Products

 
4000290939505 4000290939505 Pronto
Pronto 5in1 liquid for panels Pronto 5in1 liquid for panels
750 ml
14,65zł/l

price: 10,99 zł

PLN
1
5
Pronto 5in1 liquid for panels
5 5
5 2 Pronto 5in1 liquid for panels
8001480022713 8001480022713 Ace
Ace Ace Lemon Płyn wybielający Ace Ace Lemon Płyn wybielający
1 litr

price: 10,77 zł

PLN
1
2
Ace Ace Lemon Płyn wybielający
5 5
5 2 Ace Ace Lemon Płyn wybielający
5900273472984 5900273472984 Ajax
Ajax Ajax Floral Fiesta Ajax Ajax Floral Fiesta
Wildflowers Universal liquid 1 litr

price: 8,89 zł

PLN
1
10
Ajax Ajax Floral Fiesta
5 5
5 3 Ajax Ajax Floral Fiesta
8718951190160 8718951190160 Ajax
Ajax Ajax Universal liquid Boost Ajax Ajax Universal liquid Boost
Soda purified + Lemon 1 litr

price: 8,89 zł

PLN
1
9
8718951190221 8718951190221 Ajax
Ajax Ajax Universal liquid Boost Ajax Ajax Universal liquid Boost
vinegar + lavender 1 litr

price: 8,89 zł

PLN
1
7
Ajax Ajax Universal liquid Boost
5 5
5 1 Ajax Ajax Universal liquid Boost
8718951692015 8718951692015 Ajax
Ajax Ajax Uniwersalny płyn Ajax Ajax Uniwersalny płyn
do mycia 1 litr

price: 7,99 zł

PLN
1
10
8718951788145 8718951788145 Ajax
Ajax Ajax Uplifting Uniwersalny Ajax Ajax Uplifting Uniwersalny
płyn 1 litr

price: 7,99 zł

PLN
1
1
4019555705250 4019555705250 Almawin
Almawin Almawin ECO toilet gel Almawin Almawin ECO toilet gel
9000100956192 9000100956192 Bref
Bref Bref Power Aktiv pendant WC 4 Bref Bref Power Aktiv pendant WC 4
Function formula Mega Pack Lavender 3 szt.
5,25zł/szt.

price: 15,76 zł

PLN
1
2
Bref Bref Power Aktiv pendant WC 4
5 5
5 1 Bref Bref Power Aktiv pendant WC 4
8720182782373 8720182782373 Cif
Cif CIF Cleanboost Uniwersalny Cif CIF Cleanboost Uniwersalny
spray 500 ml
23,50zł/l

price: 11,75 zł

PLN
1
1
Cif CIF Cleanboost Uniwersalny
5 5
5 1 Cif CIF Cleanboost Uniwersalny
8710447415986 8710447415986 Cif
Cif Cif Max Power Ocean Wave Milk Cif Cif Max Power Ocean Wave Milk
with Bleach 1.001 kg
13,16zł/kg

price: 13,17 zł

PLN
1
34
Cif Cif Max Power Ocean Wave Milk
5 5
5 1 Cif Cif Max Power Ocean Wave Milk
8720182870070 8720182870070 Cif
Cif Cif Uniwersalny Spray Cif Cif Uniwersalny Spray
Odkamieniacz 500 ml
23,18zł/l

price: 11,59 zł

PLN
1
12
8720182870063 8720182870063
Cif Uniwersalny Spray Cif Uniwersalny Spray
Odtłuszczacz 500 ml
23,16zł/l

price: 11,58 zł

PLN
1
11
5900627061543 5900627061543 Cillit
Cillit Cillit Bang Hygiene and Cillit Cillit Bang Hygiene and
cleaning and disinfecting the toilet bowl Shine Kills 99.9% of bacteria. Product for 750 ml
17,59zł/l

price: 13,19 zł

PLN
1
2
5900627093384 5900627093384 Cillit
Cillit Cillit Bang Naturally Cillit Cillit Bang Naturally
Powerful Spray for the kitchen 750 ml
22,20zł/l

price: 16,65 zł

PLN
1
3
9000100866613 9000100866613 Clin
Clin Clin Clin best-Brilliance Clin Clin Clin best-Brilliance
Anti-Para supply 500 ml
15,98zł/l

