Kret Kret Żel do WC Power Antykamień aktywnie czyści. Dzięki super silnej formule efektywnie usuwa uporczywy kamień i kompleksowo dba o Twoją toaletę, zapewniając jej nieskazitelny wygląd. Innowacyjna receptura doskonale radzi sobie z zabrudzeniami, delikatnie wybiela i nadaje połysk. Produkt działa nad i pod powierzchnią wody. Odpowiednio dobrana konsystencja żelu zapewnia długotrwały efekt działania. Do mycia muszli klozetowych, bidetów i pisuarów. 1 Aktywnie czyści 2 Usuwa do 100 % kamienia 3 Zapobiega osadzaniu się brudu 4 Nadaje połysk 5 Usuwa rdzę 6 Likwiduje brud 7 Delikatnie wybiela 8 Zwalcza uciążliwe zacieki 9 Niweluje nieprzyjemne zapachy 10 Czyści pod obrzeżem muszli 11 Działa nad i pod powierzchnią wody 12 Odświeża
masa netto

masa netto

750 g

pojemność

cena za kilogram

10,65 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900931044843

5900931044843

price: 7,99 zł

7.99 PLN NewCondition
< 5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa
Kret Żel do WC Power Antykamień aktywnie czyści. Dzięki super silnej formule efektywnie usuwa uporczywy kamień i kompleksowo dba o Twoją toaletę, zapewniając jej nieskazitelny wygląd. Innowacyjna receptura doskonale radzi sobie z zabrudzeniami, delikatnie wybiela i nadaje połysk. Produkt działa nad i pod powierzchnią wody. Odpowiednio dobrana konsystencja żelu zapewnia długotrwały efekt działania. Do mycia muszli klozetowych, bidetów i pisuarów. 1 Aktywnie czyści 2 Usuwa do 100 % kamienia 3 Zapobiega osadzaniu się brudu 4 Nadaje połysk 5 Usuwa rdzę 6 Likwiduje brud 7 Delikatnie wybiela 8 Zwalcza uciążliwe zacieki 9 Niweluje nieprzyjemne zapachy 10 Czyści pod obrzeżem muszli 11 Działa nad i pod powierzchnią wody 12 Odświeża
Features:silna formuła czyszcząca, aktywnie czyści, skutecznie: usuwa do 100 % kamienia, zapobiega osadzaniu się brudu
Safety warning:Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować rękawice ochronne, ochronę oczu, ochronę twarzy. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. UFI: T3DK-2UDP-7Q3F-2XGF
brand:Kret
About the brand:kret jedyny, oryginalny
Storage:Najlepiej zużyć przed: data ważności i numer serii na opakowaniu.
Preparation and use:Sposób użycia: Nanieść żel na czyszczoną powierzchnię. Po 15 minutach umyć szczotką, następnie spłukać wodą. Nie stosować do powierzchni wrażliwych na działanie kwasów (emalia, marmur, kamień itp.). Nie mieszać z innymi produktami. Umyć ręce po użyciu.
Type of packaging:Butelka plastikowa
Producer's address:Dr. Miele Cosmed Group S.A. ul. Wielkopolska 3 26-600 Radom, Poland tel. +48 48 384 58 01
Return address:
Domestos Domestos Zero lime stone Domestos Domestos Zero lime stone
750 ml
16,77zł/l

price: 12,58 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-11-30
Sodasan eco-friendly gel to clean Sodasan eco-friendly gel to clean
toilets bio 750 ml
26,31zł/l

price: 19,73 zł

PLN
1
1
Almawin Almawin ECO toilet gel Almawin Almawin ECO toilet gel
Cillit Cillit Bang Hygiene and Cillit Cillit Bang Hygiene and
cleaning and disinfecting the toilet bowl Shine Kills 99.9% of bacteria. Product for 750 ml
17,59zł/l

price: 13,19 zł

PLN
1
2
Kret Kret Biel Higiena Active Kret Kret Biel Higiena Active
Fresh 750 g
9,48zł/kg

price: 7,11 zł

PLN
1
2
Kret Kret Antykamień Multi Action Kret Kret Antykamień Multi Action
Żel 750 g
10,65zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
3
Kret Kret Biel Higiena Classic Kret Kret Biel Higiena Classic
Fresh Żel 750 g
9,48zł/kg

price: 7,11 zł

PLN
1
5
Ecover Płyn do czyszczenia toalet Ecover Płyn do czyszczenia toalet
750 ml
15,99zł/l

price: 11,99 zł

PLN
1
1
Kret Mole gel pipe cleaning Kret Mole gel pipe cleaning
500 g
23,78zł/kg

price: 11,89 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-12-30
Kret Kret Active gel a drain Kret Kret Active gel a drain
Kret Mole Granules for clearing Kret Mole Granules for clearing
pipes 800 g
23,74zł/kg

price: 18,99 zł

PLN
1
2
Kret Mole Granules for clearing Kret Mole Granules for clearing
pipes 280 g
36,71zł/kg

price: 10,28 zł

PLN
1
16
Kret Mole Granules for unblocking Kret Mole Granules for unblocking
pipes 560 g
24,29zł/kg

price: 13,60 zł

PLN
1
3
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5