White sauce

Cykoria
46White sauce
White sauceWhite sauce
masa netto

masa netto

25 g

data przydatności

expiry date:

2027-06-06

pojemność

cena za kilogram

89,60 zł / kg

ocena

ranking

4.3/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288519254

5900288519254

price: 2,24 zł

2.24 PLN 2027-06-06 NewCondition
REDUCED PRICE -55%
Cykoria White sauce Cykoria White sauce
expiry date 2026-10-30
Cykoria White sauce Cykoria White sauce
25 g
94,00zł/kg

price: 2,35 zł

PLN
1
40
expiry date 2027-11-30
odtłuszczone mleko w proszku, skrobia ziemniaczana modyfikowana, mąka pszenna, sól, tłuszcz palmowy, gałka muszkatołowa 2 %, ekstrakt drożdżowy, cukier, aromaty (zawierają mleko i produkty pochodne łącznie z laktozą), cebula prażona (cebula, olej palmowy, mąka pszenna, sól)
Wartości odżywcze (%)na 100 ml
Wartość energetyczna243 kJ / 58 kcal
Tłuszcz1,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,0 g
Węglowodany7,6 g
w tym cukry4,5 g
Błonnik<0,5 g
Białko3,2 g
Sól0,73 g
Wartość odżywcza podana dla produktu przyrządzonego z mlekiem 2 % tłuszczu.
Opakowanie wystarcza do przygotowania 3 sugerowanych porcji produktu.
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/ 2 000 kcal).

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
podawaj do: ryb, jajek, gotowanych warzyw i mięs, dla Twoich super potraw
brand:Cykoria
About the brand:Cykoria polecamy doskonałą kuchnię Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Legally regulated product name:Sos biały w proszku.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Przechowywać w suchym chłodnym miejscu.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 6 ocen.




    Winiary sauce powdered mushroom Winiary sauce powdered mushroom
    expiry date 2027-06-30
    Winiary sauce powdered of tomato Winiary sauce powdered of tomato
    expiry date 2027-05-30
    Cykoria Mushroom sauce Cykoria Mushroom sauce
    expiry date 2028-01-30
    Cykoria Hunter sauce Cykoria Hunter sauce
    expiry date 2027-12-30
    Cykoria Tomato Sauce Cykoria Tomato Sauce
    expiry date 2028-03-30
    Cykoria Light roast sauce Cykoria Light roast sauce
    expiry date 2027-11-30
    Cykoria Mushroom sauce Cykoria Mushroom sauce
    expiry date 2027-12-30
    Winiary Winiary sauces For Every Winiary Winiary sauces For Every
    Day with cream dill sauce 27 g
    135,93zł/kg

    price: 3,67 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-03-30
    Cykoria citric acid grocery Cykoria citric acid grocery
    20 g
    92,50zł/kg

    price: 1,85 zł

    PLN
    1
    42
    expiry date 2029-02-28
    Cykoria beetroot soup rapid Cykoria beetroot soup rapid
    60 g
    37,67zł/kg

    price: 2,26 zł

    PLN
    1
    35
    expiry date 2028-03-30
    Cykoria chili Cykoria chili
    20 g
    99,50zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    29
    expiry date 2028-01-30
    Cykoria Christian Coffee Grain Cykoria Christian Coffee Grain
    Express 30 bags 120 g
    44,92zł/kg

    price: 5,39 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-05-30
    Cykoria Cream cakes with the taste Cykoria Cream cakes with the taste
    of strawberry 100 g
    56,30zł/kg

    price: 5,63 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-11-30
    Cykoria Cream cakes with the taste Cykoria Cream cakes with the taste
    of rum 100 g
    32,40zł/kg

    price: 3,24 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date 2027-11-30
    Cykoria Chicory Instant cheesecake Cykoria Chicory Instant cheesecake
    expiry date 2027-06-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5