price: 7,99 zł

PLN
1
1
9000100866187 9000100866187 Clin
Clin Clin Clin best-Brilliance Clin Clin Clin best-Brilliance
Windows & Glass supply 500 ml
15,98zł/l

price: 7,99 zł

PLN
1
3
Clin Clin Clin best-Brilliance
5 5
5 1 Clin Clin Clin best-Brilliance
8718114630106 8718114630106 Domestos
Domestos Domestos Extended Power Domestos Domestos Extended Power
Pine Fresh Cleaning and disinfecting liquid 1 litr

price: 9,69 zł

PLN
1
1
Domestos Domestos Extended Power
5 5
5 2 Domestos Domestos Extended Power
8718114630205 8718114630205 Domestos
Domestos Domestos Prolonged Power Domestos Domestos Prolonged Power
Citrus Fresh Cleaning and disinfecting liquid 1 litr

price: 9,60 zł

PLN
1
31
Domestos Domestos Prolonged Power
5 5
5 2 Domestos Domestos Prolonged Power
8717644186077 8717644186077 Domestos
Domestos Domestos Zero lime stone Domestos Domestos Zero lime stone
750 ml
16,77zł/l

price: 12,58 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-11-30
5902643004450 5902643004450 Ecomill
Ecomill Ecomill Uniwersalny płyn Ecomill Ecomill Uniwersalny płyn
i do mycia 1 litr

price: 15,26 zł

PLN
1
11
5000204255393 5000204255393
Ecover Płyn do czyszczenia toalet Ecover Płyn do czyszczenia toalet
750 ml
15,99zł/l

price: 11,99 zł

PLN
1
1
5904771003329 5904771003329 Gosia
Gosia Goshia Clean microfiber mop Gosia Goshia Clean microfiber mop
1 szt.

price: 16,89 zł

PLN
1
6
Gosia Goshia Clean microfiber mop
5 5
5 5 Gosia Goshia Clean microfiber mop
5904771008300 5904771008300 Gosia
Gosia Goshia wipes on a roll of 50 Gosia Goshia wipes on a roll of 50
pcs. Durable and absorbent 1 rol.

price: 13,52 zł

PLN
1
4
Gosia Goshia wipes on a roll of 50
4 5
4.5 2 Gosia Goshia wipes on a roll of 50
5902865002098 5902865002098 Hades
Hades Hades - pasta for the care Hades Hades - pasta for the care
- of tombstones 300 ml
51,40zł/l

price: 15,42 zł

PLN
1
6
5902865002081 5902865002081 Hades
Hades Hades - płynna pasta Hades Hades - płynna pasta
440 ml
29,25zł/l

price: 12,87 zł

PLN
1
5
5902145005245 5902145005245 Helios
Helios Helios Black liquid shoe Helios Helios Black liquid shoe
polish 60 ml
149,83zł/l

price: 8,99 zł

PLN
1
2
5902145005153 5902145005153 Helios
Helios Helios Black shoe polish Helios Helios Black shoe polish
40 ml
158,50zł/l

price: 6,34 zł

PLN
1
3
5902145005160 5902145005160 Helios
Helios Helios Brown shoe polish Helios Helios Brown shoe polish
40 ml
158,50zł/l

price: 6,34 zł

PLN
1
3
5902145005375 5902145005375 Helios
Helios Helios Clean Soles Helios Helios Clean Soles
applicator Effectively cleans bright soles, comfortable 60 ml
183,17zł/l

price: 10,99 zł

PLN
1
1
5904771005965 5904771005965 Helios
Helios Helios Deodorant for Shoes Helios Helios Deodorant for Shoes
with silver ions, all types of shoes 150 ml
124,73zł/l

price: 18,71 zł

PLN
1
2
5904771005651 5904771005651 Helios
Helios Helios Shoe sponge A shiny Helios Helios Shoe sponge A shiny
sponge for colorless shoes 6 ml
1 931,67zł/l

price: 11,59 zł

PLN
1
6
5904771005644 5904771005644 Helios
Helios Helios Shoe sponge Sponge Helios Helios Shoe sponge Sponge
sponge for shoes black 6 ml
1 931,67zł/l

price: 11,59 zł

PLN
1
1
5902145005610 5902145005610 Helios
Helios Helios White Paste Shoe Helios Helios White Paste Shoe
against the ingress of dirt concealer, cares and nourishes the skin, protects 60 ml
183,17zł/l

