Ground nutmeg

Cykoria
410Ground nutmeg
Gałka muszkatołowa - jest nasieniem muszkatołowca, drzewa pochodzącego z Moluków, obecnie uprawianego też na Sri Lance, Malezji i Karaibach. Ma korzenny zapach i intensywny słodkawo-gorzki smak. Stosowana jest zarówno do potraw słodkich jak i pikantnych. Gałkę muszkatołową dodaje się do zup, warzyw, ryb, mięs, pasztetów, potraw z jaj i sera, bigosu, gulaszu, deserów oraz kompotów. Można jej używać do aromatyzowania koktajli, grzanego wina i piwa, ponczu oraz słodkich likierów.
Ground nutmegGround nutmeg
masa netto

masa netto

15 g

data przydatności

expiry date:

2028-01-31

pojemność

cena za kilogram

156,00 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288050054

5900288050054

price: 2,34 zł

2.34 PLN 2028-01-31 NewCondition
Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Gałka muszkatołowa - jest nasieniem muszkatołowca, drzewa pochodzącego z Moluków, obecnie uprawianego też na Sri Lance, Malezji i Karaibach. Ma korzenny zapach i intensywny słodkawo-gorzki smak. Stosowana jest zarówno do potraw słodkich jak i pikantnych. Gałkę muszkatołową dodaje się do zup, warzyw, ryb, mięs, pasztetów, potraw z jaj i sera, bigosu, gulaszu, deserów oraz kompotów. Można jej używać do aromatyzowania koktajli, grzanego wina i piwa, ponczu oraz słodkich likierów.
brand:Cykoria
About the brand:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Legally regulated product name:Gałka muszkatołowa mielona.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Numer partii produkcyjnej i kraj pochodzenia umieszczone obok daty. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:Konfekcjonowano: CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15 88-140 Gniewkowo
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 10 ocen.




    Prymat chili pepper ( cayenne Prymat chili pepper ( cayenne
    pepper ) minced 15 g
    132,67zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2029-02-28
    Prymat allspice Prymat allspice
    15 g
    132,67zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    20
    expiry date 2029-06-30
    Prymat minced cinnamon Prymat minced cinnamon
    15 g
    132,67zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2029-06-30
    Prymat white pepper minced Prymat white pepper minced
    15 g
    148,00zł/kg

    price: 2,22 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2029-02-28
    Prymat minced ginger Prymat minced ginger
    15 g
    132,67zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2029-03-31
    Prymat pepper colored granular Prymat pepper colored granular
    15 g
    148,00zł/kg

    price: 2,22 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-05-30
    Prymat juniper fruit Prymat juniper fruit
    15 g
    142,00zł/kg

    price: 2,13 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2029-02-28
    Cykoria cloves Cykoria cloves
    15 g
    199,33zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    21
    expiry date 2028-02-28
    Cykoria citric acid grocery Cykoria citric acid grocery
    20 g
    92,50zł/kg

    price: 1,85 zł

    PLN
    1
    42
    expiry date 2029-02-28
    Cykoria beetroot soup rapid Cykoria beetroot soup rapid
    60 g
    37,67zł/kg

    price: 2,26 zł

    PLN
    1
    35
    expiry date 2028-03-30
    Cykoria chili Cykoria chili
    20 g
    99,50zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    29
    expiry date 2028-01-30
    Cykoria Christian Coffee Grain Cykoria Christian Coffee Grain
    Express 30 bags 120 g
    44,92zł/kg

    price: 5,39 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-05-30
    Cykoria Cream cakes with the taste Cykoria Cream cakes with the taste
    of strawberry 100 g
    56,30zł/kg

    price: 5,63 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-11-30
    Cykoria Cream cakes with the taste Cykoria Cream cakes with the taste
    of rum 100 g
    32,40zł/kg

    price: 3,24 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date 2027-11-30
    Cykoria Chicory Instant cheesecake Cykoria Chicory Instant cheesecake
    expiry date 2027-06-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5