Winiary Vegetable broth 18 cubes

Winiary
Winiary Vegetable broth 18 cubesWiniary Vegetable broth 18 cubes
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

expiry date:

2027-04-30

pojemność

cena za kilogram

50,89 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613287556646

7613287556646

price: 9,16 zł

9.16 PLN 2027-04-30 NewCondition
sól, olej palmowy, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), skrobia ziemniaczana, suszone warzywa 7,7 % (marchew 3,4 %, cebula 2,3 %, por, korzeń pietruszki, korzeń selera), ekstrakt drożdży, aromaty (z pszenicą, selerem), przyprawy, liść pietruszki, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), fermentowane białko pszenne, przeciwutleniacz (wyciągi z rozmarynu)
Wartości odżywcze (%)W 100 ml bulionu
Wartość energetyczna25 kJ
Wartość energetyczna6 kcal
Tłuszcz0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany0,3 g
w tym cukry0,1 g
Błonnik0,0 g
Białko0,1 g
Sól0,97 g
* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 90 porcji.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.
** po przyrządzeniu z 1 kostką/litr

Seler : Zawiera
Mleko : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
odpowiedni dla wegetarian
brand:Winiary
About the brand:Wypróbuj Kostkę Mięsną Winiary do dań mięsnych
Legally regulated product name:Bulion warzywny.
Other information:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz data na boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:Sposób przygotowania: Aby uzyskać esencjonalny bulion rozpuść 2 kostki w 1 litrze wrzącej wody. Jeżeli chcesz doprawić zupę, dodaj 1 kostkę na 1 litr zupy. Kostki możesz użyć jako przyprawę, dodając je także do innych potraw. Po użyciu kostek większość potraw nie wymaga dosalania.
Recipes:Zupa z cukinii z chrupiącymi kurkami 4 porcje 1,5 kostki Bulionu warzywnego Winiary 3 średnie cukinie 250 g kurek gałązka estragonu 2 łyżki oleju imbir (do smaku) Kostki rozpuść w 0,75 litra wrzącej wody. Cukinię umyj, osusz, odetnij końce i pokrój w plasterki o grubości 0,5 cm. W rondlu rozgrzej łyżkę oleju i zeszklij cukinię. Wlej bulion, przykryj i duś 10 minut. Kurki oczyść, opłucz i osusz. Resztę oleju rozgrzej na patelni, wrzuć grzyby i smaż kilka minut. Cukinię z bulionem zmiksuj i przetrzyj przez sitko. Wymieszaj ze śmietaną, przypraw imbirem. Estragon opłucz, osusz i podrywaj listki. Zupę rozlej na talerzy, na jej wierzchu połóż kurki i całość posyp estragonem.
Type of packaging:Pudełko
Producer's address:
Return address:
Winiary bouillon cubes ( 6 cubes ) Winiary bouillon cubes ( 6 cubes )
vegetable 60 g
61,83zł/kg

price: 3,71 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-02-28
Bulion 120g vegetarian broth Bulion 120g vegetarian broth
120 g
44,92zł/kg

price: 5,39 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-03-18
Winiary Winiary broth in beef Winiary Winiary broth in beef
cubes (6 cubes) 60 g
61,83zł/kg

price: 3,71 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-03-30
Winiary bouillon cubes 12 cubes Winiary bouillon cubes 12 cubes
beef broth 120 g
56,58zł/kg

price: 6,79 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-03-30
REDUCED PRICE -40%
Winiary broth chicken soup Winiary broth chicken soup
expiry date 2026-10-30
Winiary bouillon cubes gravy 6 Winiary bouillon cubes gravy 6
Kostak meat 60 g
61,83zł/kg

price: 3,71 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-03-30
Winiary Winiary veal broth 120 g Winiary Winiary veal broth 120 g
(12 ankles ) 12 szt.

price: 5,23 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-08-30
Natur Compagnie Natur Compagnie Natur Compagnie Natur Compagnie
BIO beef broth 90 g
93,00zł/kg

price: 8,37 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-07-29
Winiary sauce powdered light roast Winiary sauce powdered light roast
expiry date 2027-06-30
Winiary sauce powdered mushroom Winiary sauce powdered mushroom
expiry date 2027-06-30
Winiary sauce powdered of tomato Winiary sauce powdered of tomato
expiry date 2027-05-30
Winiary seasoning for soups. Winiary seasoning for soups.
210 g
16,38zł/kg

price: 3,44 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-06-30
Winiary pudding with sugar Winiary Winiary pudding with sugar Winiary
pudding with sugar 60 g
38,67zł/kg

price: 2,32 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-03-30
Winiary lemon jelly Winiary lemon jelly
71 g
39,30zł/kg

price: 2,79 zł

PLN
1
7
expiry date 2027-02-28
Winiary mayonnaise sauce tartare Winiary mayonnaise sauce tartare
expiry date 2027-01-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5