Roleski vegan mayonnaise

Roleski
Roleski vegan mayonnaiseRoleski vegan mayonnaise
pojemność netto

pojemność netto

285 ml

data przydatności

expiry date:

2026-11-28

pojemność

cena za litr

21,02 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044032833

5901044032833

price: 5,99 zł

5.99 PLN 2026-11-28 NewCondition
Roleski Roleski table mayonnaise Roleski Roleski table mayonnaise
280 g
25,46zł/kg

price: 7,13 zł

PLN
1
21
expiry date 2027-07-20
Roleski Roleski table mayonnaise Roleski Roleski table mayonnaise
850 ml
18,53zł/l

price: 15,75 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-07-23
Kielecki Społem mayonnaise Kielce Kielecki Społem mayonnaise Kielce
310 g
31,19zł/kg

price: 9,67 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-11-21
Winiary Winiary Salad mayonnaise Winiary Winiary Salad mayonnaise
expiry date 2027-01-25
Bio Bandits Bio Bandits BIO vegan Bio Bandits Bio Bandits BIO vegan
mayonnaise 370 ml
37,81zł/l

price: 13,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-07-18
Winiary mayonnaise sauce tartare Winiary mayonnaise sauce tartare
expiry date 2027-01-31
Roleski Roleski Mustard Sarepska Roleski Roleski Mustard Sarepska
175 g
21,31zł/kg

price: 3,73 zł

PLN
1
18
expiry date 2027-08-25
Roleski Roleski French Mustard Roleski Roleski French Mustard
175 g
22,80zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-08-06
Roleski Roleski Mustard Chrzanów Roleski Roleski Mustard Chrzanów
175 g
21,31zł/kg

price: 3,73 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-08-10
Roleski Table mustard Roleski Table mustard
175 g
21,26zł/kg

price: 3,72 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-06-24
Roleski mustard Kremska Roleski mustard Kremska
175 g
21,31zł/kg

price: 3,73 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-05-20
Roleski Roleski Jerozolimska Roleski Roleski Jerozolimska
Mustard 175 g
21,26zł/kg

price: 3,72 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-06-12
Roleski Roleski Old Polish mustard Roleski Roleski Old Polish mustard
175 g
22,80zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-08-26
Roleski Roleski Mustard Sarepska Roleski Roleski Mustard Sarepska
275 g
20,36zł/kg

price: 5,60 zł

PLN
1
19
expiry date 2027-06-23
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5