seasoning for spaghetti

Prymat Warto wiedzieć: Przyprawa do dań z makaronu to mieszanka o przyjemnym ziołowym zapachu i wyraźnie wyczuwalnym smaku bazylii i oregano. Sugerowane dozowanie: 1/2 łyżeczki przyprawy (ok. 1 g) na 100 g ugotowanego makaronu. Pasuje do: - sosów do makaronu i pizzy - potraw z pomidorów - zapiekanek warzywnych Nietypowe zastosowanie: Ta aromatyczna mieszanka nada interesujący smak potrawom z grzybów.
seasoning for spaghettiseasoning for spaghetti
masa netto

masa netto

20 g

data przydatności

expiry date:

2028-04-30

pojemność

cena za kilogram

111,50 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135015158

5901135015158

price: 2,23 zł

2.23 PLN 2028-04-30 NewCondition
sól, cebula, bazylia (21,7 %), czosnek (5 %), papryka słodka, oregano (2,8 %), cukier, tymianek, natka pietruszki, pieprz czarny, chili, cząber
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna840 kJ / 200 kcal
Tłuszcz2,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,7 g
Węglowodany28 g
w tym cukry13 g
Białko9,5 g
Sól35,1 g

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Warto wiedzieć: Przyprawa do dań z makaronu to mieszanka o przyjemnym ziołowym zapachu i wyraźnie wyczuwalnym smaku bazylii i oregano. Sugerowane dozowanie: 1/2 łyżeczki przyprawy (ok. 1 g) na 100 g ugotowanego makaronu. Pasuje do: - sosów do makaronu i pizzy - potraw z pomidorów - zapiekanek warzywnych Nietypowe zastosowanie: Ta aromatyczna mieszanka nada interesujący smak potrawom z grzybów.
Features:bez dodatku glutaminianu sodu
brand:Prymat
Legally regulated product name:Przyprawa do makaronu i dań kuchni włoskiej - suszona mieszanka przyprawowa.
Storage:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:
Return address:
Kamis curry Kamis curry
expiry date 2029-01-25
Prymat Seasoning for fish Prymat Seasoning for fish
expiry date 2028-05-30
Prymat spice to the stew Prymat spice to the stew
expiry date 2028-01-31
Prymat spice for tripe Prymat spice for tripe
expiry date
2027-11-30
Prymat seasoning of minced meat Prymat seasoning of minced meat
20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
23
expiry date 2028-07-30
Prymat spice to the stew Prymat spice to the stew
expiry date 2028-07-30
Prymat condiment for salads Prymat condiment for salads
20 g
111,00zł/kg

price: 2,22 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-05-30
Prymat spice Spicy Barbeque Prymat spice Spicy Barbeque
20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
9
expiry date
2029-04-30
Prymat ground black pepper Prymat ground black pepper
20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-07-30
Prymat sweet peppers ground Prymat sweet peppers ground
20 g
105,00zł/kg

price: 2,10 zł

PLN
1
17
expiry date 2029-07-30
Prymat cayenne pepper ground Prymat cayenne pepper ground
20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2029-02-28
Prymat classic grill seasoning 20g Prymat classic grill seasoning 20g

price: 2,23 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-03-31
Prymat rubbed marjoram Prymat rubbed marjoram
8 g
248,75zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-05-30
Prymat basil seasoning for dishes Prymat basil seasoning for dishes
with the provision on the reverse 10 g
199,00zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
13
expiry date 2029-03-30
Prymat garlic salt Prymat garlic salt
40 g
55,50zł/kg

price: 2,22 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-01-30
Prymat chili pepper ( cayenne Prymat chili pepper ( cayenne
pepper ) minced 15 g
132,67zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
11
expiry date 2029-02-28
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5