a large sheet cake yeast

Delecta
51a large sheet cake yeast
a large sheet cake yeasta large sheet cake yeast
masa netto

masa netto

600. g

data przydatności

expiry date:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

15,57 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900983002693

5900983002693

price: 9,34 zł

buy 6 szt. for 9.20 zł/szt
9.34 PLN 2027-08-30 NewCondition
mąka pszenna, cukier, drożdże piekarskie w proszku 3 %, emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem mlekowym, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem octowym, sól, syrop glukozowy, mleko w proszku odtłuszczone, aromat, barwnik: karoteny, naturalny ekstrakt z wanilii
Wartości odżywcze (%)Na 100 g
Wartość energetyczna1408 kJ
Wartość energetyczna335 kcal
Tłuszcz12 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone3,9 g
Węglowodany48 g
w tym cukry15 g
Białko8,0 g
Sól0,44 g
*RWS - referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).
Wartości odżywcze liczone ze składnikami podanymi w wersji podstawowej (z mlekiem 2 % tł. i margaryną 80 % tł.).
ok. 1150 g produktu po przygotowaniu (30 porcji)

Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
pyszna klasyka, pyszna klasyka, łatwe w przygotowaniu
brand:Delecta
About the brand:Życzymy udanych wypieków! Pamiętaj... w pieczeniu najbardziej ceni się szczere intencje. Piecz śmiało dla innych... ot tak... prosto z serca
Legally regulated product name:Ciasto drożdżowe z kruszonką. Mieszanka do domowego wypieku ciasta.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem / Numer partii: patrz na tyle opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recipes:Ciasto drożdżowe Lista zakupów Do ciasta: 3 jaja 300 ml mleka 100 g margaryny Do kruszonki: 4 łyżki mąki pszennej (60 g) 3 łyżki cukru (45 g) 35 g margaryny Sposób przygotowania: 1. Przygotuj kruszonkę: Zagnieć mąkę i cukier z miękką margaryną, rozkrusz. 2. Wlej do garnka mleko, dołóż margarynę. Razem podgrzewaj do rozpuszczenia margaryny, ostudź. Roztwór powinien być lekko ciepły (maks. temp. 40 °C). 3. Wsyp zawartość opakowania do wysokiego naczynia, dodaj jaja i stopniowo wlewaj mleko z margaryną. Miksuj (mieszadła świderki) ok. 5 min. 4. Gotową masę przełóż do wyłożonej papierem do pieczenia blachy o wymiarach ok. 25 x 35 cm, posyp kruszonką. 5. Odstaw w ciepłe miejsce na 30 min do wyrośnięcia. 6. Wstaw do zimnego piekarnika i piecz w temp. 170-180 °C bez termoobiegu przez ok. 40-50 min do złocistego koloru kruszonki (sprawdź patyczkiem, czy ciasto jest upieczone). Baw się smakiem! Nasze ciasto drożdżowe doskonale smakuje z dodatkiem rodzynek i startej skórki cytrynowej. Możesz je również podać z dodatkiem rabarbaru czy ulubionych owoców (jabłka, wiśnie, śliwki).
Type of packaging:Woreczek
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Dr. Oetker Dr. Oetker unbaked Dr. Oetker Dr. Oetker unbaked
    cheesecake with a jelly topping powdered 195 g
    35,85zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-30
    Delecta a large sheet cake with Delecta a large sheet cake with
    chocoloate flavour 670 g
    13,42zł/kg

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-08-30
    Delecta a large sheet cake Yoghurt Delecta a large sheet cake Yoghurt
    640 g
    13,89zł/kg

    price: 8,89 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-09-30
    Delecta large sheet gingerbread Delecta large sheet gingerbread
    expiry date 2027-06-30
    Delecta muffins stuffed with Delecta muffins stuffed with
    chocolate flakes 280 g
    29,79zł/kg

    price: 8,34 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-02-28
    Dr. Oetker Dr. Oetker red food Dr. Oetker Dr. Oetker red food
    coloring 10 g
    582,00zł/kg

    price: 5,82 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-05-30
    Dr. Oetker Dr. Oetker green food Dr. Oetker Dr. Oetker green food
    coloring 10 g
    582,00zł/kg

    price: 5,82 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-07-30
    Cykoria Chicory Instant cheesecake Cykoria Chicory Instant cheesecake
    expiry date 2027-06-30
    Delecta Kujawianka coffee Delecta Kujawianka coffee
    substitute 500 g
    12,76zł/kg

    price: 6,38 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-03-30
    Delecta Original Delecta Cream Delecta Original Delecta Cream
    Karpatka 250 g
    19,56zł/kg

    price: 4,89 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-05-30
    Delecta snowball original dessert Delecta snowball original dessert
    powdered 51 g
    41,96zł/kg

    price: 2,14 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2027-06-30
    REDUCED PRICE -25%
    Delecta chicory coffee Kujawianka Delecta chicory coffee Kujawianka
    200 g
    14,95zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-11-30
    Delecta large pudding and creamy Delecta large pudding and creamy
    64 g
    29,06zł/kg

    price: 1,86 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-11-30
    Delecta Delecta Citric acid Delecta Delecta Citric acid
    20 g
    58,50zł/kg

    price: 1,17 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2029-05-30
    REDUCED PRICE -25%
    Delecta Delecta 2-1 Gelling sugar Delecta Delecta 2-1 Gelling sugar
    500 g 500 g
    10,78zł/kg

    price: 5,39 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2026-10-30
    Delecta Delecta Baking powder Delecta Delecta Baking powder
    30 g
    50,67zł/kg

    price: 1,52 zł

    PLN
    1
    33
    expiry date 2027-03-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5