price: 10,99 zł

PLN
1
1
5902145005177 5902145005177 Helios
Helios Helios shoe polish Helios Helios shoe polish
colorless 40 ml
158,50zł/l

price: 6,34 zł

PLN
1
4
5902249011944 5902249011944 Zielko
Zielko Herb Cleansing paste Zielko Herb Cleansing paste
carambola kaki 500 g
39,74zł/kg

price: 19,87 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-05-30
5902249011920 5902249011920 Zielko
Zielko Herb Liquid for the kitchen Zielko Herb Liquid for the kitchen
mango peach 500 ml
31,78zł/l

price: 15,89 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-05-30
5905052600558 5905052600558 Kamix
Kamix Kamix AGD Liquid descaler Kamix Kamix AGD Liquid descaler
500 ml
38,84zł/l

price: 19,42 zł

PLN
1
3
5905052601951 5905052601951 Kamix
Kamix Kamix Appliances Automatic Kamix Kamix Appliances Automatic
descaling 2x75g 150 g
69,33zł/kg

price: 10,40 zł

PLN
1
3
Kamix Kamix Appliances Automatic
5 5
5 2 Kamix Kamix Appliances Automatic
5905052602163 5905052602163 Kamix
Kamix Kamix Błysk and Kamix Kamix Błysk and
Świeżość for glossy surfaces 500 ml
26,42zł/l

price: 13,21 zł

PLN
1
4
5905052000983 5905052000983 Kamix
Kamix Kamix Distilled water Kamix Kamix Distilled water
5905052600596 5905052600596 Kamix
Kamix Kamix Elitte Scented water Kamix Kamix Elitte Scented water
for irons green tea 1 litr

price: 9,25 zł

PLN
1
2
5905052601883 5905052601883 Kamix
Kamix Kamix Spray cleaner for Kamix Kamix Spray cleaner for
and soot cleaning barbeque fireplaces and ovens. Burning 500 ml
39,52zł/l

price: 19,76 zł

PLN
1
2
5905052600275 5905052600275 Kamix
Kamix Kamix agent in the liquid Kamix Kamix agent in the liquid
for removing limescale 500 ml
35,52zł/l

price: 17,76 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-04-23
5900931016703 5900931016703 Kret
Kret Kret Active gel a drain Kret Kret Active gel a drain
Kret Kret Active gel a drain
5 5
5 1 Kret Kret Active gel a drain
5900931044829 5900931044829 Kret
Kret Kret Antykamień Multi Action Kret Kret Antykamień Multi Action
Żel 750 g
10,65zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
3
5900931044843 5900931044843 Kret
Kret Kret Antykamień Power Żel Kret Kret Antykamień Power Żel
750 g
10,65zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
6
5900931043709 5900931043709 Kret
Kret Kret Biel Higiena Active Kret Kret Biel Higiena Active
Fresh 750 g
9,48zł/kg

price: 7,11 zł

PLN
1
2
5900931043686 5900931043686 Kret
Kret Kret Biel Higiena Classic Kret Kret Biel Higiena Classic
Fresh Żel 750 g
9,48zł/kg

price: 7,11 zł

PLN
1
5
5900498000221 5900498000221 Ludwik
Ludwik Ludwik Universal Liquid Ludwik Ludwik Universal Liquid
Marseille soap with a hint of white flowers 1 litr

price: 8,86 zł

PLN
1
17
expiry date
2029-05-18
5900498004403 5900498004403 Ludwik
Ludwik Ludwik cleaning milk for Ludwik Ludwik cleaning milk for
stainless steel and chrome 300 g
36,07zł/kg

price: 10,82 zł

PLN
1
3
5902643002517 5902643002517 Mill Clean
Mill Clean MILL CLEAN Balsam Mill Clean MILL CLEAN Balsam
czyszczący 555 ml
27,23zł/l

price: 15,11 zł

PLN
1
15
5902643002531 5902643002531 Mill Clean
Mill Clean MILL CLEAN Balsam Mill Clean MILL CLEAN Balsam
czyszczący 555 ml
27,23zł/l

price: 15,11 zł

PLN
1
13
expiry date
2028-11-30
5902643002142 5902643002142 Mill Clean
Mill Clean MILL CLEAN Koncentrat Mill Clean MILL CLEAN Koncentrat
i do mycia 888 ml
12,75zł/l

