Winiary Creamy Roast Sauce

Winiary
53Winiary Creamy Roast Sauce
WINIARY Sos pieczeniowy kremowy to gęsty, aksamitny sos o kremowej konsystencji i niezastąpiony element dań mięsnych. Świetnie sprawdzi się przy indyku i schabie, a w towarzystwie ziemniaków, kopytek, klusek czy kaszy codzienny obiad zamieni w domową ucztę. W środku znajdziesz to, co znasz ze swojej kuchni: mąkę, podsmażoną cebulkę, suszone warzywa, majeranek i przyprawy. Produkt powstał z suszonych składników. Suszenie w naturalny sposób zachowuje na dłużej smak i aromat warzyw oraz ziół zebranych w szczycie sezonu. Przygotujesz go w kilka minut, a smaku dopełni dodana na koniec odrobina śmietanki. WINIARY to sprawdzony smak domowego obiadu! • Gęsty, kremowy sos o aksamitnej konsystencji • Z nutą podsmażonej cebulki i aromatycznego majeranku • Z suszonych składników zachowujących smak sezonu • Idealny do indyka, schabu i domowych dodatków Sięgnij po Sos pieczeniowy kremowy WINIARY i otul mięsny obiad aksamitną nutą!
Winiary Creamy Roast SauceWiniary Creamy Roast Sauce
masa netto

masa netto

29 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

127,59 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613035103788

7613035103788

price: 3,70 zł

3.70 PLN 2027-05-30 NewCondition
skrobia ziemniaczana*, mąka pszenna*, suszone warzywa 12,6 % (pomidor, czosnek 3,0 %*, cebula 2,3 %*, smażona cebula, czerwona papryka*), aromaty (z pszenicą), sól, tłuszcz palmowy, cukier*, barwnik (karmel*), majeranek 0,7 %*, przyprawy*, olej słonecznikowy, aromat dymu wędzarniczego, *naturalne składniki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu w 100 ml
Wartość energetyczna231 kJ
Wartość energetyczna55 kcal
Tłuszcz3,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,9 g
Węglowodany5,5 g
w tym cukry1,4 g
Błonnik0,2 g
Białko0,9 g
Sól1,0 g
*RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 4 porcje.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
WINIARY Sos pieczeniowy kremowy to gęsty, aksamitny sos o kremowej konsystencji i niezastąpiony element dań mięsnych. Świetnie sprawdzi się przy indyku i schabie, a w towarzystwie ziemniaków, kopytek, klusek czy kaszy codzienny obiad zamieni w domową ucztę. W środku znajdziesz to, co znasz ze swojej kuchni: mąkę, podsmażoną cebulkę, suszone warzywa, majeranek i przyprawy. Produkt powstał z suszonych składników. Suszenie w naturalny sposób zachowuje na dłużej smak i aromat warzyw oraz ziół zebranych w szczycie sezonu. Przygotujesz go w kilka minut, a smaku dopełni dodana na koniec odrobina śmietanki. WINIARY to sprawdzony smak domowego obiadu! • Gęsty, kremowy sos o aksamitnej konsystencji • Z nutą podsmażonej cebulki i aromatycznego majeranku • Z suszonych składników zachowujących smak sezonu • Idealny do indyka, schabu i domowych dodatków Sięgnij po Sos pieczeniowy kremowy WINIARY i otul mięsny obiad aksamitną nutą!
Features:po prostu dobre!, suszone z dbałością, z naturalnymi składnikami*, * naturalne składniki
brand:Winiary
About the brand:
Legally regulated product name:Sos pieczeniowy kremowy.
Other information:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:Sposób przyrządzenia: 5 min., 4 porcje 1. Zawartość opakowania dokładnie rozprowadź w 300 ml zimnej wody. 2. Postaw na ogniu i mieszaj do chwili zagotowania. Gotuj na małym ogniu przez 3 minuty, często mieszając. Następnie dodaj 50 ml śmietanki 18% i dokładnie wymieszaj. Dodaj nasz sos do indyka lub schabu, podaj z gotowanymi ziemniakami i surówką.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Winiary sauce powdered mushroom Winiary sauce powdered mushroom
    expiry date 2027-06-30
    Winiary sauce powdered of tomato Winiary sauce powdered of tomato
    expiry date 2027-05-30
    Cykoria Mushroom sauce Cykoria Mushroom sauce
    expiry date 2028-01-30
    Cykoria Hunter sauce Cykoria Hunter sauce
    expiry date 2027-12-30
    Cykoria Tomato Sauce Cykoria Tomato Sauce
    expiry date 2028-03-30
    Cykoria White sauce Cykoria White sauce
    expiry date 2027-06-06
    Winiary bouillon cubes ( 6 cubes ) Winiary bouillon cubes ( 6 cubes )
    vegetable 60 g
    61,83zł/kg

    price: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-02-28
    Winiary sauce powdered light roast Winiary sauce powdered light roast
    expiry date 2027-06-30
    Winiary seasoning for soups. Winiary seasoning for soups.
    210 g
    16,38zł/kg

    price: 3,44 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-06-30
    Winiary pudding with sugar Winiary Winiary pudding with sugar Winiary
    pudding with sugar 60 g
    38,67zł/kg

    price: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-03-30
    Winiary lemon jelly Winiary lemon jelly
    71 g
    39,30zł/kg

    price: 2,79 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-02-28
    Winiary mayonnaise sauce tartare Winiary mayonnaise sauce tartare
    expiry date 2027-01-31
    Winiary Winiary broth in beef Winiary Winiary broth in beef
    cubes (6 cubes) 60 g
    61,83zł/kg

    price: 3,71 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-03-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5