Ziaja 98% składników pochodzenia naturalnego 1 mycie - 2 kondycjonowanie - 3 pielęgnacja wybierz Twój sposób dbania o włosy 2 kondycjonowanie włosy - potrzebujące regeneracji - po zabiegach fryzjerskich – farbowane - matowe - szorstkie Kondycjonująca formuła z odżywczymi i nawilżającymi składnikami z grupy Proteiny-Emolienty-Humektanty. Od pierwszego użycia - regeneruje zniszczone włosy - odczuwalnie wygładza i odżywia - pozostawia włosy miękkie w dotyku - redukuje szorstkość i nadaje blasku
pojemność netto

pojemność netto

350 ml

data przydatności

expiry date:

2028-08-31

pojemność

cena za litr

55,49 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887004363

5901887004363

price: 19,42 zł

19.42 PLN 2028-08-31 NewCondition
98% składników pochodzenia naturalnego 1 mycie - 2 kondycjonowanie - 3 pielęgnacja wybierz Twój sposób dbania o włosy 2 kondycjonowanie włosy - potrzebujące regeneracji - po zabiegach fryzjerskich – farbowane - matowe - szorstkie Kondycjonująca formuła z odżywczymi i nawilżającymi składnikami z grupy Proteiny-Emolienty-Humektanty. Od pierwszego użycia - regeneruje zniszczone włosy - odczuwalnie wygładza i odżywia - pozostawia włosy miękkie w dotyku - redukuje szorstkość i nadaje blasku
Donegal hair comb 15.5 cm various Donegal hair comb 15.5 cm various
colors 1 szt.

price: 3,66 zł

PLN
1
3
Donegal comb for combing the hair Donegal comb for combing the hair
8.8 cm 1 szt.

price: 3,50 zł

PLN
1
3
Wella tone cream permanently Wella tone cream permanently
blond coloring the serum of provitaminą b5 9/ 0 lit 1 szt.

price: 17,60 zł

PLN
1
2
Bambino bambi shampoo for children Bambino bambi shampoo for children
after 11th month 150 ml
45,53zł/l

price: 6,83 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-03-30
Wella flex very much fixative Wella flex very much fixative
hairspray 250ml larger volume 250 ml
50,24zł/l

price: 12,56 zł

PLN
1
3
Wella Wella Wellaflex Shiny color Wella Wella Wellaflex Shiny color
fixative firmly hairspray 250 ml 250 ml
51,96zł/l

price: 12,99 zł

PLN
1
3
Wella Wella Wellaflex gloss and Wella Wella Wellaflex gloss and
durability Max fixative hairspray 250 ml 250 ml
51,96zł/l

price: 12,99 zł

PLN
1
3
Ziaja intima intimate hygiene wash Ziaja intima intimate hygiene wash
peach 500.00 ml
22,48zł/l

price: 11,24 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-04-30
Ziaja Dairy goat milk compress , Ziaja Dairy goat milk compress ,
creamy shower soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
14
expiry date
2029-02-28
Ziaja cocoa butter, creamy shower Ziaja cocoa butter, creamy shower
soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-02-28
Ziaja Ziaja olive shower gel, a Ziaja Ziaja olive shower gel, a
natural skin conditioner 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
8
expiry date
2029-02-28
Ziaja vitamin tonic every type of Ziaja vitamin tonic every type of
mature skin 200 ml
49,20zł/l

price: 9,84 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

price: 8,62 zł

PLN
1
15
expiry date
2028-10-30
Ziaja Ziaja calendula milk for Ziaja Ziaja calendula milk for
make-up removal normal, dry skin 200 ml
61,40zł/l

price: 12,28 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja creamy liquid for intimate Ziaja creamy liquid for intimate
hygiene with lactic acid protective 200 ml
41,40zł/l

price: 8,28 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-07-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5