Odkryj wyjątkowy komfort i delikatność z papierem toaletowym Valletto 3-warstwowym, wzbogaconym subtelnym aromatem rumianku oraz zielonej herbaty. W opakowaniu znajdziesz 8 wydajnych rolek, które wprowadzą do Twojej łazienki nutę świeżości i relaksu.

Trzy warstwy papieru gwarantują nie tylko niezwykłą miękkość, ale również wytrzymałość. To idealne połączenie dla osób poszukujących produktu, który zapewni maksymalny komfort i skuteczność. Delikatny aromat rumianku i zielonej herbaty sprawia, że codzienne użytkowanie staje się przyjemnością, a subtelny zapach pozostawia uczucie świeżości.

Valletto Papier Toaletowy jest bezpieczny dla skóry, dzięki starannie dobranym materiałom. Produkowany z troską o środowisko, pochodzi z surowców pochodzących z odpowiedzialnych źródeł. Każda rolka to idealna równowaga pomiędzy trwałością a delikatnością.

Wybierz papier, który nie tylko spełnia praktyczne potrzeby, ale również dodaje Twojej łazience odrobiny luksusu. Valletto 3-warstwowy z aromatem rumianku i zielonej herbaty to doskonały wybór dla Ciebie i Twojej rodziny!

masa netto

masa netto

8 rol.

pojemność

cena za kilogram

1,00 zł / rol.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905999150529

5905999150529

price: 7,99 zł

7.99 PLN NewCondition

Odkryj wyjątkowy komfort i delikatność z papierem toaletowym Valletto 3-warstwowym, wzbogaconym subtelnym aromatem rumianku oraz zielonej herbaty. W opakowaniu znajdziesz 8 wydajnych rolek, które wprowadzą do Twojej łazienki nutę świeżości i relaksu.

Trzy warstwy papieru gwarantują nie tylko niezwykłą miękkość, ale również wytrzymałość. To idealne połączenie dla osób poszukujących produktu, który zapewni maksymalny komfort i skuteczność. Delikatny aromat rumianku i zielonej herbaty sprawia, że codzienne użytkowanie staje się przyjemnością, a subtelny zapach pozostawia uczucie świeżości.

Valletto Papier Toaletowy jest bezpieczny dla skóry, dzięki starannie dobranym materiałom. Produkowany z troską o środowisko, pochodzi z surowców pochodzących z odpowiedzialnych źródeł. Każda rolka to idealna równowaga pomiędzy trwałością a delikatnością.

Wybierz papier, który nie tylko spełnia praktyczne potrzeby, ale również dodaje Twojej łazience odrobiny luksusu. Valletto 3-warstwowy z aromatem rumianku i zielonej herbaty to doskonały wybór dla Ciebie i Twojej rodziny!


Regina toilet paper chamomile 3 Regina toilet paper chamomile 3
-ply white 8 rolls 8 szt.
1,79zł/szt.

price: 14,29 zł

PLN
1
112
Regina aloe vera toilet paper Regina aloe vera toilet paper
8 szt.
1,79zł/szt.

price: 14,28 zł

PLN
1
56
Velvet gently white toilet paper Velvet gently white toilet paper
8 rol.
1,69zł/ rol.

price: 13,50 zł

PLN
1
35
Velvet Naturally caring Velvet Velvet Naturally caring Velvet
toilet paper chamomile 8 rol.
1,69zł/ rol.

price: 13,50 zł

PLN
1
15
Cashmir Cashmir Chamomile toilet Cashmir Cashmir Chamomile toilet
paper 8 rol.
1,22zł/ rol.

price: 9,75 zł

PLN
1
88
Cashmir Cashmir Satine Premium Cashmir Cashmir Satine Premium
Toilet Paper White 8 rol.
1,22zł/ rol.

price: 9,75 zł

PLN
1
90
Valletto Papier toaletowy biały Valletto Papier toaletowy biały
8 rol.

price: 6,99 zł

PLN
1
136
Velvet xxl white toilet paper 4 Velvet xxl white toilet paper 4
rolls 4 szt.
1,87zł/szt.

price: 7,48 zł

PLN
1
3
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5