price: 11,32 zł

PLN
1
7
expiry date
2029-04-30
5902643002555 5902643002555 Mill Clean
Mill Clean MILL CLEAN Koncentrat Mill Clean MILL CLEAN Koncentrat
i do mycia 888 ml
12,75zł/l

price: 11,32 zł

PLN
1
7
expiry date
2028-11-30
5902643003545 5902643003545 Mill Clean
Mill Clean MILL CLEAN Spray Mill Clean MILL CLEAN Spray
do mebli 250 ml
45,28zł/l

price: 11,32 zł

PLN
1
4
5902643004511 5902643004511 Mill
Mill MILL Płyn czyszczący Mill MILL Płyn czyszczący
i do mycia 500 ml
22,76zł/l

price: 11,38 zł

PLN
1
9
5902643004535 5902643004535 Mill
Mill MILL Płyn czyszczący Mill MILL Płyn czyszczący
wszelkie 500 ml
22,76zł/l

price: 11,38 zł

PLN
1
8
expiry date
2028-06-30
5902643004559 5902643004559 Mill
Mill MILL Płyn do mycia Mill MILL Płyn do mycia
i pielęgnacji 500 ml
23,40zł/l

price: 11,70 zł

PLN
1
7
5902643002616 5902643002616 Mill
Mill MILL Spray do sprzątania Mill MILL Spray do sprzątania
555 ml
25,89zł/l

price: 14,37 zł

PLN
1
13
4740060010668 4740060010668 Mayeri
Mayeri Mayeri Citrus Kitchen Mayeri Mayeri Citrus Kitchen
Cleaner 750 ml
15,72zł/l

price: 11,79 zł

PLN
1
1
6430034679615 6430034679615 Mayeri
Mayeri Mayeri Sensitive glass Mayeri Mayeri Sensitive glass
cleaner 500 ml
20,90zł/l

price: 10,45 zł

PLN
1
3
4740060008559 4740060008559 Mayeri
Mayeri Mayeri Sensitive universal Mayeri Mayeri Sensitive universal
cleaning wipes 28 szt.

price: 5,38 zł

PLN
1
1
5902643004283 5902643004283 Mill clean umyje
Mill clean umyje Mill Clean Mill clean umyje Mill Clean
- umyje podłogi, gres, 1.11 litra
9,35zł/l

price: 10,38 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-10-30
5902643004764 5902643004764 Mill Clean
Mill Clean Mill Clean Liquid for Mill Clean Mill Clean Liquid for
black fittings removes scale and white deposits 500 ml
25,98zł/l

price: 12,99 zł

PLN
1
38
expiry date
2028-12-30
5902643003392 5902643003392 Mill
Mill Mill Odtłuszczacz Mill Mill Odtłuszczacz
uniwersalny 555 ml
19,53zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
9
5902643005976 5902643005976 Mill
Mill Mill Płyn do czyszczenia Mill Mill Płyn do czyszczenia
pralek 300 ml
34,37zł/l

price: 10,31 zł

PLN
1
3
5902643003903 5902643003903 Mill
Mill Mill Płyn do mycia Mill Mill Płyn do mycia
i pielęgnacji 555 ml
16,65zł/l

price: 9,24 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-10-30
5902643002890 5902643002890 Mill clean umyje
Mill clean umyje Mill clean will Mill clean umyje Mill clean will
- lily of the valley wash - liquid for washing mirror glass, glaze 1.22 litra
9,83zł/l

price: 11,99 zł

PLN
1
6
expiry date
2029-03-31
5902643002937 5902643002937 Mill clean umyje
Mill clean umyje Mill clean will Mill clean umyje Mill clean will
- orange wash - liquid for washing mirror glass, glaze 1.22 litra
9,83zł/l

price: 11,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2029-03-31
5902643002630 5902643002630 Mill clean umyje
Mill clean umyje Mill clean will Mill clean umyje Mill clean will
wash - liquid for washing mirror glass, glaze 1.22 litra
10,05zł/l

price: 12,26 zł

PLN
1
33
5902643002913 5902643002913 Mill clean umyje
Mill clean umyje Mill clean will Mill clean umyje Mill clean will
wash - liquid for washing windows, mirrors, tiles 1.22 litra
9,83zł/l

