Społem mayonnaise Kielce

Kielecki
42Społem mayonnaise Kielce
Majonez Kielecki to kultowa marka majonezu i najważniejszy produkt WSP „Społem”, dostępny na rynku już od 1959 roku. Doskonały smak, kremowa konsystencja i najwyższej jakości składniki sprawiają, że Kielecki od pokoleń cieszy się uznaniem rodzimych i zagranicznych konsumentów oraz ekspertów kulinarnych. Dowodem na to są liczne nagrody i wyróżnienia oraz fakt, że Kielecki to obecnie drugi najchętniej kupowany majonez w naszym kraju. Jego receptura stała się podstawą do opracowana Polskiej Normy majonezu.
Społem mayonnaise KielceSpołem mayonnaise Kielce
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

expiry date:

2026-11-20

pojemność

cena za litr

31,64 zł / l

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900242001610

5900242001610

price: 15,82 zł

15.82 PLN 2026-11-20 NewCondition
Kielecki Społem mayonnaise Kielce Kielecki Społem mayonnaise Kielce
500 ml
30,42zł/l

price: 15,21 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-11-05
olej rzepakowy rafinowany, musztarda (woda, ocet spirytusowy, gorczyca, cukier, sól, przyprawy), woda, żółtka jaj kurzych (7,0 %)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu:
energia2596 kJ / 631 kcal
tłuszcz68 g
w tym kwasy nasycone5,3 g
węglowodany2,3 g
w tym cukry2 g
białko1,9 g
sól1 g

Jaja : Zawiera
Gorczyca : Zawiera
Majonez Kielecki to kultowa marka majonezu i najważniejszy produkt WSP „Społem”, dostępny na rynku już od 1959 roku. Doskonały smak, kremowa konsystencja i najwyższej jakości składniki sprawiają, że Kielecki od pokoleń cieszy się uznaniem rodzimych i zagranicznych konsumentów oraz ekspertów kulinarnych. Dowodem na to są liczne nagrody i wyróżnienia oraz fakt, że Kielecki to obecnie drugi najchętniej kupowany majonez w naszym kraju. Jego receptura stała się podstawą do opracowana Polskiej Normy majonezu.
Features:...uznawany za najlepszy!, Q Jakość Tradycja - Świętokrzyskie, bez konserwantów, Uniwersalny dodatek do potraw, podkreślający i wzbogacający ich smak, Uprawniony do oznaczania znakiem jakości Q
brand:Majonez Kielecki
About the brand:Majonez Kielecki to najmocniejsza marka w portfolio WSP „Społem”. Uwielbiana i rozpoznawalna nie tylko w Polsce, ale także poza granicami naszego kraju. Przez niektórych konsumentów uznawana wręcz za kultową. To także specjał cieszący się ogromnym zaufaniem ekspertów, czego wyrazem są liczne nagrody i wyróżnienia branżowe oraz znaki jakości.
Legally regulated product name:Majonez stołowy.
Other information:Produkt pakowany w atmosferze ochronnej. Jakość Tradycja - Świętokrzyskie Certyfikat PCBC Q
Storage:Należy spożyć do: (data i numer partii podane na wieczku). Przechowywać w temperaturze od 2 °C do 20 °C, w miejscach czystych, suchych, ciemnych lub oświetlonych światłem rozproszonym, a po otwarciu słoika w lodówce nie dłużej niż 2 tygodnie.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem" 25-726 Kielce, ul. Mielczarskiego 93-95
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    Winiary mayonnaise sauce tartare Winiary mayonnaise sauce tartare
    expiry date 2027-01-31
    Winiary horseradish mayonnaise Winiary horseradish mayonnaise
    expiry date 2027-01-18
    Roleski Roleski table mayonnaise Roleski Roleski table mayonnaise
    280 g
    25,46zł/kg

    price: 7,13 zł

    PLN
    1
    21
    expiry date 2027-07-20
    Roleski Roleski table mayonnaise Roleski Roleski table mayonnaise
    850 ml
    18,53zł/l

    price: 15,75 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-07-23
    Ocetix mayonnaise Pomeranian Table Ocetix mayonnaise Pomeranian Table
    expiry date
    2027-01-09
    WITHOUT EGG MAYONNAISE 250ml BIO WITHOUT EGG MAYONNAISE 250ml BIO
    - VITAQUELL 250 ml
    57,92zł/l

    price: 14,48 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-05-21
    Kielecki Społem mayonnaise Kielce Kielecki Społem mayonnaise Kielce
    310 g
    31,19zł/kg

    price: 9,67 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-11-21
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5