Lemon balm tea Express

Posti
48Lemon balm tea Express
Zioła wspomagają prawidłowe funkcjonowanie organizmu oraz mają korzystny wpływ na samopoczucie. Melisa - działa odprężająco i kojąco na system nerwowy - pozwala utrzymać stan relaksacyjny organizmu oraz ułatwia zasypianie - wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego Czy wiesz, że... w kuchni francuskiej melisa stosowana jest jako przyprawa do sosów, mięs i marynat. Na jej bazie przygotowuje się również nalewkę o nazwie „karmelitańska dusza”.
Lemon balm tea ExpressLemon balm tea Express
masa netto

masa netto

20 szt.

data przydatności

expiry date:

2028-03-30

pojemność

cena za sztukę

0,16 zł / szt.

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900888014593

5900888014593

price: 3,14 zł

3.14 PLN 2028-03-30 NewCondition
Posti Lemon balm tea Express Posti Lemon balm tea Express
20 szt.

price: 3,11 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-01-31
ziele melisy (Melissa officinalis)
Wartości odżywcze (%)100 g
wartość energetyczna 157 kJ/37 kcal
węglowodany 9,2 g
w tym cukry 7,7 g
Zawiera znikome ilości tłuszczu (w tym kwasów tłuszczowych nasyconych), białka i soli.

Zioła wspomagają prawidłowe funkcjonowanie organizmu oraz mają korzystny wpływ na samopoczucie. Melisa - działa odprężająco i kojąco na system nerwowy - pozwala utrzymać stan relaksacyjny organizmu oraz ułatwia zasypianie - wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego Czy wiesz, że... w kuchni francuskiej melisa stosowana jest jako przyprawa do sosów, mięs i marynat. Na jej bazie przygotowuje się również nalewkę o nazwie „karmelitańska dusza”.
Features:mądra natura inspiruje - 100% naturalne składniki, tylko polskie zioła
Safety warning:Nie należy stosować u osób nadwrażliwych na liść melisy. Zrównoważona dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.
brand:Posti
About the brand:Posti Ponad 60 lat
Legally regulated product name:Herbatka ziołowa ekspresowa.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:Sposób parzenia: Do filiżanki włóż jedną torebkę melisy i zalej 200 ml świeżo zagotowanej wody. Zaparzaj 5 - 7 minut pod przykryciem. Zalecamy spożywanie naparu z 1 torebki 2 razy dziennie.
Type of packaging:Karton
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.




    Herbapol Herbapol Herbarium Polish Herbapol Herbapol Herbarium Polish
    herbal tea with lemon balm 20 szt.

    price: 4,44 zł

    PLN
    1
    31
    expiry date 2028-06-30
    Herbapol Herbapol. Tea Garden. Herbapol Herbapol. Tea Garden.
    Rosehip tea 20 torebek

    price: 5,83 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-12-30
    Herbapol Herbapol Herbarium Polish Herbapol Herbapol Herbarium Polish
    tea chamomile 20 torebek

    price: 4,47 zł

    PLN
    1
    48
    expiry date 2028-06-30
    Posti herbal tea 20 bags of Posti herbal tea 20 bags of
    chamomile 20 szt.

    price: 3,23 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date 2028-05-30
    Bifix Bifix herbal tea 20 lemon Bifix Bifix herbal tea 20 lemon
    balm bags 20 szt.

    price: 4,12 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2028-05-14
    Bifix Bifix Rooibos African Red Bifix Bifix Rooibos African Red
    Bush Tea 20 szt.

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2029-05-26
    Herbapol Herbapol Herbarium Polish Herbapol Herbapol Herbarium Polish
    herbal tea of fennel 20 torebek

    price: 4,66 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date
    2028-05-30
    Posti green tea 20 bags Posti green tea 20 bags
    20 szt.

    price: 5,72 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2028-05-30
    Posti yunnan black tea leaf Posti yunnan black tea leaf
    80 g
    85,38zł/kg

    price: 6,83 zł

    PLN
    1
    25
    expiry date 2029-07-30
    Posti Posti Yunan green tea with Posti Posti Yunan green tea with
    lemon 20 szt.

    price: 5,80 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date
    2027-11-30
    Posti green tea leaf Posti green tea leaf
    100 g
    68,30zł/kg

    price: 6,83 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2029-03-30
    Posti Posti
    20 torebek

    price: 3,79 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date
    2027-10-10
    Posti herbal tea 20 bags Mint Posti herbal tea 20 bags Mint
    30 g
    108,33zł/kg

    price: 3,25 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-05-30
    Posti earl Grey black tea flavored Posti earl Grey black tea flavored
    leaf broken 80 g
    81,88zł/kg

    price: 6,55 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-02-28
    Posti madras black tea Deciduous Posti madras black tea Deciduous
    broken 80 g
    85,38zł/kg

    price: 6,83 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2029-05-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5