Products

 
5906747308520 5906747308520 Wedel
Wedel Champagne dainty apricot Wedel Champagne dainty apricot
Wedel Champagne dainty apricot
4 5
4.5 11 Wedel Champagne dainty apricot
expiry date 2026-12-31
5906747308469 5906747308469 Wedel
Wedel Champagne dainty cherry Wedel Champagne dainty cherry
Wedel Champagne dainty cherry
5 5
5 13 Wedel Champagne dainty cherry
expiry date 2027-01-07
5906747308469 5906747308469 Wedel
Wedel Champagne dainty cherry Wedel Champagne dainty cherry
147 g
38,57zł/kg

price: 5,67 zł

PLN
1
24
Wedel Champagne dainty cherry
5 5
5 13 Wedel Champagne dainty cherry
expiry date 2027-02-25
5900102026548 5900102026548 Wawel
Wawel Wawel Krakowska Mix Wawel Wawel Krakowska Mix
Raspberry 1 kg

price: 42,27 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-02-25
5900102026531 5900102026531 Wawel
Wawel Wawel Krakowska mix Wawel Wawel Krakowska mix
pineapple 1 kg

price: 42,27 zł

PLN
1
7
Wawel Wawel Krakowska mix
5 5
5 1 Wawel Wawel Krakowska mix
expiry date 2027-02-25
5900102005512 5900102005512 Wawel
Wawel Wawel Mieszanka Krakowska Wawel Wawel Mieszanka Krakowska
galaretki 1 kg

price: 41,90 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-05-30
5900102017867 5900102017867 Wawel
Wawel Wawel fresh & fruity jelly Wawel Wawel fresh & fruity jelly
filling 160 g
57,88zł/kg

price: 9,26 zł

PLN
1
5
Wawel Wawel fresh & fruity jelly
5 5
5 3 Wawel Wawel fresh & fruity jelly
expiry date 2027-03-30
5906747308490 5906747308490 Wedel
Wedel dainty champagne raspberry Wedel dainty champagne raspberry
Wedel dainty champagne raspberry
4 5
4.5 18 Wedel dainty champagne raspberry
expiry date 2026-12-18
5900352002576 5900352002576 Jutrzenka
Jutrzenka mella jelly in chocolate Jutrzenka mella jelly in chocolate
black currant 190 g
72,53zł/kg

price: 13,78 zł

PLN
1
2
Jutrzenka mella jelly in chocolate
5 5
5 4 Jutrzenka mella jelly in chocolate
expiry date 2027-03-30
5900352000770 5900352000770 Jutrzenka
Jutrzenka mella jelly in chocolate Jutrzenka mella jelly in chocolate
cherry 190 g
72,53zł/kg

price: 13,78 zł

PLN
1
4
Jutrzenka mella jelly in chocolate
5 5
5 2 Jutrzenka mella jelly in chocolate
expiry date 2027-06-30
5900352001821 5900352001821 Jutrzenka
Jutrzenka mella jelly in chocolate Jutrzenka mella jelly in chocolate
lemon 190 g
74,37zł/kg

price: 14,13 zł

PLN
1
10
Jutrzenka mella jelly in chocolate
5 5
5 1 Jutrzenka mella jelly in chocolate
expiry date 2027-05-30
5900352001814 5900352001814 Jutrzenka
Jutrzenka mella jelly in chocolate Jutrzenka mella jelly in chocolate
orange 190 g
72,53zł/kg

price: 13,78 zł

PLN
1
3
Jutrzenka mella jelly in chocolate
5 5
5 2 Jutrzenka mella jelly in chocolate
expiry date 2027-05-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5