minced turmeric

Cykoria
55
Polecam minced turmeric
515minced turmeric
Kurkuma mielona - kłącza lub korzenie wieloletniej rośliny z rodziny imbirowatych, suszone a następnie mielone na jaskrawożółty proszek. Głównym producentem kurkumy są Indie; uprawia się ją również w Indonezji, Chinach, Bangladeszu, Ameryce Południowej i na Karaibach. Delikatnie aromatyczna kurkuma ma zapach pieprzu. Jej smak jest ostry, paląco-korzenny i gorzkawy. Kurkuma jest podstawowym składnikiem mieszanki curry. Jest stosowana do przyprawiania potraw z jaj, drobiu i ryżu oraz jako dodatek do sosów i musztardy.
minced turmericminced turmeric
masa netto

masa netto

15 g

data przydatności

expiry date:

2028-06-30

pojemność

cena za kilogram

116,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288050719

5900288050719

price: 1,74 zł

1.74 PLN 2028-06-30 NewCondition
Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Kurkuma mielona - kłącza lub korzenie wieloletniej rośliny z rodziny imbirowatych, suszone a następnie mielone na jaskrawożółty proszek. Głównym producentem kurkumy są Indie; uprawia się ją również w Indonezji, Chinach, Bangladeszu, Ameryce Południowej i na Karaibach. Delikatnie aromatyczna kurkuma ma zapach pieprzu. Jej smak jest ostry, paląco-korzenny i gorzkawy. Kurkuma jest podstawowym składnikiem mieszanki curry. Jest stosowana do przyprawiania potraw z jaj, drobiu i ryżu oraz jako dodatek do sosów i musztardy.
brand:Cykoria
About the brand:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Legally regulated product name:Kurkuma mielona.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:Konfekcjonowano: CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15 88-140 Gniewkowo
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 15 ocen.

  • Agata , 2020-12-23 20:52:46Polecam



Prymat chili pepper ( cayenne Prymat chili pepper ( cayenne
pepper ) minced 15 g
132,67zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
11
expiry date 2029-02-28
Prymat allspice Prymat allspice
15 g
132,67zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
20
expiry date 2029-06-30
Prymat minced cinnamon Prymat minced cinnamon
15 g
132,67zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
10
expiry date 2029-06-30
Prymat white pepper minced Prymat white pepper minced
15 g
148,00zł/kg

price: 2,22 zł

PLN
1
10
expiry date 2029-02-28
Prymat minced ginger Prymat minced ginger
15 g
132,67zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
4
expiry date
2029-03-31
Prymat pepper colored granular Prymat pepper colored granular
15 g
148,00zł/kg

price: 2,22 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-05-30
Prymat juniper fruit Prymat juniper fruit
15 g
142,00zł/kg

price: 2,13 zł

PLN
1
2
expiry date
2029-02-28
Cykoria cloves Cykoria cloves
15 g
199,33zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
21
expiry date 2028-02-28
Cykoria citric acid grocery Cykoria citric acid grocery
20 g
92,50zł/kg

price: 1,85 zł

PLN
1
42
expiry date 2029-02-28
Cykoria beetroot soup rapid Cykoria beetroot soup rapid
60 g
37,67zł/kg

price: 2,26 zł

PLN
1
35
expiry date 2028-03-30
Cykoria chili Cykoria chili
20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
29
expiry date 2028-01-30
Cykoria Christian Coffee Grain Cykoria Christian Coffee Grain
Express 30 bags 120 g
44,92zł/kg

price: 5,39 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-05-30
Cykoria Cream cakes with the taste Cykoria Cream cakes with the taste
of strawberry 100 g
56,30zł/kg

price: 5,63 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-11-30
Cykoria Cream cakes with the taste Cykoria Cream cakes with the taste
of rum 100 g
32,40zł/kg

price: 3,24 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-11-30
Cykoria Chicory Instant cheesecake Cykoria Chicory Instant cheesecake
expiry date 2027-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5