price: 11,99 zł

PLN
1
11
expiry date
2029-01-30
5902643006447 5902643006447 Mill
Mill Mill płyn ułatwiający Mill Mill płyn ułatwiający
prasowanie 500 ml
27,32zł/l

price: 13,66 zł

PLN
1
4
5902643006959 5902643006959 Mill
Mill Mill żelazko w płynie Mill Mill żelazko w płynie
Alpinic 500 ml
27,32zł/l

price: 13,66 zł

PLN
1
5
expiry date
2028-10-30
5902643006973 5902643006973 Mill
Mill Mill żelazko w płynie Soft Mill Mill żelazko w płynie Soft
Wave 500 ml
27,50zł/l

price: 13,75 zł

PLN
1
5
expiry date
2028-05-31
5900931024685 5900931024685 Kret
Kret Mole Granules for clearing Kret Mole Granules for clearing
pipes 800 g
23,74zł/kg

price: 18,99 zł

PLN
1
2
Kret Mole Granules for clearing
3 5
3.5 2 Kret Mole Granules for clearing
5900931034332 5900931034332 Kret
Kret Mole Granules for clearing Kret Mole Granules for clearing
pipes 280 g
36,71zł/kg

price: 10,28 zł

PLN
1
16
5900931034219 5900931034219 Kret
Kret Mole Granules for unblocking Kret Mole Granules for unblocking
pipes 560 g
24,29zł/kg

price: 13,60 zł

PLN
1
3
5900931007152 5900931007152 Kret
Kret Mole gel pipe cleaning Kret Mole gel pipe cleaning
500 g
23,78zł/kg

price: 11,89 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-12-30
6430034672197 6430034672197 Mayeri
Mayeri Myeri All-Care Aloe Vera Mayeri Myeri All-Care Aloe Vera
dishwashing liquid 500 ml
14,88zł/l

price: 7,44 zł

PLN
1
4
Mayeri Myeri All-Care Aloe Vera
5 5
5 1 Mayeri Myeri All-Care Aloe Vera
5902986248207 5902986248207 Sidolux
Sidolux One washing fluid Sidolux One washing fluid
Marseille soap 1 litr

price: 9,59 zł

PLN
1
4
Sidolux One washing fluid
5 5
5 3 Sidolux One washing fluid
4019886000345 4019886000345 Sodasan
Sodasan Organic lotion for Sodasan Organic lotion for
cleaning 500 ml
33,18zł/l

price: 16,59 zł

PLN
1
1
5000204922608 5000204922608 Pronto
Pronto Pronto Multi Surface Spray Pronto Pronto Multi Surface Spray
Jasmine Dust Caps 300 ml
54,27zł/l

price: 16,28 zł

PLN
1
4
5000204922639 5000204922639 Pronto
Pronto Pronto Multi Surface Spray Pronto Pronto Multi Surface Spray
Lime Dust Caps 300 ml
54,27zł/l

price: 16,28 zł

PLN
1
4
5000204922721 5000204922721 Pronto
Pronto Pronto Multi Surface Spray Pronto Pronto Multi Surface Spray
Original Dust Caps 300 ml
54,27zł/l

price: 16,28 zł

PLN
1
3
5000204922547 5000204922547 Pronto
Pronto Pronto Wood Classic Aerosol Pronto Pronto Wood Classic Aerosol
for wooden furniture 300 ml
54,27zł/l

price: 16,28 zł

PLN
1
11
Pronto Pronto Wood Classic Aerosol
5 5
5 1 Pronto Pronto Wood Classic Aerosol
5902986201226 5902986201226 Sidolux
Sidolux Sidolux universal Japanese Sidolux Sidolux universal Japanese
cherry blossom cleanser 1 litr

price: 8,99 zł

PLN
1
3
Sidolux Sidolux universal Japanese
5 5
5 2 Sidolux Sidolux universal Japanese
4019886005173 4019886005173 Sodasan
Sodasan Sodasan Environmental Sodasan Sodasan Environmental
cloth sponge 2 szt.
4,31zł/szt.

