Roleski mild mustard

Roleski
51Roleski mild mustard
Roleski mild mustardRoleski mild mustard
masa netto

masa netto

900 g

data przydatności

expiry date:

2027-01-22

pojemność

cena za kilogram

16,11 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044029383

5901044029383

price: 14,50 zł

buy 8 szt. for 13.24 zł/szt
14.50 PLN 2027-01-22 NewCondition

Woda, gorczyca (17,5%), cukier, ocet spirytusowy, sól, naturalny aromat, regulator kwasowości: kws cytrynowy, przyprawy.


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Roleski Roleski medium-hot mustard Roleski Roleski medium-hot mustard
    900 g
    16,11zł/kg

    price: 14,50 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-03-05
    Roleski Roleski Mustard Sarepska Roleski Roleski Mustard Sarepska
    175 g
    21,31zł/kg

    price: 3,73 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date 2027-08-25
    Roleski Roleski French Mustard Roleski Roleski French Mustard
    175 g
    22,80zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-08-06
    Roleski Roleski Mustard Chrzanów Roleski Roleski Mustard Chrzanów
    175 g
    21,31zł/kg

    price: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-08-10
    Roleski Table mustard Roleski Table mustard
    175 g
    21,26zł/kg

    price: 3,72 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-06-24
    Roleski mustard Kremska Roleski mustard Kremska
    175 g
    21,31zł/kg

    price: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-05-20
    Dagoma juncea mustard Dagoma juncea mustard
    200 g
    21,65zł/kg

    price: 4,33 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-12-10
    Dagoma Dagome mustard Gdansk Dagoma Dagome mustard Gdansk
    delicacies, honey 200g 200 g
    22,60zł/kg

    price: 4,52 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-04-13
    Roleski Roleski Jerozolimska Roleski Roleski Jerozolimska
    Mustard 175 g
    21,26zł/kg

    price: 3,72 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-06-12
    Roleski Roleski Old Polish mustard Roleski Roleski Old Polish mustard
    175 g
    22,80zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-08-26
    Roleski Roleski Honey Mustard Roleski Roleski Honey Mustard
    175 g
    22,80zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date 2027-07-30
    Roleski Viking's Mustard Roleski Viking's Mustard
    175 g
    22,80zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    30
    expiry date 2027-08-11
    Roleski Dijon mustard Roleski Dijon mustard
    165 g
    24,18zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    21
    expiry date 2027-03-16
    Roleski Roleski Trinidad Scorpion Roleski Roleski Trinidad Scorpion
    Mustard, Street Food line, extremely spicy 210 g
    23,76zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    28
    expiry date 2027-04-24
    Roleski Roleski Mustard Sarepska Roleski Roleski Mustard Sarepska
    275 g
    20,36zł/kg

    price: 5,60 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date 2027-06-23
    Roleski Roleski Table Mustard Roleski Roleski Table Mustard
    275 g
    20,36zł/kg

    price: 5,60 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date 2027-06-22
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5