Ziaja jeju młoda skóra biały żel do ciała z nutą mango, kokosa i papai pod prysznic i do kąpieli delikatnie myje, nie wysusza, pozostawia na skórze przyjemny zapach kluczowe składniki - olej z kamelii japońskiej z wyspy Jeju koi, nawilża i regeneruje - wyciąg z czystka skuteczny w pielęgnacji cery trądzikowej - aktywne salicylany z kory topoli osikowej - roślinna pochodna aminokwasu glicyny skutecznie nawilża seria jeju - odpowiada na szczególne potrzeby młodej skóry - poprawia wygląd, odświeża i upiększa - pomaga pozbyć się niedoskonałości - łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia - zawiera roślinne substancje aktywne - pachnie koktajlem egzotycznych owoców - słodko i orzeźwiająco
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

data przydatności

expiry date:

2028-08-30

pojemność

cena za litr

35,80 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887045199

5901887045199

price: 10,74 zł

10.74 PLN 2028-08-30 NewCondition
Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Coco-Glucoside, Glycol Distearate, Glyceryl Oleate, Betaine, Populus Tremuloides Bark Extract, Propylene Glycol, Cistus Incanus Flower/Leaf/Stem Extract, Camellia Japonica Seed Oil, Sodium Chloride, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Citrus Aurantium Peel Oil, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalyl Acetate, Linalool, Citric Acid.
jeju młoda skóra biały żel do ciała z nutą mango, kokosa i papai pod prysznic i do kąpieli delikatnie myje, nie wysusza, pozostawia na skórze przyjemny zapach kluczowe składniki - olej z kamelii japońskiej z wyspy Jeju koi, nawilża i regeneruje - wyciąg z czystka skuteczny w pielęgnacji cery trądzikowej - aktywne salicylany z kory topoli osikowej - roślinna pochodna aminokwasu glicyny skutecznie nawilża seria jeju - odpowiada na szczególne potrzeby młodej skóry - poprawia wygląd, odświeża i upiększa - pomaga pozbyć się niedoskonałości - łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia - zawiera roślinne substancje aktywne - pachnie koktajlem egzotycznych owoców - słodko i orzeźwiająco
Ziaja Ziaja Yego Żel pod prysznic Ziaja Ziaja Yego Żel pod prysznic
dla 3w1 300 ml
31,13zł/l

price: 9,34 zł

PLN
1
8
expiry date
2029-01-31
Ziaja Ziaja żel myjący Ziaja Ziaja żel myjący
dla dzieci 300 ml
31,23zł/l

price: 9,37 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-07-31
Ziaja Ziaja Yego żel activ pod Ziaja Ziaja Yego żel activ pod
prysznic 300 ml
29,97zł/l

price: 8,99 zł

PLN
1
11
expiry date
2029-02-28
Fa active sport shower gel ginkgo Fa active sport shower gel ginkgo
400 ml
32,48zł/l

price: 12,99 zł

PLN
1
2
Ziaja Dairy goat milk compress , Ziaja Dairy goat milk compress ,
creamy shower soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
14
expiry date
2029-02-28
Ziaja cocoa butter, creamy shower Ziaja cocoa butter, creamy shower
soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-02-28
Ziaja Ziaja olive shower gel, a Ziaja Ziaja olive shower gel, a
natural skin conditioner 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
8
expiry date
2029-02-28
Bambino bambi shampoo for children Bambino bambi shampoo for children
after 11th month 150 ml
45,53zł/l

price: 6,83 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-03-30
Ziaja intima intimate hygiene wash Ziaja intima intimate hygiene wash
peach 500.00 ml
22,48zł/l

price: 11,24 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-04-30
Ziaja vitamin tonic every type of Ziaja vitamin tonic every type of
mature skin 200 ml
49,20zł/l

price: 9,84 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

price: 8,62 zł

PLN
1
15
expiry date
2028-10-30
Ziaja Ziaja calendula milk for Ziaja Ziaja calendula milk for
make-up removal normal, dry skin 200 ml
61,40zł/l

price: 12,28 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja creamy liquid for intimate Ziaja creamy liquid for intimate
hygiene with lactic acid protective 200 ml
41,40zł/l

price: 8,28 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-07-30
Ziaja Ziaja two-phase de-makeup, Ziaja Ziaja two-phase de-makeup,
eye makeup remover 120 ml
81,50zł/l

price: 9,78 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-02-28
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

price: 8,14 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-08-30
Ziaja cocoa butter, improves skin Ziaja cocoa butter, improves skin
tone , cream normal skin , dry 50 ml
145,60zł/l

price: 7,28 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-05-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5