Xylitol - sugar from birch

Sodasan
51Xylitol - sugar from birch

Ksylitol jest naturalną substancją słodzącą, zamiennikiem dla tradycyjnego cukru. Produkowany jest z kory brzozy i nazywany zastępczo cukrem z brzozy. Wygląda i smakuje jak tradycyjny cukier. Charakteryzuje się wyjątkowymi właściwościami:

  • posiada ok. 40% mniej kalorii niż tradycyjny cukier.
  • zmniejsza łaknienie na cukier.
  • zapobiega próchnicy, reminalizuje szkliwo, przywraca właściwe pH w ustach
  • hamuje rozwój oraz likwiduje warunki sprzyjające namnażaniu pleśni i drożdżaków w przewodzie pokarmowym np. Candida albicans.
  • ma korzystny wpływ na mineralizację kości i jest zalecany w profilaktyce osteoporozy dzięki zwiększeniu przyswajalności wapnia.
  • posiada czternastokrotnie niższy Indeks Glikemiczny (IG = 9), trawienie odbywa się przy niskim udziale insuliny, obniżając poziom glukozy we krwi.
  • bezpieczny zamiennik cukru w diecie dla diabetyków.

100% naturalny, oryginalny produkt Fiński

Xylitol - sugar from birchXylitol - sugar from birch
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2028-06-24

pojemność

cena za kilogram

43,50 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903111231026

5903111231026

price: 21,75 zł

21.75 PLN 2028-06-24 NewCondition

Skład: 100% ksylitol.


Ksylitol jest naturalną substancją słodzącą, zamiennikiem dla tradycyjnego cukru. Produkowany jest z kory brzozy i nazywany zastępczo cukrem z brzozy. Wygląda i smakuje jak tradycyjny cukier. Charakteryzuje się wyjątkowymi właściwościami:

  • posiada ok. 40% mniej kalorii niż tradycyjny cukier.
  • zmniejsza łaknienie na cukier.
  • zapobiega próchnicy, reminalizuje szkliwo, przywraca właściwe pH w ustach
  • hamuje rozwój oraz likwiduje warunki sprzyjające namnażaniu pleśni i drożdżaków w przewodzie pokarmowym np. Candida albicans.
  • ma korzystny wpływ na mineralizację kości i jest zalecany w profilaktyce osteoporozy dzięki zwiększeniu przyswajalności wapnia.
  • posiada czternastokrotnie niższy Indeks Glikemiczny (IG = 9), trawienie odbywa się przy niskim udziale insuliny, obniżając poziom glukozy we krwi.
  • bezpieczny zamiennik cukru w diecie dla diabetyków.

100% naturalny, oryginalny produkt Fiński


brand:Sodasan
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Ksylitol Ksylitol
    500 g
    62,88zł/kg

    price: 31,44 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-04-17
    Diamant lump sugar Diamant lump sugar
    Bio Planet Bio Planet BIO brown Bio Planet Bio Planet BIO brown
    cane sugar demerara 500 g
    20,42zł/kg

    price: 10,21 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-02-28
    Sante demerara sugar cane Sante demerara sugar cane
    Unrefined 500 g
    12,62zł/kg

    price: 6,31 zł

    PLN
    1
    9
    Sante demerara sugar cane Sante demerara sugar cane
    Unrefined small 500 g
    12,72zł/kg

    price: 6,36 zł

    PLN
    1
    14
    Bio Planet Bio Planet BIO light Bio Planet Bio Planet BIO light
    cane sugar 500 g
    17,00zł/kg

    price: 8,50 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2028-09-30
    Radix Radix-Bis Demerara cane Radix Radix-Bis Demerara cane
    sugar 500 g
    14,48zł/kg

    price: 7,24 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-08-26
    Ekologiko Ekologiko Organic brown Ekologiko Ekologiko Organic brown
    cane sugar 500 g
    18,94zł/kg

    price: 9,47 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2029-02-27
    Sodasan universal washing liquid Sodasan universal washing liquid
    Color detergent 1.5 litra
    25,48zł/l

    price: 38,22 zł

    PLN
    1
    2
    Sodasan eco-friendly cleaning Sodasan eco-friendly cleaning
    agent based on the Organic vinegar 1 litr

    price: 21,68 zł

    PLN
    1
    2
    Sodasan Organic lotion for Sodasan Organic lotion for
    cleaning 500 ml
    33,18zł/l

    price: 16,59 zł

    PLN
    1
    1
    Sodasan cleaning fluid shower Sodasan cleaning fluid shower
    enclosures and bathroom spray 500 ml
    41,24zł/l

    price: 20,62 zł

    PLN
    1
    2
    Sodasan washing liquid color Sodasan washing liquid color
    sensitive 1.5 litra
    25,71zł/l

    price: 38,56 zł

    PLN
    1
    2
    Sodasan Organic cosmetics soap Sodasan Organic cosmetics soap
    plant Liquid Organic Olive Sensitive 300 ml
    61,43zł/l

    price: 18,43 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2036-11-25
    Sodasan Sodasan Cosmetics Sodasan Sodasan Cosmetics
    ginger BIO ecological soap with the scent of lemongrass and 100 g
    111,60zł/kg

    price: 11,16 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-10-16
    Sodasan Sodasan Cosmetics organic Sodasan Sodasan Cosmetics organic
    soap with the scent of almonds and avocado BIO 100 g
    111,60zł/kg

    price: 11,16 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-09-01
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5