price: 8,62 zł

PLN
1
2
Sodasan Sodasan Environmental
5 5
5 1 Sodasan Sodasan Environmental
4019886000772 4019886000772 Sodasan
Sodasan Sodasan organic BIO sandal Sodasan Sodasan organic BIO sandal
soap for cleaning floors. 1 litr

price: 24,58 zł

PLN
1
1
5900657212205 5900657212205 Tytan
Tytan Super versatile cleaning Tytan Super versatile cleaning
fluid 500 g
22,88zł/kg

price: 11,44 zł

PLN
1
3
Tytan Super versatile cleaning
5 5
5 1 Tytan Super versatile cleaning
5908259507347 5908259507347 Tak!
Tak! Tak! Płyn do szyb i luster Tak! Tak! Płyn do szyb i luster
500 ml
10,44zł/l

price: 5,22 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-06-09
5908259507378 5908259507378 Tak!
Tak! Tak! Płyn do szyb i luster Tak! Tak! Płyn do szyb i luster
500 ml
10,44zł/l

price: 5,22 zł

PLN
1
8
expiry date
2028-09-18
5900657028059 5900657028059 Tytan
Tytan Titanium Blue Toilet Cleaner Tytan Titanium Blue Toilet Cleaner
bactericidal cleaner toilet Removes deposits 700 g
12,53zł/kg

price: 8,77 zł

PLN
1
3
Tytan Titanium Blue Toilet Cleaner
5 5
5 1 Tytan Titanium Blue Toilet Cleaner
5900657281201 5900657281201 Tytan
Tytan Titanium Toilet Cleaner Tytan Titanium Toilet Cleaner
deposits Yellow bactericidal cleaner toilet Removes 700 g
11,87zł/kg

price: 8,31 zł

PLN
1
5
5900657265201 5900657265201 Tytan
Tytan Titanium Violet Germicidal Tytan Titanium Violet Germicidal
Cleaner toilet cleaner toilet Removes deposits 700 g
11,74zł/kg

price: 8,22 zł

PLN
1
2
5900657027861 5900657027861 Tytan
Tytan Titanium spray stone and Tytan Titanium spray stone and
rust - cleaner bathrooms 500g

price: 9,60 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-06-12
5900657282604 5900657282604 Tytan
Tytan Tytan Burn Removal Spray Tytan Tytan Burn Removal Spray
500 g
20,86zł/kg

price: 10,43 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-12-15
5900657284103 5900657284103 Tytan
Tytan Tytan active liquid for Tytan Tytan active liquid for
cleaning fireplace glass and grills spray 500 g
22,56zł/kg

price: 11,28 zł

PLN
1
3
Tytan Tytan active liquid for
5 5
5 1 Tytan Tytan active liquid for
expiry date 2028-03-02
5902986204159 5902986204159 Sidolux
Sidolux Universal cleaner all Sidolux Universal cleaner all
washable surfaces Spring bouquet 1 litr

price: 9,59 zł

PLN
1
3
5902986201172 5902986201172 Sidolux
Sidolux Universal cleaner lily of Sidolux Universal cleaner lily of
the valley 1 litr

price: 9,59 zł

PLN
1
3
Sidolux Universal cleaner lily of
4 5
4 1 Sidolux Universal cleaner lily of
5903355070566 5903355070566 York
York York Special Mop Rotary York York Special Mop Rotary
standard - supply 1 szt.

price: 21,55 zł

PLN
1
2
York York Special Mop Rotary
5 5
5 2 York York Special Mop Rotary
5902249018257 5902249018257 Zielko
Zielko Zielko Grape Cabin Cleaning Zielko Zielko Grape Cabin Cleaning
Liquid 500 ml
24,98zł/l

price: 12,49 zł

PLN
1
13
5902249018233 5902249018233 Zielko
Zielko Zielko Green tea bathroom Zielko Zielko Green tea bathroom
cleaning liquid 500 ml
25,98zł/l

price: 12,99 zł

PLN
1
12
5902249018226 5902249018226 Zielko
Zielko Zielko Kitchen Grapefruit Zielko Zielko Kitchen Grapefruit
cleaning liquid 500 ml
23,12zł/l

price: 11,56 zł

PLN
1
11
5902249018264 5902249018264 Zielko
Zielko Zielko Liquid for cleaning Zielko Zielko Liquid for cleaning
the refrigerator and microwave, mint and juniper 500 ml
23,98zł/l

price: 11,99 zł

PLN
1
10
5906657521866 5906657521866 Zielko
Zielko Zielko Odkamieniacz Zielko Zielko Odkamieniacz
do ekspresów 500 ml
39,74zł/l

