Ziaja jeju młoda skóra mgiełka do twarzy i ciała z nutą mango, kokosa i papai dodaje energii na co dzień idealna po treningu, na lato, w podróży szybko odświeża, delikatnie chłodzi, nawilża kluczowe składniki - olej z kamelii japońskiej z wyspy Jeju koi i nawilża skórę - wyciąg z czystka skuteczny w pielęgnacji cery trądzikowej - prowitamina B5 i pochodna aminokwasu glicyny głęboko nawilżają naskórek - aktywne salicylany z kory topoli osikowej seria jeju - odpowiada na szczególne potrzeby młodej skóry - poprawia wygląd, odświeża i upiększa - pomaga pozbyć się niedoskonałości - łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia - zawiera roślinne substancje aktywne - pachnie koktajlem egzotycznych owoców - słodko i orzeźwiająco
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

expiry date:

2029-01-31

pojemność

cena za litr

58,20 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887045243

5901887045243

price: 11,64 zł

11.64 PLN 2029-01-31 NewCondition
Aqua (Water), PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Panthenol, Betaine, Populus Tremuloides Bark Extract, Propylene Glycol, Cistus Incanus Flower/Leaf/Stem Extract, Camellia Japonica Seed Oil, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Citrus Aurantium Peel Oil, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalyl Acetate, Linalool, Geraniol, Citral, Geranyl Acetate, Vanillin, Citric Acid.
jeju młoda skóra mgiełka do twarzy i ciała z nutą mango, kokosa i papai dodaje energii na co dzień idealna po treningu, na lato, w podróży szybko odświeża, delikatnie chłodzi, nawilża kluczowe składniki - olej z kamelii japońskiej z wyspy Jeju koi i nawilża skórę - wyciąg z czystka skuteczny w pielęgnacji cery trądzikowej - prowitamina B5 i pochodna aminokwasu glicyny głęboko nawilżają naskórek - aktywne salicylany z kory topoli osikowej seria jeju - odpowiada na szczególne potrzeby młodej skóry - poprawia wygląd, odświeża i upiększa - pomaga pozbyć się niedoskonałości - łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia - zawiera roślinne substancje aktywne - pachnie koktajlem egzotycznych owoców - słodko i orzeźwiająco
Bosphaera Bosphaera Sugar body Bosphaera Bosphaera Sugar body
scrub, juicy raspberry with hibiscus 200 g
193,20zł/kg

price: 38,64 zł

PLN
1
2
Bosphaera Bosphaera Sugar body Bosphaera Bosphaera Sugar body
scrub with berries and figs 200 g
193,20zł/kg

price: 38,64 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-10-12
Bosphaera Bosphaera Moisturizing Bosphaera Bosphaera Moisturizing
and regenerating body butter, black orchid 200 g
232,40zł/kg

price: 46,48 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-06-24
Bosphaera Bosphaera Sugar body Bosphaera Bosphaera Sugar body
scrub, purple peonies 200 g
193,20zł/kg

price: 38,64 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-08
Bosphaera Bosphaera Sugar body Bosphaera Bosphaera Sugar body
scrub with grapefruit and papaya 200 g
193,20zł/kg

price: 38,64 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-01-28
Nivea Nivea SUN Protect & Nivea Nivea SUN Protect &
Moisture Spray Sun Lotion SPF 20 200 ml
261,30zł/l

price: 52,26 zł

PLN
1
4
Nivea Nivea SUN Protect & Nivea Nivea SUN Protect &
Moisture Sunscreen lotion SPF 50+ 200 ml
293,95zł/l

price: 58,79 zł

PLN
1
1
Nivea Nivea SUN Carotene tanning Nivea Nivea SUN Carotene tanning
oil Intense Bronze spray SPF 6 200 ml
147,40zł/l

price: 29,48 zł

PLN
1
1
Ziaja intima intimate hygiene wash Ziaja intima intimate hygiene wash
peach 500.00 ml
22,48zł/l

price: 11,24 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-04-30
Ziaja Dairy goat milk compress , Ziaja Dairy goat milk compress ,
creamy shower soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
14
expiry date
2029-02-28
Ziaja cocoa butter, creamy shower Ziaja cocoa butter, creamy shower
soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-02-28
Ziaja Ziaja olive shower gel, a Ziaja Ziaja olive shower gel, a
natural skin conditioner 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
8
expiry date
2029-02-28
Ziaja vitamin tonic every type of Ziaja vitamin tonic every type of
mature skin 200 ml
49,20zł/l

price: 9,84 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

price: 8,62 zł

PLN
1
15
expiry date
2028-10-30
Ziaja Ziaja calendula milk for Ziaja Ziaja calendula milk for
make-up removal normal, dry skin 200 ml
61,40zł/l

price: 12,28 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja creamy liquid for intimate Ziaja creamy liquid for intimate
hygiene with lactic acid protective 200 ml
41,40zł/l

price: 8,28 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-07-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5