Products

 
skipstone
8720182870070 8720182870070 Cif
Cif Cif Uniwersalny Spray Cif Cif Uniwersalny Spray
Odkamieniacz 500 ml
23,18zł/l

price: 11,59 zł

PLN
1
12
5902865002098 5902865002098 Hades
Hades Hades - pasta for the care Hades Hades - pasta for the care
- of tombstones 300 ml
51,40zł/l

price: 15,42 zł

PLN
1
6
5902865002081 5902865002081 Hades
Hades Hades - płynna pasta Hades Hades - płynna pasta
440 ml
29,25zł/l

price: 12,87 zł

PLN
1
5
5905052600558 5905052600558 Kamix
Kamix Kamix AGD Liquid descaler Kamix Kamix AGD Liquid descaler
500 ml
38,84zł/l

price: 19,42 zł

PLN
1
3
5905052601951 5905052601951 Kamix
Kamix Kamix Appliances Automatic Kamix Kamix Appliances Automatic
descaling 2x75g 150 g
69,33zł/kg

price: 10,40 zł

PLN
1
3
Kamix Kamix Appliances Automatic
5 5
5 2 Kamix Kamix Appliances Automatic
5905052600275 5905052600275 Kamix
Kamix Kamix agent in the liquid Kamix Kamix agent in the liquid
for removing limescale 500 ml
35,52zł/l

price: 17,76 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-04-23
5902643003903 5902643003903 Mill
Mill Mill Płyn do mycia Mill Mill Płyn do mycia
i pielęgnacji 555 ml
16,65zł/l

price: 9,24 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-10-30
5900657027861 5900657027861 Tytan
Tytan Titanium spray stone and Tytan Titanium spray stone and
rust - cleaner bathrooms 500g

price: 9,60 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-06-12
5906657521866 5906657521866 Zielko
Zielko Zielko Odkamieniacz Zielko Zielko Odkamieniacz
do ekspresów 500 ml
39,74zł/l

price: 19,87 zł

PLN
1
12
 
5902643003545 5902643003545 Mill Clean
Mill Clean MILL CLEAN Spray Mill Clean MILL CLEAN Spray
do mebli 250 ml
45,28zł/l

price: 11,32 zł

PLN
1
4
5902643004559 5902643004559 Mill
Mill MILL Płyn do mycia Mill MILL Płyn do mycia
i pielęgnacji 500 ml
23,40zł/l

price: 11,70 zł

PLN
1
7
5000204922547 5000204922547 Pronto
Pronto Pronto Wood Classic Aerosol Pronto Pronto Wood Classic Aerosol
for wooden furniture 300 ml
54,27zł/l

price: 16,28 zł

PLN
1
11
Pronto Pronto Wood Classic Aerosol
5 5
5 1 Pronto Pronto Wood Classic Aerosol
 
skipshoes
5902145005245 5902145005245 Helios
Helios Helios Black liquid shoe Helios Helios Black liquid shoe
polish 60 ml
149,83zł/l

price: 8,99 zł

PLN
1
2
5902145005153 5902145005153 Helios
Helios Helios Black shoe polish Helios Helios Black shoe polish
40 ml
158,50zł/l

price: 6,34 zł

PLN
1
3
5902145005160 5902145005160 Helios
Helios Helios Brown shoe polish Helios Helios Brown shoe polish
40 ml
158,50zł/l

price: 6,34 zł

PLN
1
3
5902145005375 5902145005375 Helios
Helios Helios Clean Soles Helios Helios Clean Soles
applicator Effectively cleans bright soles, comfortable 60 ml
183,17zł/l

price: 10,99 zł

PLN
1
1
5904771005965 5904771005965 Helios
Helios Helios Deodorant for Shoes Helios Helios Deodorant for Shoes
with silver ions, all types of shoes 150 ml
124,73zł/l

price: 18,71 zł

PLN
1
2
5904771005651 5904771005651 Helios
Helios Helios Shoe sponge A shiny Helios Helios Shoe sponge A shiny
sponge for colorless shoes 6 ml
1 931,67zł/l

price: 11,59 zł

PLN
1
6
5904771005644 5904771005644 Helios
Helios Helios Shoe sponge Sponge Helios Helios Shoe sponge Sponge
sponge for shoes black 6 ml
1 931,67zł/l

