Santini Xylitol in 40x5g sachets

Ksylitol
51Santini Xylitol in 40x5g sachets

Składniki:
100 % ksylitol

Santini Xylitol in 40x5g sachetsSantini Xylitol in 40x5g sachets
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

expiry date:

2028-07-15

pojemność

cena za kilogram

101,15 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5908234462036

5908234462036

price: 20,23 zł

20.23 PLN 2028-07-15 NewCondition

Ksylitol 100% (substancja słodząca)


Składniki:
100 % ksylitol


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Kruger Krüger Stevia słodzik Kruger Krüger Stevia słodzik
    stołowy 200 tabl.

    price: 12,23 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date
    2026-10-30
    Kupiec castor sugar Kupiec castor sugar
    400 g
    11,48zł/kg

    price: 4,59 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2028-07-30
    Kruger Krüger Sweet Time 100 Kruger Krüger Sweet Time 100
    sweetener 100 tabl.

    price: 5,85 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-04-30
    Ksylitol Ksylitol
    500 g
    62,88zł/kg

    price: 31,44 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-04-17
    Diamant lump sugar Diamant lump sugar
    Diamant castor sugar Diamant castor sugar
    Bio Planet Bio Planet BIO brown Bio Planet Bio Planet BIO brown
    cane sugar demerara 500 g
    20,42zł/kg

    price: 10,21 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-02-28
    Kruger Krüger Sweet Time 300 Kruger Krüger Sweet Time 300
    sweetener 300 tabl.

    price: 12,35 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-04-30
    Ksylitol Ksylitol Cukier z brzozy Ksylitol Ksylitol Cukier z brzozy
    1 kg

    price: 38,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-01-15
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5