We eat vegetable soup with pork

jemyjemy
55
Dobra tylko mało, mogłoby być np:600 gram.We eat vegetable soup with pork
47We eat vegetable soup with pork
Wiemy, że zupa to bardzo ważny posiłek w ciągu dnia. Dlatego zainspirowani smakiem klasycznej jarzynowej naszą zupę JemyJemy ugotowaliśmy na mięsie wieprzowym, z marchewką, fasolką szparagową, kapustą, ziemniakami, selerem i pietruszką. Życzymy smacznego!
We eat vegetable soup with porkWe eat vegetable soup with pork
masa netto

masa netto

450 g

data przydatności

expiry date:

2027-08-21

pojemność

cena za kilogram

17,20 zł / kg

kraj

Country of origin

Poland

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901696011880

5901696011880

price: 7,74 zł

buy 6 szt. for 7.62 zł/szt
7.74 PLN 2027-08-21 NewCondition
woda, warzywa 28 % (marchew, fasola szparagowa, kapusta biała, ziemniaki, seler, pietruszka), mięso wieprzowe 4 %, śmietana 2 %, mąka pszenna, sól, skrobia modyfikowana, koper, pieprz, ekstrakt drożdżowy, przeciwutleniacz: askorbinian sodu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna113 kJ / 27 kcal
Tłuszcz0,7 g
- w tym kwasy nasycone0,3 g
Węglowodany3,2 g
- w tym cukry1,0 g
Błonnik0,9 g
Białko1,5 g
Sól0,77 g

Seler : Zawiera
Mleko : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Wiemy, że zupa to bardzo ważny posiłek w ciągu dnia. Dlatego zainspirowani smakiem klasycznej jarzynowej naszą zupę JemyJemy ugotowaliśmy na mięsie wieprzowym, z marchewką, fasolką szparagową, kapustą, ziemniakami, selerem i pietruszką. Życzymy smacznego!
Features:wystarczy podgrzać, bez konserwantów, bez barwników
brand:JemyJemy
Legally regulated product name:Jarzynowa z mięsem wieprzowym. Zupa sterylizowana.
Storage:Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Type of packaging:Torba
Country of origin:Poland
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 7 ocen.

  • Marek , 2025-03-27 15:17:54Dobra tylko mało, mogłoby być np:600 gram.



jemyjemy We eat bean soup with jemyjemy We eat bean soup with
pork sausage 450 g
17,20zł/kg

price: 7,74 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-10-29
jemyjemy We eat broth soup with jemyjemy We eat broth soup with
chicken and rice 450 g
17,20zł/kg

price: 7,74 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-09-17
jemyjemy We eat cabbage soup with jemyjemy We eat cabbage soup with
pork 450 g
17,07zł/kg

price: 7,68 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-11-02
jemyjemy We eat barley soup with jemyjemy We eat barley soup with
pork 450 g
17,20zł/kg

price: 7,74 zł

PLN
1
20
expiry date 2027-08-06
jemyjemy We eat sour rye soup with jemyjemy We eat sour rye soup with
pork sausage 450 g
17,20zł/kg

price: 7,74 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-10-22
jemyjemy We eat pea soup with pork jemyjemy We eat pea soup with pork
sausage 450 g
17,18zł/kg

price: 7,73 zł

PLN
1
17
expiry date 2027-11-24
jemyjemy We eat tomato soup with jemyjemy We eat tomato soup with
chicken and rice 450 g
17,20zł/kg

price: 7,74 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-11-04
jemyjemy We eat cucumber soup with jemyjemy We eat cucumber soup with
pork 450 g
17,20zł/kg

price: 7,74 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-10-30
jemyjemy We eat Thai Soups of the jemyjemy We eat Thai Soups of the
world 400 g
18,68zł/kg

price: 7,47 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-05-22
jemyjemy We eat goulash soups of jemyjemy We eat goulash soups of
the world 400 g
19,25zł/kg

price: 7,70 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-10-23
jemyjemy We eat cream mushroom jemyjemy We eat cream mushroom
soup 375 g
20,11zł/kg

price: 7,54 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-08-21
jemyjemy We eat Green pea cream jemyjemy We eat Green pea cream
soup 375 g
20,51zł/kg

price: 7,69 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-09-10
jemyjemy We Eat Pumpkin Cream Soup jemyjemy We Eat Pumpkin Cream Soup
expiry date
2027-11-23
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5