lemon jelly

Winiary
52lemon jelly
Szukasz idealnego deseru na każdą okazję? Wybierz galaretkę WINIARY o smaku cytrynowym! Jej orzeźwiający smak i prostota w przygotowaniu sprawiają, że jest idealnym wyborem zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Galaretka doskonale się prezentuje, co czyni ją świetnym składnikiem pysznych deserów. Co więcej, można z niej wykonać spreżyste kulki i stworzyć własne Bubble Jelly! Bez sztucznych barwników, galaretka WINIARY to świetna alternatywa dla słodkości. Odkryj smak cytryny w najlepszym wydaniu i sprawdź najbardziej zaskakujące przepisy na https://www.winiary.pl/zachwycaj-na-wiele-sposobow/ • Bubble Jelly • Orzeźwiający smak cytryny • Idealna do dekoracji deserów • Łatwa w przygotowaniu • Produkt bezglutenowy
lemon jellylemon jelly
masa netto

masa netto

71 g

data przydatności

expiry date:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

39,30 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900862217323

5900862217323

price: 2,79 zł

2.79 PLN 2027-02-28 NewCondition
cukier, żelatyna, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), aromat, koncentrat krokosza, maltodekstryna
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu W 100 g
Wartość energetyczna197 kJ
Wartość energetyczna47 kcal
Tłuszcz0,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,0 g
Węglowodany10,3 g
w tym cukry10,3 g
Błonnik0,0 g
Białko1,5 g
Sól0,01 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 4 porcje.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
brand:Winiary
Legally regulated product name:Galaretka o smaku cytrynowym.
Other information:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A. Znak przekreślonego kłosa - PL-084-002
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:Sposób przygotowania 4 Porcje Zagotuj 500 ml wody. Wsyp zawartość opakowania do gorącej wody i wymieszaj do całkowitego rozpuszczenia. Nie gotuj. Wystudzona galaretkę wlej do pucharków i pozostaw w lodówce do stężenia. Galaretkę możesz udekorować świeżymi owocami. Warto wiedzieć Podczas upałów oraz aby otrzymać galaretkę w kostkach, należy do przygotowania użyć mniej wody (ok. 400 ml). Pamiętaj, że świeże owoce kiwi i ananasa powodują, że galaretka nie tężeje.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Cykoria jelly with the taste of Cykoria jelly with the taste of
    lemon 75 g
    24,53zł/kg

    price: 1,84 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-11-30
    Cykoria jelly with the taste of Cykoria jelly with the taste of
    raspberry 75 g
    24,53zł/kg

    price: 1,84 zł

    PLN
    1
    40
    expiry date 2027-11-30
    Cykoria jelly with the taste of Cykoria jelly with the taste of
    strawberry 75 g
    24,53zł/kg

    price: 1,84 zł

    PLN
    1
    125
    expiry date 2027-11-30
    Cykoria jelly with the taste of Cykoria jelly with the taste of
    gooseberry 75 g
    26,53zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    20
    expiry date 2028-01-30
    Cykoria jelly with the taste of Cykoria jelly with the taste of
    cherry 75 g
    24,53zł/kg

    price: 1,84 zł

    PLN
    1
    21
    expiry date 2027-10-30
    Cykoria jelly with the taste of Cykoria jelly with the taste of
    forest fruits 75 g
    26,53zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-10-30
    Cykoria Chicory Jelly with a peach Cykoria Chicory Jelly with a peach
    flavor 75 g
    24,53zł/kg

    price: 1,84 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-10-30
    Winiary bouillon cubes ( 6 cubes ) Winiary bouillon cubes ( 6 cubes )
    vegetable 60 g
    61,83zł/kg

    price: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-02-28
    Winiary sauce powdered light roast Winiary sauce powdered light roast
    expiry date 2027-06-30
    Winiary sauce powdered mushroom Winiary sauce powdered mushroom
    expiry date 2027-06-30
    Winiary sauce powdered of tomato Winiary sauce powdered of tomato
    expiry date 2027-05-30
    Winiary seasoning for soups. Winiary seasoning for soups.
    210 g
    16,38zł/kg

    price: 3,44 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-06-30
    Winiary pudding with sugar Winiary Winiary pudding with sugar Winiary
    pudding with sugar 60 g
    38,67zł/kg

    price: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-03-30
    Winiary mayonnaise sauce tartare Winiary mayonnaise sauce tartare
    expiry date 2027-01-31
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5