Ziaja precyzyjne golenie intensywne nawilżanie Klarowny żel do codziennego golenia o precyzyjnym działaniu umożliwiającym szybkie i dokładne golenie blisko skóry. • formuła chłodzącego żelu • delikatna piana • energetyzujący, świeży zapach AKTYWNOŚĆ • Specjalna baza zmiękczająca zarost. • Alantoina o wysokiej skuteczności łagodzenia podrażnień. • Wzmacniający kompleks witamin: E, C, B3, B5, B6. Zapewnia szybkie i dokładne golenie. Skutecznie zmiękcza zarost. Łagodzi powierzchniowe podrażnienia naskórka. EFEKT • miękka, gładka skóra • szybki efekt łagodzący
pojemność netto

pojemność netto

65 ml

data przydatności

expiry date:

2028-07-30

pojemność

cena za litr

105,54 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887019695

5901887019695

price: 6,86 zł

6.86 PLN 2028-07-30 NewCondition
Sodium Laureth Sulfate, Aqua (Water), Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Methyl Gluceth-20, Cocamide DEA, Panthenol, Allantoin, Niacinamide, Calcium Pantothenate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCl, Maltodextrin, Sodium Starch Octenylsuccinate, Silica, Hydroxypropyl Methylcellulose, Cellulose Gum, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Linalyl Acetate, Acetyl Cedrene, Linalool, Citrus Aurantium Peel Oil, Limonene, CI 42090 (FD&C Blue No. 1).
precyzyjne golenie intensywne nawilżanie Klarowny żel do codziennego golenia o precyzyjnym działaniu umożliwiającym szybkie i dokładne golenie blisko skóry. • formuła chłodzącego żelu • delikatna piana • energetyzujący, świeży zapach AKTYWNOŚĆ • Specjalna baza zmiękczająca zarost. • Alantoina o wysokiej skuteczności łagodzenia podrażnień. • Wzmacniający kompleks witamin: E, C, B3, B5, B6. Zapewnia szybkie i dokładne golenie. Skutecznie zmiękcza zarost. Łagodzi powierzchniowe podrażnienia naskórka. EFEKT • miękka, gładka skóra • szybki efekt łagodzący
Lider Leader of Shaving Cream Lider Leader of Shaving Cream
expiry date
2028-05-30
Ziaja Ziaja Yego Krem do golenia Ziaja Ziaja Yego Krem do golenia
65 ml
68,92zł/l

price: 4,48 zł

PLN
1
10
expiry date
2028-07-30
Donegal slanted tweezers Donegal slanted tweezers
1 szt.

price: 8,53 zł

PLN
1
3
Polsilver Polsilver razors Polsilver Polsilver razors
Ziaja Ziaja Yego balsam po goleniu Ziaja Ziaja Yego balsam po goleniu
80 ml
120,13zł/l

price: 9,61 zł

PLN
1
21
expiry date
2028-03-30
Donegal Donegal pędzel do golenia Donegal Donegal pędzel do golenia
czerwony 1 szt.

price: 7,46 zł

PLN
1
3
Gillette Gillette Blue3 Plus Gillette Gillette Blue3 Plus
Comfort 1 szt.

price: 15,84 zł

PLN
1
13
Ziaja intima intimate hygiene wash Ziaja intima intimate hygiene wash
peach 500.00 ml
22,48zł/l

price: 11,24 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-04-30
Ziaja Dairy goat milk compress , Ziaja Dairy goat milk compress ,
creamy shower soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
14
expiry date
2029-02-28
Ziaja cocoa butter, creamy shower Ziaja cocoa butter, creamy shower
soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-02-28
Ziaja Ziaja olive shower gel, a Ziaja Ziaja olive shower gel, a
natural skin conditioner 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
8
expiry date
2029-02-28
Ziaja vitamin tonic every type of Ziaja vitamin tonic every type of
mature skin 200 ml
49,20zł/l

price: 9,84 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

price: 8,62 zł

PLN
1
15
expiry date
2028-10-30
Ziaja Ziaja calendula milk for Ziaja Ziaja calendula milk for
make-up removal normal, dry skin 200 ml
61,40zł/l

price: 12,28 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja creamy liquid for intimate Ziaja creamy liquid for intimate
hygiene with lactic acid protective 200 ml
41,40zł/l

price: 8,28 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-07-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5