Doskonały środek do chemicznego udrożniania rur i syfonów w instalacjach kanalizacyjnych zawierający substancje o działaniu antybakteryjnym . Dezynfekcja i udrożnianie w jednym - unikalna formuła z aktywatorem aluminiowym gwarantuje skuteczność działania, - samoczynnie usuwa z rur i syfonów zanieczyszczenia stałe i organiczne ( tłuszcz, włosy, papier, watę odpadki kuchenne - skutecznie dezynfekuje odpływy kanalizacyjne , - likwidują nieprzyjemne zapachy , - regularnie stosowane raz na tydzień zapobiegają zapychaniu się rur. Dociera do zatoru przez stojącą wodę. Kupuj produkty Kret wygodnie w naszym sklepie internetowym.

 
5900931016703 5900931016703 Kret
Kret Kret Active gel a drain Kret Kret Active gel a drain
Kret Kret Active gel a drain
5 5
5 1 Kret Kret Active gel a drain
5900931024685 5900931024685 Kret
Kret Mole Granules for clearing Kret Mole Granules for clearing
pipes 800 g
23,74zł/kg

price: 18,99 zł

PLN
1
2
Kret Mole Granules for clearing
3 5
3.5 2 Kret Mole Granules for clearing
5900931034332 5900931034332 Kret
Kret Mole Granules for clearing Kret Mole Granules for clearing
pipes 280 g
36,71zł/kg

price: 10,28 zł

PLN
1
16
5900931034219 5900931034219 Kret
Kret Mole Granules for unblocking Kret Mole Granules for unblocking
pipes 560 g
24,29zł/kg

price: 13,60 zł

PLN
1
3
5900931007152 5900931007152 Kret
Kret Mole gel pipe cleaning Kret Mole gel pipe cleaning
500 g
23,78zł/kg

price: 11,89 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-12-30
 
skiptoilet
5900931044829 5900931044829 Kret
Kret Kret Antykamień Multi Action Kret Kret Antykamień Multi Action
Żel 750 g
10,65zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
3
5900931044843 5900931044843 Kret
Kret Kret Antykamień Power Żel Kret Kret Antykamień Power Żel
750 g
10,65zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
6
5900931043709 5900931043709 Kret
Kret Kret Biel Higiena Active Kret Kret Biel Higiena Active
Fresh 750 g
9,48zł/kg

price: 7,11 zł

PLN
1
2
5900931043686 5900931043686 Kret
Kret Kret Biel Higiena Classic Kret Kret Biel Higiena Classic
Fresh Żel 750 g
9,48zł/kg

price: 7,11 zł

PLN
1
5
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5