The primacy of French Mustard mild

Prymat Bez konserwantów.
The primacy of French Mustard mildThe primacy of French Mustard mild
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

expiry date:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

22,17 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135027854

5901135027854

price: 3,99 zł

3.99 PLN 2027-03-30 NewCondition
woda, gorczyca biała, ocet winny, cukier, gorczyca czarna, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, ekstrakt z kurkumy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna944 kJ / 226 kcal
Tłuszcz9,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,6 g
Węglowodany20 g
w tym cukry12 g
Białko9,0 g
Sól2,0 g

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Soja : Może zawierać
Bez konserwantów.
Features:bez konserwantów, łagodna
brand:Prymat
Legally regulated product name:Musztarda francuska.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem:/ Nr partii: nadruk na wieczku. Przechowywać w zacienionym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Preparation and use:Wyciek wody jest naturalną cechą produktu. Przed użyciem wymieszać.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:
Return address:
Prymat juncea mustard Prymat juncea mustard
180 g
17,56zł/kg

price: 3,16 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-04-30
Octim Octim Organic spicy mustard Octim Octim Organic spicy mustard
180 g
28,89zł/kg

price: 5,20 zł

PLN
1
11
expiry date
2027-06-15
Octim Octim Organic mild mustard Octim Octim Organic mild mustard
180 g
28,89zł/kg

price: 5,20 zł

PLN
1
14
expiry date
2027-07-22
Octim Octim Horseradish mustard Octim Octim Horseradish mustard
sauce from Olsztynek 180 g
24,28zł/kg

price: 4,37 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-04-03
Kamis Kamis Musztarda czeska Kamis Kamis Musztarda czeska
180 g
28,67zł/kg

price: 5,16 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-02-13
Roleski Roleski Mustard Sarepska Roleski Roleski Mustard Sarepska
175 g
21,31zł/kg

price: 3,73 zł

PLN
1
18
expiry date 2027-08-25
Roleski Roleski French Mustard Roleski Roleski French Mustard
175 g
22,80zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-08-06
Roleski Roleski Mustard Chrzanów Roleski Roleski Mustard Chrzanów
175 g
21,31zł/kg

price: 3,73 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-08-10
Prymat mustard delicacies Prymat mustard delicacies
185 g
17,46zł/kg

price: 3,23 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-05-30
Prymat ground black pepper Prymat ground black pepper
20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-07-30
Prymat sweet peppers ground Prymat sweet peppers ground
20 g
105,00zł/kg

price: 2,10 zł

PLN
1
17
expiry date 2029-07-30
Prymat cayenne pepper ground Prymat cayenne pepper ground
20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2029-02-28
Prymat classic grill seasoning 20g Prymat classic grill seasoning 20g

price: 2,23 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-03-31
Prymat rubbed marjoram Prymat rubbed marjoram
8 g
248,75zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-05-30
Prymat basil seasoning for dishes Prymat basil seasoning for dishes
with the provision on the reverse 10 g
199,00zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
13
expiry date 2029-03-30
Prymat Seasoning for fish Prymat Seasoning for fish
expiry date 2028-05-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5