Ziaja Lekka formuła przyjazna dla skóry. Orzeźwia i relaksuje w czasie mycia. Działanie: Delikatnie oczyszcza, odświeża i pielęgnuje skórę. Pachnie słodką mirabelką.
pojemność netto

pojemność netto

160 ml

data przydatności

expiry date:

2028-07-30

pojemność

cena za litr

73,44 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887055662

5901887055662

price: 11,75 zł

11.75 PLN 2028-07-30 NewCondition
Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Glycerin, Panthenol, Glycol Distearate, Glyceryl Oleate, Disodium EDTA, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Vanillin, Linalool, Rose Ketones, Citric Acid, CI 15985 (FD&C Yellow No. 6), CI 47005 (D&C Yellow No. 10).
Lekka formuła przyjazna dla skóry. Orzeźwia i relaksuje w czasie mycia. Działanie: Delikatnie oczyszcza, odświeża i pielęgnuje skórę. Pachnie słodką mirabelką.
Fa active sport shower gel ginkgo Fa active sport shower gel ginkgo
400 ml
32,48zł/l

price: 12,99 zł

PLN
1
2
Ziaja Dairy goat milk compress , Ziaja Dairy goat milk compress ,
creamy shower soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
14
expiry date
2029-02-28
Ziaja cocoa butter, creamy shower Ziaja cocoa butter, creamy shower
soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-02-28
Ziaja Ziaja olive shower gel, a Ziaja Ziaja olive shower gel, a
natural skin conditioner 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
8
expiry date
2029-02-28
Bambino bambi shampoo for children Bambino bambi shampoo for children
after 11th month 150 ml
45,53zł/l

price: 6,83 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-03-30
Fa Men gel for body and hair Fa Men gel for body and hair
Attraction force 400 ml
32,48zł/l

price: 12,99 zł

PLN
1
4
Fa Fa Shower Gel Magic Oil Pink Fa Fa Shower Gel Magic Oil Pink
Jasmine 400 ml
32,48zł/l

price: 12,99 zł

PLN
1
4
Ziaja intima intimate hygiene wash Ziaja intima intimate hygiene wash
peach 500.00 ml
22,48zł/l

price: 11,24 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-04-30
Ziaja vitamin tonic every type of Ziaja vitamin tonic every type of
mature skin 200 ml
49,20zł/l

price: 9,84 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

price: 8,62 zł

PLN
1
15
expiry date
2028-10-30
Ziaja Ziaja calendula milk for Ziaja Ziaja calendula milk for
make-up removal normal, dry skin 200 ml
61,40zł/l

price: 12,28 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja creamy liquid for intimate Ziaja creamy liquid for intimate
hygiene with lactic acid protective 200 ml
41,40zł/l

price: 8,28 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-07-30
Ziaja Ziaja two-phase de-makeup, Ziaja Ziaja two-phase de-makeup,
eye makeup remover 120 ml
81,50zł/l

price: 9,78 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-02-28
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

price: 8,14 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-08-30
Ziaja cocoa butter, improves skin Ziaja cocoa butter, improves skin
tone , cream normal skin , dry 50 ml
145,60zł/l

price: 7,28 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-05-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5