Vegeta Vegetable seasoning for dishes

Vegeta
54Vegeta Vegetable seasoning for dishes
- Nie zawiera glutenu - Bez dodatku konserwantów - Bez dodatku aromatów
Vegeta Vegetable seasoning for dishesVegeta Vegetable seasoning for dishes
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

expiry date:

2027-11-04

pojemność

cena za kilogram

23,61 zł / kg

kraj

Country of origin

Croatia

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901315056117

5901315056117

price: 4,25 zł

4.25 PLN 2027-11-04 NewCondition
sól jodowana (sól, jodan potasu), suszone warzywa 15,5 % (marchew, pasternak, ziemniaki, cebula, SELER, natka pietruszki), wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, inozynian disodowy), cukier, przyprawy, skrobia kukurydziana, barwnik (ryboflawina)
Wartości odżywcze (%) Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna662 kJ / 157 kcal
tłuszcz0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
węglowodany27 g
w tym cukry22 g
błonnik5,0 g
białko8,5 g
sól56,9 g

Seler : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
- Nie zawiera glutenu - Bez dodatku konserwantów - Bez dodatku aromatów
Features:oryginalna, bogactwo smaku, z 279 g świeżych warzyw*, 60 porcji, *279 g świeżych warzyw zostało użyte do wyprodukowania tego opakowania / opakowanie zawiera 27,9 g suszonych warzyw
brand:VEGETA
Legally regulated product name:Przyprawa warzywna do potraw
Storage:Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze otoczenia. Najlepiej spożyć przed: data z boku opakowania
Preparation and use:Sposób przyrządzania: Na jedną porcję (250 ml) gotowanej lub duszonej potrawy (zup, sosów, ryżu, warzyw i potraw mięsnych) dodać 1 łyżeczkę (3 g) Vegety na 5 minut przed końcem gotowania. Mięso lub potrawy rybne przed pieczeniem doprawić Vegetą według uznania.
Recipes:Pierś kurczaka z makaronem, serem gorgonzola Składniki: - 1 pierś kurczaka - 2 łyżeczki Vegety - pół łyżeczki słodkiej papryki - 2 łyżki oleju - pół słoika pomidorów suszonych - 250 g makaronu spaghetti - garść szpinaku - 100 g sera gorgonzola - garść orzechów włoskich Przygotowanie: Kurczaka pokroić w drobną kostkę. Na patelni rozgrzać olej, kurczaka doprawić Vegetą, papryką, mięso podsmażyć na złoty kolor. Dodać pokrojone w plastry suszone pomidory, dodać umyty szpinak, dusić 2 minuty, zdjąć z ognia. Makaron ugotować według instrukcji na opakowaniu. Ugotowany makaron dodać na patelnię, wymieszać. Danie posypać pokruszonym serem gorgonzola i orzechami włoskimi. Smacznego!
Type of packaging:Torba
Country of origin:Croatia
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Kamis curry Kamis curry
    expiry date 2029-01-25
    Prymat classic grill seasoning 20g Prymat classic grill seasoning 20g

    price: 2,23 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2029-03-31
    Prymat Seasoning for fish Prymat Seasoning for fish
    expiry date 2028-05-30
    Prymat spice to the stew Prymat spice to the stew
    expiry date 2028-01-31
    Prymat spice for tripe Prymat spice for tripe
    expiry date
    2027-11-30
    Prymat Provencal herbs Prymat Provencal herbs
    10 g
    199,00zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date 2029-08-30
    Prymat seasoning of minced meat Prymat seasoning of minced meat
    20 g
    99,50zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    23
    expiry date 2028-07-30
    Prymat spice to the stew Prymat spice to the stew
    expiry date 2028-07-30
    Vegeta Podravka natur vegetable Vegeta Podravka natur vegetable
    seasoning to dishes 150 g
    33,27zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-06-30
    Vegeta Podravka veggie seasoning Vegeta Podravka veggie seasoning
    Universal 200 g
    16,55zł/kg

    price: 3,31 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date 2028-06-16
    Vegeta Podravka Vegeta vegetable Vegeta Podravka Vegeta vegetable
    seasoning for dishes 70 g
    26,43zł/kg

    price: 1,85 zł

    PLN
    1
    32
    expiry date 2028-06-11
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5