price: 11,59 zł

PLN
1
1
5902145005610 5902145005610 Helios
Helios Helios White Paste Shoe Helios Helios White Paste Shoe
against the ingress of dirt concealer, cares and nourishes the skin, protects 60 ml
183,17zł/l

price: 10,99 zł

PLN
1
1
5902145005177 5902145005177 Helios
Helios Helios shoe polish Helios Helios shoe polish
colorless 40 ml
158,50zł/l

price: 6,34 zł

PLN
1
4
 
skipfloor
4000290939505 4000290939505 Pronto
Pronto 5in1 liquid for panels Pronto 5in1 liquid for panels
750 ml
14,65zł/l

price: 10,99 zł

PLN
1
5
Pronto 5in1 liquid for panels
5 5
5 2 Pronto 5in1 liquid for panels
8718951190160 8718951190160 Ajax
Ajax Ajax Universal liquid Boost Ajax Ajax Universal liquid Boost
Soda purified + Lemon 1 litr

price: 8,89 zł

PLN
1
9
8718951190221 8718951190221 Ajax
Ajax Ajax Universal liquid Boost Ajax Ajax Universal liquid Boost
vinegar + lavender 1 litr

price: 8,89 zł

PLN
1
7
Ajax Ajax Universal liquid Boost
5 5
5 1 Ajax Ajax Universal liquid Boost
8718951692015 8718951692015 Ajax
Ajax Ajax Uniwersalny płyn Ajax Ajax Uniwersalny płyn
do mycia 1 litr

price: 7,99 zł

PLN
1
10
8718951788145 8718951788145 Ajax
Ajax Ajax Uplifting Uniwersalny Ajax Ajax Uplifting Uniwersalny
płyn 1 litr

price: 7,99 zł

PLN
1
1
5902643004450 5902643004450 Ecomill
Ecomill Ecomill Uniwersalny płyn Ecomill Ecomill Uniwersalny płyn
i do mycia 1 litr

price: 15,26 zł

PLN
1
11
5904771003329 5904771003329 Gosia
Gosia Goshia Clean microfiber mop Gosia Goshia Clean microfiber mop
1 szt.

price: 16,89 zł

PLN
1
6
Gosia Goshia Clean microfiber mop
5 5
5 5 Gosia Goshia Clean microfiber mop
5900498000221 5900498000221 Ludwik
Ludwik Ludwik Universal Liquid Ludwik Ludwik Universal Liquid
Marseille soap with a hint of white flowers 1 litr

price: 8,86 zł

PLN
1
17
expiry date
2029-05-18
5902643002142 5902643002142 Mill Clean
Mill Clean MILL CLEAN Koncentrat Mill Clean MILL CLEAN Koncentrat
i do mycia 888 ml
12,75zł/l

price: 11,32 zł

PLN
1
7
expiry date
2029-04-30
5902643002555 5902643002555 Mill Clean
Mill Clean MILL CLEAN Koncentrat Mill Clean MILL CLEAN Koncentrat
i do mycia 888 ml
12,75zł/l

price: 11,32 zł

PLN
1
7
expiry date
2028-11-30
5902643004283 5902643004283 Mill clean umyje
Mill clean umyje Mill Clean Mill clean umyje Mill Clean
- umyje podłogi, gres, 1.11 litra
9,35zł/l

price: 10,38 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-10-30
5902986248207 5902986248207 Sidolux
Sidolux One washing fluid Sidolux One washing fluid
Marseille soap 1 litr

price: 9,59 zł

PLN
1
4
Sidolux One washing fluid
5 5
5 3 Sidolux One washing fluid
5902986201226 5902986201226 Sidolux
Sidolux Sidolux universal Japanese Sidolux Sidolux universal Japanese
cherry blossom cleanser 1 litr

price: 8,99 zł

PLN
1
3
Sidolux Sidolux universal Japanese
5 5
5 2 Sidolux Sidolux universal Japanese
4019886000772 4019886000772 Sodasan
Sodasan Sodasan organic BIO sandal Sodasan Sodasan organic BIO sandal
soap for cleaning floors. 1 litr

price: 24,58 zł

PLN
1
1
5902986204159 5902986204159 Sidolux
Sidolux Universal cleaner all Sidolux Universal cleaner all
washable surfaces Spring bouquet 1 litr

price: 9,59 zł

PLN
1
3
5902986201172 5902986201172 Sidolux
Sidolux Universal cleaner lily of Sidolux Universal cleaner lily of
the valley 1 litr

price: 9,59 zł

PLN
1
3
Sidolux Universal cleaner lily of
4 5
4 1 Sidolux Universal cleaner lily of
5903355070566 5903355070566 York
York York Special Mop Rotary York York Special Mop Rotary
standard - supply 1 szt.

