Szubryt

Produkt klasy Premium z czystą etykietą! Zupa pomidorowa, czyli klasyczna pomidorówka z ryżem to zdecydowanie smak dzieciństwa. <p>Zupa z ryżem, mięsem drobiowym z kurczaka i warzywami. Produkt sterylizowany.</p>

masa netto

masa netto

480 g

data przydatności

expiry date:

2028-08-21

pojemność

cena za kilogram

22,02 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906190375858

5906190375858

price: 10,57 zł

buy 6 szt. for 10.41 zł/szt
10.57 PLN 2028-08-21 NewCondition

<p>Woda, ryż 8%, mięso drobiowe z kurczaka 8%, koncentrat pomidorowy 7%, śmietana 7% (z mleka), cebula smażona, tłuszcz wieprzowy, warzywa suszone w zmiennych proporcjach (marchew, pasternak, cebula, por, natka selera, natka pietruszki), sól, przyprawy.</p>


<p>Wartości odżywcze w 100g produktu: Wartość energetyczna 234 kJ / 56 kcal; Tłuszcz 1,9 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,7 g; Węglowodany 6,6 g, w tym cukry 1,1 g; Białko 3,0 g; Sól 0,72 g</p>


Produkt klasy Premium z czystą etykietą! Zupa pomidorowa, czyli klasyczna pomidorówka z ryżem to zdecydowanie smak dzieciństwa. <p>Zupa z ryżem, mięsem drobiowym z kurczaka i warzywami. Produkt sterylizowany.</p>


Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
do spaghetti 480 g
17,56zł/kg

price: 8,43 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-08-19
Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
Słodko-Kwaśny 480 g
17,56zł/kg

price: 8,43 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-06-18
Pudliszki Pudliszki Sos Boloński Pudliszki Pudliszki Sos Boloński
480 g
17,56zł/kg

price: 8,43 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-08-13
Szubryt Szubryt Barszcz czerwony Szubryt Szubryt Barszcz czerwony
z uszkami 480 g
20,06zł/kg

price: 9,63 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-03-13
Szubryt Szubryt Zraziki w sosie Szubryt Szubryt Zraziki w sosie
koperkowym 480 g
23,63zł/kg

price: 11,34 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-08-14
Szubryt Szubryt Zupa ogórkowa Szubryt Szubryt Zupa ogórkowa
z mięsem 480 g
20,81zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-07-11
Szubryt Szubryt Strogonow Szubryt Szubryt Strogonow
expiry date
2027-07-13
Szubryt Szubryt Ozorki wieprzowe Szubryt Szubryt Ozorki wieprzowe
480 g
28,63zł/kg

price: 13,74 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-09-01
Szubryt Szubryt Kiełbasa domowa Szubryt Szubryt Kiełbasa domowa
biała 0.734 g
25,07zł/kg

price: 25,84 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-20
Szubryt Szubryt Schab kruchy Szubryt Szubryt Schab kruchy
Sądecki 1.242 g
78 220,00zł/kg

price: 78,22 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-19
Szubryt Szubryt Szynka wiejska Szubryt Szubryt Szynka wiejska
Sądecka 0.846 g
47,09zł/kg

price: 53,54 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-26
Szubryt Szubryt Kiełbasa wiejska Szubryt Szubryt Kiełbasa wiejska
Sądecka 1.027 g
41 920,00zł/kg

price: 41,92 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-20
Szubryt Szubryt Skrzydełka Szubryt Szubryt Skrzydełka
drobiowe 350 g
22,51zł/kg

price: 7,88 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-18
Szubryt Szubryt Zraziki w sosie Szubryt Szubryt Zraziki w sosie
koperkowym 420 g
28,55zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
6
expiry date
2026-10-29
Szubryt Szubryt Kotlet mielony Szubryt Szubryt Kotlet mielony
z puree 360 g
29,47zł/kg

price: 10,61 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-17
Szubryt Szubryt Roladka wieprzowa Szubryt Szubryt Roladka wieprzowa
z 360 g
27,75zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-10-17
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5