creamy liquid for intimate hygiene with lactic acid protective

Ziaja codzienna higiena ochronna Płyn z kwasem mlekowym do codziennej higieny okolic intymnych. Przeznaczony dla kobiet w każdym wieku. Polecany jako preparat pomocniczy w łagodzeniu podrażnień. • Delikatnie myje oraz zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości. • Kwas mlekowy wpływa korzystnie na mikroflorę okolic intymnych. • Zmniejsza uczucie dyskomfortu. • Przywraca i utrzymuje odpowiednie pH miejsc intymnych. Przebadany przez lekarzy ginekologów z Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Posiada certyfikat Akademickiego Stowarzyszenia Ginekologów Onkologów w Gdańsku.
creamy liquid for intimate hygiene with lactic acid protectivecreamy liquid for intimate hygiene with lactic acid protective
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

expiry date:

2028-07-30

pojemność

cena za litr

41,40 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887018698

5901887018698

price: 8,28 zł

8.28 PLN 2028-07-30 NewCondition
Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Lactic Acid, Panthenol, Allantoin, Glycol Distearate, Laureth-4, Glyceryl Oleate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Hexyl Cinnamal, Linalool, Hydroxycitronellal.
codzienna higiena ochronna Płyn z kwasem mlekowym do codziennej higieny okolic intymnych. Przeznaczony dla kobiet w każdym wieku. Polecany jako preparat pomocniczy w łagodzeniu podrażnień. • Delikatnie myje oraz zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości. • Kwas mlekowy wpływa korzystnie na mikroflorę okolic intymnych. • Zmniejsza uczucie dyskomfortu. • Przywraca i utrzymuje odpowiednie pH miejsc intymnych. Przebadany przez lekarzy ginekologów z Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Posiada certyfikat Akademickiego Stowarzyszenia Ginekologów Onkologów w Gdańsku.
Ziaja Ziaja płyn do higieny Ziaja Ziaja płyn do higieny
intymnej 200 ml
41,50zł/l

price: 8,30 zł

PLN
1
12
expiry date
2029-02-28
Ziaja intima intimate hygiene wash Ziaja intima intimate hygiene wash
peach 500.00 ml
22,48zł/l

price: 11,24 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-04-30
Naturella classic fragrances night Naturella classic fragrances night
with camomile Maxi economy sanitary napkins with a creamy lotion 16 szt.

price: 10,71 zł

PLN
1
3
Always classic sanitary napkins 8 Always classic sanitary napkins 8
night 8 szt.

price: 6,32 zł

PLN
1
6
Organyc Organyc natural intimate Organyc Organyc natural intimate
hygiene wash with camomile 250 ml
143,96zł/l

price: 35,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2029-03-30
Ziaja Ziaja Creamy intimate Ziaja Ziaja Creamy intimate
hygiene liquid with protective lactic acid 500 ml
27,78zł/l

price: 13,89 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-07-30
Ziaja Ziaja Creamy liquid for Ziaja Ziaja Creamy liquid for
regenerating and soothing intimate hygiene with lactobionic acid 500 ml
27,56zł/l

price: 13,78 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-08-30
Bocoton Bocoton BIO intimate Bocoton Bocoton BIO intimate
hygiene wipes 20 szt.

price: 8,69 zł

PLN
1
3
Ziaja Dairy goat milk compress , Ziaja Dairy goat milk compress ,
creamy shower soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
14
expiry date
2029-02-28
Ziaja cocoa butter, creamy shower Ziaja cocoa butter, creamy shower
soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-02-28
Ziaja Ziaja olive shower gel, a Ziaja Ziaja olive shower gel, a
natural skin conditioner 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
8
expiry date
2029-02-28
Ziaja vitamin tonic every type of Ziaja vitamin tonic every type of
mature skin 200 ml
49,20zł/l

price: 9,84 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

price: 8,62 zł

PLN
1
15
expiry date
2028-10-30
Ziaja Ziaja calendula milk for Ziaja Ziaja calendula milk for
make-up removal normal, dry skin 200 ml
61,40zł/l

price: 12,28 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja Ziaja two-phase de-makeup, Ziaja Ziaja two-phase de-makeup,
eye makeup remover 120 ml
81,50zł/l

price: 9,78 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-02-28
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

price: 8,14 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-08-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5