price: 21,55 zł

PLN
1
2
York York Special Mop Rotary
5 5
5 2 York York Special Mop Rotary
5906657522429 5906657522429 Zielko
Zielko Zielko Płyn do mycia Zielko Zielko Płyn do mycia
podłóg 1 litr

price: 9,82 zł

PLN
1
8
5902986248269 5902986248269 Sidolux
Sidolux purpose cleaner lemon Sidolux purpose cleaner lemon
 
5900931016703 5900931016703 Kret
Kret Kret Active gel a drain Kret Kret Active gel a drain
Kret Kret Active gel a drain
5 5
5 1 Kret Kret Active gel a drain
5900931024685 5900931024685 Kret
Kret Mole Granules for clearing Kret Mole Granules for clearing
pipes 800 g
23,74zł/kg

price: 18,99 zł

PLN
1
2
Kret Mole Granules for clearing
3 5
3.5 2 Kret Mole Granules for clearing
5900931034332 5900931034332 Kret
Kret Mole Granules for clearing Kret Mole Granules for clearing
pipes 280 g
36,71zł/kg

price: 10,28 zł

PLN
1
16
5900931034219 5900931034219 Kret
Kret Mole Granules for unblocking Kret Mole Granules for unblocking
pipes 560 g
24,29zł/kg

price: 13,60 zł

PLN
1
3
5900931007152 5900931007152 Kret
Kret Mole gel pipe cleaning Kret Mole gel pipe cleaning
500 g
23,78zł/kg

price: 11,89 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-12-30
 
skipglass
8720182782373 8720182782373 Cif
Cif CIF Cleanboost Uniwersalny Cif CIF Cleanboost Uniwersalny
spray 500 ml
23,50zł/l

price: 11,75 zł

PLN
1
1
Cif CIF Cleanboost Uniwersalny
5 5
5 1 Cif CIF Cleanboost Uniwersalny
9000100866613 9000100866613 Clin
Clin Clin Clin best-Brilliance Clin Clin Clin best-Brilliance
Anti-Para supply 500 ml
15,98zł/l

price: 7,99 zł

PLN
1
1
9000100866187 9000100866187 Clin
Clin Clin Clin best-Brilliance Clin Clin Clin best-Brilliance
Windows & Glass supply 500 ml
15,98zł/l

price: 7,99 zł

PLN
1
3
Clin Clin Clin best-Brilliance
5 5
5 1 Clin Clin Clin best-Brilliance
6430034679615 6430034679615 Mayeri
Mayeri Mayeri Sensitive glass Mayeri Mayeri Sensitive glass
cleaner 500 ml
20,90zł/l

price: 10,45 zł

PLN
1
3
5908259507347 5908259507347 Tak!
Tak! Tak! Płyn do szyb i luster Tak! Tak! Płyn do szyb i luster
500 ml
10,44zł/l

price: 5,22 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-06-09
5908259507378 5908259507378 Tak!
Tak! Tak! Płyn do szyb i luster Tak! Tak! Płyn do szyb i luster
500 ml
10,44zł/l

price: 5,22 zł

PLN
1
8
expiry date
2028-09-18
5900657284103 5900657284103 Tytan
Tytan Tytan active liquid for Tytan Tytan active liquid for
cleaning fireplace glass and grills spray 500 g
22,56zł/kg

price: 11,28 zł

PLN
1
3
Tytan Tytan active liquid for
5 5
5 1 Tytan Tytan active liquid for
expiry date 2028-03-02
5902249018240 5902249018240 Zielko
Zielko Zielko Window and mirror Zielko Zielko Window and mirror
fluid, forest fruits 500 ml
22,58zł/l

price: 11,29 zł

PLN
1
14
4019886019002 4019886019002 Sodasan
Sodasan eco-friendly cleaning Sodasan eco-friendly cleaning
fluid glass surfaces bio 500 ml
41,34zł/l

