Products

 
skipjuices
wiek dziecka:
4062300384477 4062300384477 Hipp
Hipp HiPP Apples with BIO spring Hipp HiPP Apples with BIO spring
water 200 ml
16,45zł/l

price: 3,29 zł

PLN
1
57
Hipp HiPP Apples with BIO spring
5 5
5 1 Hipp HiPP Apples with BIO spring
expiry date 2027-03-26
4062300345287 4062300345287 Hipp
Hipp HiPP Juice 100% BIO Juicy Hipp HiPP Juice 100% BIO Juicy
Carrot, directly squeezed after 5th month 330 ml
26,52zł/l

price: 8,75 zł

PLN
1
41
Hipp HiPP Juice 100% BIO Juicy
5 5
5 4 Hipp HiPP Juice 100% BIO Juicy
expiry date 2027-07-31
9062300083511 9062300083511 Hipp
Hipp HiPP ORS 200 Carrot and rice Hipp HiPP ORS 200 Carrot and rice
gruel after 4th month 200 ml
30,40zł/l

price: 6,08 zł

PLN
1
12
Hipp HiPP ORS 200 Carrot and rice
5 5
5 5 Hipp HiPP ORS 200 Carrot and rice
expiry date 2028-02-29
9062300029519 9062300029519 Hipp
Hipp HiPP Apple-Grape Juice BIO Hipp HiPP Apple-Grape Juice BIO
after 4th month 200 ml
28,70zł/l

price: 5,74 zł

PLN
1
52
Hipp HiPP Apple-Grape Juice BIO
4 5
4.5 15 Hipp HiPP Apple-Grape Juice BIO
expiry date 2028-06-30
9062300029410 9062300029410 Hipp
Hipp HiPP Apple-Red Juice BIO Hipp HiPP Apple-Red Juice BIO
after 4th month 200 ml
28,70zł/l

price: 5,74 zł

PLN
1
37
Hipp HiPP Apple-Red Juice BIO
5 5
5 9 Hipp HiPP Apple-Red Juice BIO
expiry date 2028-02-29
4062300448698 4062300448698 Hipp
Hipp HiPP BIO for generations Hipp HiPP BIO for generations
Apples-Red fruits with spring water 200 ml
16,45zł/l

price: 3,29 zł

PLN
1
20
Hipp HiPP BIO for generations
5 5
5 1 Hipp HiPP BIO for generations
expiry date 2027-03-07
9062300030416 9062300030416 Hipp
Hipp HiPP Juice Sweet Apples BIO Hipp HiPP Juice Sweet Apples BIO
after 4th month 200 ml
28,70zł/l

price: 5,74 zł

PLN
1
60
Hipp HiPP Juice Sweet Apples BIO
5 5
5 12 Hipp HiPP Juice Sweet Apples BIO
expiry date 2027-12-31
9062300123644 9062300123644 Hipp
Hipp HiPP Lemon balm tea with Hipp HiPP Lemon balm tea with
apple juice BIO after 4th month 500 ml
16,98zł/l

price: 8,49 zł

PLN
1
64
Hipp HiPP Lemon balm tea with
4 5
4.5 6 Hipp HiPP Lemon balm tea with
expiry date 2027-06-30
9062300109389 9062300109389 Hipp
Hipp HiPP Raspberry-Apple Juice Hipp HiPP Raspberry-Apple Juice
BIO after 4th month 200 ml
28,70zł/l

price: 5,74 zł

PLN
1
91
Hipp HiPP Raspberry-Apple Juice
5 5
5 13 Hipp HiPP Raspberry-Apple Juice
expiry date 2027-12-31
9062300109945 9062300109945 Hipp
Hipp HiPP Rosehip tea with red Hipp HiPP Rosehip tea with red
fruit juice BIO after 4th month 500 ml
16,98zł/l

price: 8,49 zł

PLN
1
123
Hipp HiPP Rosehip tea with red
4 5
4.5 12 Hipp HiPP Rosehip tea with red
expiry date 2028-01-31
 
