Ziaja 90% składników pochodzenia naturalnego Serum o lekkiej konsystencji z efektem blur. Zawiera zbalansowane aktywne trio: panthenol (B5), glukonolakton (PHA) i kwas bursztynowy (SA), które odczuwalnie wpływają na skórę. • Serum ujędrnia i nawilża naskórek. • Zapewnia hydro-lipidowy komfort. • Efektywnie pielęgnuje skórę. • Ma przyjemny, morski zapach.
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

expiry date:

2028-06-30

pojemność

cena za litr

69,95 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887013808

5901887013808

price: 13,99 zł

13.99 PLN 2028-06-30 NewCondition
90% składników pochodzenia naturalnego Serum o lekkiej konsystencji z efektem blur. Zawiera zbalansowane aktywne trio: panthenol (B5), glukonolakton (PHA) i kwas bursztynowy (SA), które odczuwalnie wpływają na skórę. • Serum ujędrnia i nawilża naskórek. • Zapewnia hydro-lipidowy komfort. • Efektywnie pielęgnuje skórę. • Ma przyjemny, morski zapach.
Bosphaera Bosphaera Sugar body Bosphaera Bosphaera Sugar body
scrub, juicy raspberry with hibiscus 200 g
193,20zł/kg

price: 38,64 zł

PLN
1
2
Bosphaera Bosphaera Sugar body Bosphaera Bosphaera Sugar body
scrub with berries and figs 200 g
193,20zł/kg

price: 38,64 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-10-12
Bosphaera Bosphaera Moisturizing Bosphaera Bosphaera Moisturizing
and regenerating body butter, black orchid 200 g
232,40zł/kg

price: 46,48 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-06-24
Bosphaera Bosphaera Sugar body Bosphaera Bosphaera Sugar body
scrub, purple peonies 200 g
193,20zł/kg

price: 38,64 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-08
Bosphaera Bosphaera Sugar body Bosphaera Bosphaera Sugar body
scrub with grapefruit and papaya 200 g
193,20zł/kg

price: 38,64 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-01-28
Nivea Nivea SUN Protect & Nivea Nivea SUN Protect &
Moisture Spray Sun Lotion SPF 20 200 ml
261,30zł/l

price: 52,26 zł

PLN
1
4
Nivea Nivea SUN Protect & Nivea Nivea SUN Protect &
Moisture Sunscreen lotion SPF 50+ 200 ml
293,95zł/l

price: 58,79 zł

PLN
1
1
Nivea Nivea SUN Carotene tanning Nivea Nivea SUN Carotene tanning
oil Intense Bronze spray SPF 6 200 ml
147,40zł/l

price: 29,48 zł

PLN
1
1
Ziaja intima intimate hygiene wash Ziaja intima intimate hygiene wash
peach 500.00 ml
22,48zł/l

price: 11,24 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-04-30
Ziaja Dairy goat milk compress , Ziaja Dairy goat milk compress ,
creamy shower soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
14
expiry date
2029-02-28
Ziaja cocoa butter, creamy shower Ziaja cocoa butter, creamy shower
soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-02-28
Ziaja Ziaja olive shower gel, a Ziaja Ziaja olive shower gel, a
natural skin conditioner 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
8
expiry date
2029-02-28
Ziaja vitamin tonic every type of Ziaja vitamin tonic every type of
mature skin 200 ml
49,20zł/l

price: 9,84 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

price: 8,62 zł

PLN
1
15
expiry date
2028-10-30
Ziaja Ziaja calendula milk for Ziaja Ziaja calendula milk for
make-up removal normal, dry skin 200 ml
61,40zł/l

price: 12,28 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja creamy liquid for intimate Ziaja creamy liquid for intimate
hygiene with lactic acid protective 200 ml
41,40zł/l

price: 8,28 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-07-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5