price: 20,67 zł

PLN
1
1
 
skiptoilet
8001480022713 8001480022713 Ace
Ace Ace Lemon Płyn wybielający Ace Ace Lemon Płyn wybielający
1 litr

price: 10,77 zł

PLN
1
2
Ace Ace Lemon Płyn wybielający
5 5
5 2 Ace Ace Lemon Płyn wybielający
4019555705250 4019555705250 Almawin
Almawin Almawin ECO toilet gel Almawin Almawin ECO toilet gel
9000100956192 9000100956192 Bref
Bref Bref Power Aktiv pendant WC 4 Bref Bref Power Aktiv pendant WC 4
Function formula Mega Pack Lavender 3 szt.
5,25zł/szt.

price: 15,76 zł

PLN
1
2
Bref Bref Power Aktiv pendant WC 4
5 5
5 1 Bref Bref Power Aktiv pendant WC 4
5900627061543 5900627061543 Cillit
Cillit Cillit Bang Hygiene and Cillit Cillit Bang Hygiene and
cleaning and disinfecting the toilet bowl Shine Kills 99.9% of bacteria. Product for 750 ml
17,59zł/l

price: 13,19 zł

PLN
1
2
8718114630106 8718114630106 Domestos
Domestos Domestos Extended Power Domestos Domestos Extended Power
Pine Fresh Cleaning and disinfecting liquid 1 litr

price: 9,69 zł

PLN
1
1
Domestos Domestos Extended Power
5 5
5 2 Domestos Domestos Extended Power
8718114630205 8718114630205 Domestos
Domestos Domestos Prolonged Power Domestos Domestos Prolonged Power
Citrus Fresh Cleaning and disinfecting liquid 1 litr

price: 9,60 zł

PLN
1
31
Domestos Domestos Prolonged Power
5 5
5 2 Domestos Domestos Prolonged Power
8717644186077 8717644186077 Domestos
Domestos Domestos Zero lime stone Domestos Domestos Zero lime stone
750 ml
16,77zł/l

price: 12,58 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-11-30
5000204255393 5000204255393
Ecover Płyn do czyszczenia toalet Ecover Płyn do czyszczenia toalet
750 ml
15,99zł/l

price: 11,99 zł

PLN
1
1
5900931044829 5900931044829 Kret
Kret Kret Antykamień Multi Action Kret Kret Antykamień Multi Action
Żel 750 g
10,65zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
3
5900931044843 5900931044843 Kret
Kret Kret Antykamień Power Żel Kret Kret Antykamień Power Żel
750 g
10,65zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
6
5900931043709 5900931043709 Kret
Kret Kret Biel Higiena Active Kret Kret Biel Higiena Active
Fresh 750 g
9,48zł/kg

price: 7,11 zł

PLN
1
2
5900931043686 5900931043686 Kret
Kret Kret Biel Higiena Classic Kret Kret Biel Higiena Classic
Fresh Żel 750 g
9,48zł/kg

price: 7,11 zł

PLN
1
5
5902643002531 5902643002531 Mill Clean
Mill Clean MILL CLEAN Balsam Mill Clean MILL CLEAN Balsam
czyszczący 555 ml
27,23zł/l

price: 15,11 zł

PLN
1
13
expiry date
2028-11-30
5902643004511 5902643004511 Mill
Mill MILL Płyn czyszczący Mill MILL Płyn czyszczący
i do mycia 500 ml
22,76zł/l

price: 11,38 zł

PLN
1
9
5900657212205 5900657212205 Tytan
Tytan Super versatile cleaning Tytan Super versatile cleaning
fluid 500 g
22,88zł/kg

price: 11,44 zł

PLN
1
3
Tytan Super versatile cleaning
5 5
5 1 Tytan Super versatile cleaning
5900657028059 5900657028059 Tytan
Tytan Titanium Blue Toilet Cleaner Tytan Titanium Blue Toilet Cleaner
bactericidal cleaner toilet Removes deposits 700 g
12,53zł/kg

price: 8,77 zł

PLN
1
3
Tytan Titanium Blue Toilet Cleaner
5 5
5 1 Tytan Titanium Blue Toilet Cleaner
5900657281201 5900657281201 Tytan
Tytan Titanium Toilet Cleaner Tytan Titanium Toilet Cleaner
deposits Yellow bactericidal cleaner toilet Removes 700 g
11,87zł/kg