skiptea
rodzaj:
wiek dziecka:
8595178201738 8595178201738 Apotheke
Apotheke Apotheke
after 8th month 20 torebek

price: 8,85 zł

PLN
1
3
Apotheke
4 5
4.5 4 Apotheke
expiry date 2028-06-30
8595178201714 8595178201714 Apotheke
Apotheke Apotheke
after 8th month 20 torebek

price: 7,62 zł

PLN
1
1
Apotheke
4 5
4.5 7 Apotheke
expiry date 2028-07-01
8595178210853 8595178210853 Apotheke
Apotheke Apotheke BIO chamomile Apotheke Apotheke BIO chamomile
tea for children after 4th month 20 torebek

price: 7,41 zł

PLN
1
4
Apotheke Apotheke BIO chamomile
5 5
5 2 Apotheke Apotheke BIO chamomile
expiry date 2028-06-01
8595178200694 8595178200694 Apotheke
Apotheke Apotheke Children's Apotheke Apotheke Children's
tea lemon balm mint and chamomile BIO after 6th month 30 g
254,00zł/kg

price: 7,62 zł

PLN
1
3
Apotheke Apotheke Children's
5 5
5 2 Apotheke Apotheke Children's
expiry date 2028-07-01
8595178201912 8595178201912 Apotheke
Apotheke Apotheke Tea for Apotheke Apotheke Tea for
breastfeeding mothers BIO 20 torebek

price: 9,21 zł

PLN
1
3
Apotheke Apotheke Tea for
3 5
3.5 3 Apotheke Apotheke Tea for
expiry date 2028-01-01
8595178200748 8595178200748 Apotheke
Apotheke Apotheke Tea for children Apotheke Apotheke Tea for children
fennel, lemon balm and mint BIO 20x1.5g after 6th month 30 g
256,67zł/kg

price: 7,70 zł

PLN
1
1
Apotheke Apotheke Tea for children
5 5
5 5 Apotheke Apotheke Tea for children
expiry date 2028-07-30
8595178200793 8595178200793 Apotheke
Apotheke Organic tea for children Apotheke Organic tea for children
20 bags of 1,5 g of rooibos after 2nd year 30 g
266,33zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
3
Apotheke Organic tea for children
4 5
4.5 7 Apotheke Organic tea for children
expiry date 2028-09-01
8595178206030 8595178206030 Apotheke
Apotheke Organic tea for children Apotheke Organic tea for children
20 bags of 2g fennel after 4th month 20 g
381,00zł/kg

price: 7,62 zł

PLN
1
3
Apotheke Organic tea for children
4 5
4.5 5 Apotheke Organic tea for children
expiry date 2028-03-01
8595178205989 8595178205989 Apotheke
Apotheke Organic tea for children Apotheke Organic tea for children
20 bags of 2g fruit 40 g
206,75zł/kg

price: 8,27 zł

PLN
1
2
Apotheke Organic tea for children
4 5
4 5 Apotheke Organic tea for children
expiry date 2028-10-30
 
skipwater
5900379122219 5900379122219 Mama i Ja
Mama i Ja Mama i Ja still spring Mama i Ja Mama i Ja still spring
water 1.5 litra
2,27zł/l

price: 3,40 zł

PLN
1
410
Mama i Ja Mama i Ja still spring
4 5
4.5 12 Mama i Ja Mama i Ja still spring
expiry date 2027-08-31
5900379131341 5900379131341 Mama i Ja
Mama i Ja spring water Still Mama i Ja spring water Still
500 ml
4,28zł/l

price: 2,14 zł

PLN
1
56
Mama i Ja spring water Still
5 5
5 5 Mama i Ja spring water Still
expiry date 2027-02-08
5900379131341 5900379131341 Mama i Ja
Mama i Ja spring water Still Mama i Ja spring water Still
500 ml
4,32zł/l

price: 2,16 zł

PLN
1
44
Mama i Ja spring water Still
5 5
5 5 Mama i Ja spring water Still
expiry date 2027-03-02
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5