03-05
Roleski Roleski Ketchup Roleski Roleski Ketchup
1 litr

price: 14,99 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-06-17
Kotlin spicy ketchup Kotlin spicy ketchup
expiry date 2027-06-30
Pudliszki Pudliszki spicy ketchup Pudliszki Pudliszki spicy ketchup
Without preservatives 480 g
15,63zł/kg

price: 7,50 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-03-20
Włocławek jar of spicy ketchup Włocławek jar of spicy ketchup
expiry date 2027-08-30
Włocławek Włocławek spicy Włocławek Włocławek spicy
expiry date 2027-02-20
Roleski Roleski Ketchup Branded Roleski Roleski Ketchup Branded
spicy 450 g
16,73zł/kg

price: 7,53 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-08-18
Roleski Roleski Ketchup mild XXL Roleski Roleski Ketchup mild XXL
bag 2 kg
12,58zł/kg

price: 25,16 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-03-12
Roleski Roleski Ketchup Premium Roleski Roleski Ketchup Premium
spicy 465 g
19,61zł/kg

price: 9,12 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-09-17
Roleski Roleski Mustard Sarepska Roleski Roleski Mustard Sarepska
175 g
21,31zł/kg

price: 3,73 zł

PLN
1
18
expiry date 2027-08-25
Roleski Roleski French Mustard Roleski Roleski French Mustard
175 g
22,80zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-08-06
Roleski Roleski Mustard Chrzanów Roleski Roleski Mustard Chrzanów
175 g
21,31zł/kg

price: 3,73 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-08-10
Roleski Table mustard Roleski Table mustard
175 g
21,26zł/kg

price: 3,72 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-06-24
Roleski mustard Kremska Roleski mustard Kremska
175 g
21,31zł/kg

price: 3,73 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-05-20
Roleski Roleski Jerozolimska Roleski Roleski Jerozolimska
Mustard 175 g
21,26zł/kg

price: 3,72 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-06-12
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5