price: 8,31 zł

PLN
1
5
5900657265201 5900657265201 Tytan
Tytan Titanium Violet Germicidal Tytan Titanium Violet Germicidal
Cleaner toilet cleaner toilet Removes deposits 700 g
11,74zł/kg

price: 8,22 zł

PLN
1
2
5900657217927 5900657217927 Tytan
Tytan bactericidal liquid for Tytan bactericidal liquid for
toilet 700g green 700 g
11,74zł/kg

price: 8,22 zł

PLN
1
2
4019886019569 4019886019569 Sodasan
Sodasan cleaning fluid shower Sodasan cleaning fluid shower
enclosures and bathroom spray 500 ml
41,24zł/l

price: 20,62 zł

PLN
1
2
4019886020701 4019886020701 Sodasan
Sodasan eco-friendly gel to clean Sodasan eco-friendly gel to clean
toilets bio 750 ml
26,31zł/l

price: 19,73 zł

PLN
1
1
 
5900273472984 5900273472984 Ajax
Ajax Ajax Floral Fiesta Ajax Ajax Floral Fiesta
Wildflowers Universal liquid 1 litr

price: 8,89 zł

PLN
1
10
Ajax Ajax Floral Fiesta
5 5
5 3 Ajax Ajax Floral Fiesta
8710447415986 8710447415986 Cif
Cif Cif Max Power Ocean Wave Milk Cif Cif Max Power Ocean Wave Milk
with Bleach 1.001 kg
13,16zł/kg

price: 13,17 zł

PLN
1
34
Cif Cif Max Power Ocean Wave Milk
5 5
5 1 Cif Cif Max Power Ocean Wave Milk
8720182870063 8720182870063
Cif Uniwersalny Spray Cif Uniwersalny Spray
Odtłuszczacz 500 ml
23,16zł/l

price: 11,58 zł

PLN
1
11
5900627093384 5900627093384 Cillit
Cillit Cillit Bang Naturally Cillit Cillit Bang Naturally
Powerful Spray for the kitchen 750 ml
22,20zł/l

price: 16,65 zł

PLN
1
3
5904771008300 5904771008300 Gosia
Gosia Goshia wipes on a roll of 50 Gosia Goshia wipes on a roll of 50
pcs. Durable and absorbent 1 rol.

price: 13,52 zł

PLN
1
4
Gosia Goshia wipes on a roll of 50
4 5
4.5 2 Gosia Goshia wipes on a roll of 50
5902249011944 5902249011944 Zielko
Zielko Herb Cleansing paste Zielko Herb Cleansing paste
carambola kaki 500 g
39,74zł/kg

price: 19,87 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-05-30
5902249011920 5902249011920 Zielko
Zielko Herb Liquid for the kitchen Zielko Herb Liquid for the kitchen
mango peach 500 ml
31,78zł/l

price: 15,89 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-05-30
5905052602163 5905052602163 Kamix
Kamix Kamix Błysk and Kamix Kamix Błysk and
Świeżość for glossy surfaces 500 ml
26,42zł/l

price: 13,21 zł

PLN
1
4
5905052000983 5905052000983 Kamix
Kamix Kamix Distilled water Kamix Kamix Distilled water
5905052600596 5905052600596 Kamix
Kamix Kamix Elitte Scented water Kamix Kamix Elitte Scented water
for irons green tea 1 litr

price: 9,25 zł

PLN
1
2
5905052601883 5905052601883 Kamix
Kamix Kamix Spray cleaner for Kamix Kamix Spray cleaner for
and soot cleaning barbeque fireplaces and ovens. Burning 500 ml
39,52zł/l

price: 19,76 zł

PLN
1
2
5900498004403 5900498004403 Ludwik
Ludwik Ludwik cleaning milk for Ludwik Ludwik cleaning milk for
stainless steel and chrome 300 g
36,07zł/kg

price: 10,82 zł

PLN
1
3
5902643002517 5902643002517 Mill Clean
Mill Clean MILL CLEAN Balsam Mill Clean MILL CLEAN Balsam
czyszczący 555 ml
27,23zł/l

