desiccated coconut

Cykoria
55
Ok.desiccated coconut
45desiccated coconut
desiccated coconutdesiccated coconut
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

expiry date:

2027-11-30

pojemność

cena za kilogram

37,20 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288004156

5900288004156

price: 3,72 zł

buy 20 szt. for 3.66 zł/szt
3.72 PLN 2027-11-30 NewCondition
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g produktu
Wartość energetyczna2822 kJ / 674 kcal
Tłuszcz65 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone57 g
Węglowodany7,4 g
w tym cukry7,4 g
Błonnik16 g
Białko6,9 g
Sól0,09 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Dwutlenek siarki / siarczyny : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
dla Twoich super wypieków
brand:Cykoria
About the brand:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Legally regulated product name:Wiórki kokosowe.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w temperaturze poniżej 25 °C.
Type of packaging:Torba
Producer's address:CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15 88-140 Gniewkowo
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 5 ocen.

  • 2025-05-19 15:44:07Ok.



Bakalland pitted dates Bakalland pitted dates
expiry date 2027-10-30
Bio Planet Bio Planet cranberry Bio Planet Bio Planet cranberry
sweetened with BIO cane sugar 100 g
123,30zł/kg

price: 12,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet BIO Candied Bio Planet Bio Planet BIO Candied
Ginger 100 g
72,90zł/kg

price: 7,29 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-24
Bio Planet Bio Planet Dried Apple Bio Planet Bio Planet Dried Apple
Rings BIO 100 g
158,40zł/kg

price: 15,84 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-02-16
Bio Planet Bio Planet Dried goji Bio Planet Bio Planet Dried goji
berries BIO 100 g
105,90zł/kg

price: 10,59 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-07-04
Bio Planet Bio Planet Dried Bio Planet Bio Planet Dried
Pineapple Rings BIO 100 g
146,70zł/kg

price: 14,67 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-10-02
Bio Planet Bio Planet Inca Berries Bio Planet Bio Planet Inca Berries
dried BIO 100 g
123,30zł/kg

price: 12,33 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-07-26
Bakalland Bakalland Dried Bakalland Bakalland Dried
Cranberries 100 g
58,20zł/kg

price: 5,82 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-06-30
Cykoria citric acid grocery Cykoria citric acid grocery
20 g
92,50zł/kg

price: 1,85 zł

PLN
1
42
expiry date 2029-02-28
Cykoria beetroot soup rapid Cykoria beetroot soup rapid
60 g
37,67zł/kg

price: 2,26 zł

PLN
1
35
expiry date 2028-03-30
Cykoria chili Cykoria chili
20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
29
expiry date 2028-01-30
Cykoria Christian Coffee Grain Cykoria Christian Coffee Grain
Express 30 bags 120 g
44,92zł/kg

price: 5,39 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-05-30
Cykoria Cream cakes with the taste Cykoria Cream cakes with the taste
of strawberry 100 g
56,30zł/kg

price: 5,63 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-11-30
Cykoria Cream cakes with the taste Cykoria Cream cakes with the taste
of rum 100 g
32,40zł/kg

price: 3,24 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-11-30
Cykoria Chicory Instant cheesecake Cykoria Chicory Instant cheesecake
expiry date 2027-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5