price: 15,11 zł

PLN
1
15
5902643004535 5902643004535 Mill
Mill MILL Płyn czyszczący Mill MILL Płyn czyszczący
wszelkie 500 ml
22,76zł/l

price: 11,38 zł

PLN
1
8
expiry date
2028-06-30
5902643002616 5902643002616 Mill
Mill MILL Spray do sprzątania Mill MILL Spray do sprzątania
555 ml
25,89zł/l

price: 14,37 zł

PLN
1
13
4740060010668 4740060010668 Mayeri
Mayeri Mayeri Citrus Kitchen Mayeri Mayeri Citrus Kitchen
Cleaner 750 ml
15,72zł/l

price: 11,79 zł

PLN
1
1
4740060008559 4740060008559 Mayeri
Mayeri Mayeri Sensitive universal Mayeri Mayeri Sensitive universal
cleaning wipes 28 szt.

price: 5,38 zł

PLN
1
1
5902643004764 5902643004764 Mill Clean
Mill Clean Mill Clean Liquid for Mill Clean Mill Clean Liquid for
black fittings removes scale and white deposits 500 ml
25,98zł/l

price: 12,99 zł

PLN
1
38
expiry date
2028-12-30
5902643003392 5902643003392 Mill
Mill Mill Odtłuszczacz Mill Mill Odtłuszczacz
uniwersalny 555 ml
19,53zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
9
5902643005976 5902643005976 Mill
Mill Mill Płyn do czyszczenia Mill Mill Płyn do czyszczenia
pralek 300 ml
34,37zł/l

price: 10,31 zł

PLN
1
3
5902643002890 5902643002890 Mill clean umyje
Mill clean umyje Mill clean will Mill clean umyje Mill clean will
- lily of the valley wash - liquid for washing mirror glass, glaze 1.22 litra
9,83zł/l

price: 11,99 zł

PLN
1
6
expiry date
2029-03-31
5902643002937 5902643002937 Mill clean umyje
Mill clean umyje Mill clean will Mill clean umyje Mill clean will
- orange wash - liquid for washing mirror glass, glaze 1.22 litra
9,83zł/l

price: 11,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2029-03-31
5902643002630 5902643002630 Mill clean umyje
Mill clean umyje Mill clean will Mill clean umyje Mill clean will
wash - liquid for washing mirror glass, glaze 1.22 litra
10,05zł/l

price: 12,26 zł

PLN
1
33
5902643002913 5902643002913 Mill clean umyje
Mill clean umyje Mill clean will Mill clean umyje Mill clean will
wash - liquid for washing windows, mirrors, tiles 1.22 litra
9,83zł/l

price: 11,99 zł

PLN
1
11
expiry date
2029-01-30
5902643006447 5902643006447 Mill
Mill Mill płyn ułatwiający Mill Mill płyn ułatwiający
prasowanie 500 ml
27,32zł/l

price: 13,66 zł

PLN
1
4
5902643006959 5902643006959 Mill
Mill Mill żelazko w płynie Mill Mill żelazko w płynie
Alpinic 500 ml
27,32zł/l

price: 13,66 zł

PLN
1
5
expiry date
2028-10-30
5902643006973 5902643006973 Mill
Mill Mill żelazko w płynie Soft Mill Mill żelazko w płynie Soft
Wave 500 ml
27,50zł/l

price: 13,75 zł

PLN
1
5
expiry date
2028-05-31
6430034672197 6430034672197 Mayeri
Mayeri Myeri All-Care Aloe Vera Mayeri Myeri All-Care Aloe Vera
dishwashing liquid 500 ml
14,88zł/l

price: 7,44 zł

PLN
1
4
Mayeri Myeri All-Care Aloe Vera
5 5
5 1 Mayeri Myeri All-Care Aloe Vera
4019886000345 4019886000345 Sodasan
Sodasan Organic lotion for Sodasan Organic lotion for
cleaning 500 ml
33,18zł/l

price: 16,59 zł

PLN
1
1
5000204922608 5000204922608 Pronto
Pronto Pronto Multi Surface Spray Pronto Pronto Multi Surface Spray
Jasmine Dust Caps 300 ml
54,27zł/l

price: 16,28 zł

PLN
1
4
5000204922639 5000204922639 Pronto
Pronto Pronto Multi Surface Spray Pronto Pronto Multi Surface Spray
Lime Dust Caps 300 ml
54,27zł/l

price: 16,28 zł

PLN
1
4
5000204922721 5000204922721 Pronto
Pronto Pronto Multi Surface Spray Pronto Pronto Multi Surface Spray
Original Dust Caps 300 ml
54,27zł/l

price: 16,28 zł

PLN
1
3
4019886005173 4019886005173 Sodasan
Sodasan Sodasan Environmental Sodasan Sodasan Environmental
cloth sponge 2 szt.
4,31zł/szt.

price: 8,62 zł

PLN
1
2
Sodasan Sodasan Environmental
5 5
5 1 Sodasan Sodasan Environmental
5900657282604 5900657282604 Tytan
Tytan Tytan Burn Removal Spray Tytan Tytan Burn Removal Spray
500 g
20,86zł/kg

price: 10,43 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-12-15
5902249018257 5902249018257 Zielko
Zielko Zielko Grape Cabin Cleaning Zielko Zielko Grape Cabin Cleaning
Liquid 500 ml
24,98zł/l

price: 12,49 zł

PLN
1
13
5902249018233 5902249018233 Zielko
Zielko Zielko Green tea bathroom Zielko Zielko Green tea bathroom
cleaning liquid 500 ml
25,98zł/l

price: 12,99 zł

PLN
1
12
5902249018226 5902249018226 Zielko
Zielko Zielko Kitchen Grapefruit Zielko Zielko Kitchen Grapefruit
cleaning liquid 500 ml
23,12zł/l

price: 11,56 zł

PLN
1
11
5902249018264 5902249018264 Zielko
Zielko Zielko Liquid for cleaning Zielko Zielko Liquid for cleaning
the refrigerator and microwave, mint and juniper 500 ml
23,98zł/l

price: 11,99 zł

PLN
1
10
5906657521880 5906657521880 Zielko
Zielko Zielko Płyn do mycia Zielko Zielko Płyn do mycia
owoców 500 ml
31,98zł/l

price: 15,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-07-30
5902249018325 5902249018325 Zielko
Zielko Zielko Screens Liquid for Zielko Zielko Screens Liquid for
cleaning phones and monitors 200 ml
58,50zł/l

price: 11,70 zł

PLN
1
11
5902249011913 5902249011913 Zielko
Zielko Zielko melon bathroom Zielko Zielko melon bathroom
liquid 500 ml
31,98zł/l

price: 15,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-06-30
4019886000352 4019886000352 Sodasan
Sodasan all- purpose cleaner Sodasan all- purpose cleaner
sensitive 1 litr

price: 22,12 zł

PLN
1
1
5905052000013 5905052000013 Kamix
Kamix descaling powder Kamix descaling powder
50 g
140,00zł/kg

price: 7 zł

PLN
1
4
Kamix descaling powder
5 5
5 1 Kamix descaling powder
4019886001007 4019886001007 Sodasan
Sodasan eco-friendly cleaning Sodasan eco-friendly cleaning
agent based on the Organic vinegar 1 litr

price: 21,68 zł

PLN
1
2
5900273462213 5900273462213 Ajax
Ajax floral fiesta fluid Ajax floral fiesta fluid
inwersalny all surfaces 1l lilac flower 1 kg

price: 8,89 zł

PLN
1
11
Ajax floral fiesta fluid
5 5
5 1 Ajax floral fiesta fluid
5905052000143 5905052000143 Kamix
Kamix friend kitchen Degreaser Kamix friend kitchen Degreaser
active foam 500 ml
26,42zł/l

price: 13,21 zł

PLN
1
2
4019886001403 4019886001403 Sodasan
Sodasan orange cleaning fluid Sodasan orange cleaning fluid
- intensely concentrated bio 500 ml
43,00zł/l

price: 21,50 zł

PLN
1
1
5900273472939 5900273472939 Ajax
Ajax universal fluid to clean all Ajax universal fluid to clean all
surfaces 1 liter Floral Fiesta - spring bouquet 1 litr

price: 8,89 zł

PLN
1
11
Ajax universal fluid to clean all
5 5
5 1 Ajax universal fluid to clean all
5900273472908 5900273472908 Ajax
Ajax universal fluid to clean all Ajax universal fluid to clean all
surfaces Floral Fiesta flowers lagoon 1 litr

price: 8,89 zł

PLN
1
12
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5