price: 19,87 zł

PLN
1
12
5906657521880 5906657521880 Zielko
Zielko Zielko Płyn do mycia Zielko Zielko Płyn do mycia
owoców 500 ml
31,98zł/l

price: 15,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-07-30
5906657522429 5906657522429 Zielko
Zielko Zielko Płyn do mycia Zielko Zielko Płyn do mycia
podłóg 1 litr

price: 9,82 zł

PLN
1
8
5902249018325 5902249018325 Zielko
Zielko Zielko Screens Liquid for Zielko Zielko Screens Liquid for
cleaning phones and monitors 200 ml
58,50zł/l

price: 11,70 zł

PLN
1
11
5902249018240 5902249018240 Zielko
Zielko Zielko Window and mirror Zielko Zielko Window and mirror
fluid, forest fruits 500 ml
22,58zł/l

price: 11,29 zł

PLN
1
14
5902249011913 5902249011913 Zielko
Zielko Zielko melon bathroom Zielko Zielko melon bathroom
liquid 500 ml
31,98zł/l

price: 15,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-06-30
4019886000352 4019886000352 Sodasan
Sodasan all- purpose cleaner Sodasan all- purpose cleaner
sensitive 1 litr

price: 22,12 zł

PLN
1
1
5900657217927 5900657217927 Tytan
Tytan bactericidal liquid for Tytan bactericidal liquid for
toilet 700g green 700 g
11,74zł/kg

price: 8,22 zł

PLN
1
2
4019886019569 4019886019569 Sodasan
Sodasan cleaning fluid shower Sodasan cleaning fluid shower
enclosures and bathroom spray 500 ml
41,24zł/l

price: 20,62 zł

PLN
1
2
5905052000013 5905052000013 Kamix
Kamix descaling powder Kamix descaling powder
50 g
140,00zł/kg

price: 7 zł

PLN
1
4
Kamix descaling powder
5 5
5 1 Kamix descaling powder
4019886001007 4019886001007 Sodasan
Sodasan eco-friendly cleaning Sodasan eco-friendly cleaning
agent based on the Organic vinegar 1 litr

price: 21,68 zł

PLN
1
2
4019886019002 4019886019002 Sodasan
Sodasan eco-friendly cleaning Sodasan eco-friendly cleaning
fluid glass surfaces bio 500 ml
41,34zł/l

price: 20,67 zł

PLN
1
1
4019886020701 4019886020701 Sodasan
Sodasan eco-friendly gel to clean Sodasan eco-friendly gel to clean
toilets bio 750 ml
26,31zł/l

price: 19,73 zł

PLN
1
1
5900273462213 5900273462213 Ajax
Ajax floral fiesta fluid Ajax floral fiesta fluid
inwersalny all surfaces 1l lilac flower 1 kg

price: 8,89 zł

PLN
1
11
Ajax floral fiesta fluid
5 5
5 1 Ajax floral fiesta fluid
5905052000143 5905052000143 Kamix
Kamix friend kitchen Degreaser Kamix friend kitchen Degreaser
active foam 500 ml
26,42zł/l

price: 13,21 zł

PLN
1
2
4019886001403 4019886001403 Sodasan
Sodasan orange cleaning fluid Sodasan orange cleaning fluid
- intensely concentrated bio 500 ml
43,00zł/l

price: 21,50 zł

PLN
1
1
5902986248269 5902986248269 Sidolux
Sidolux purpose cleaner lemon Sidolux purpose cleaner lemon
5900273472939 5900273472939 Ajax
Ajax universal fluid to clean all Ajax universal fluid to clean all
surfaces 1 liter Floral Fiesta - spring bouquet 1 litr

price: 8,89 zł

PLN
1
11
Ajax universal fluid to clean all
5 5
5 1 Ajax universal fluid to clean all
5900273472908 5900273472908 Ajax
Ajax universal fluid to clean all Ajax universal fluid to clean all
surfaces Floral Fiesta flowers lagoon 1 litr

price: 8,89 zł

PLN
1
12
 
5904771000328 5904771000328 Gosia
Gosia Goshia Clean cloth sponge Gosia Goshia Clean cloth sponge
3 szt.
2,66zł/szt.

price: 7,99 zł

PLN
1
3
Gosia Goshia Clean cloth sponge
5 5
5 1 Gosia Goshia Clean cloth sponge
5904771003312 5904771003312 Gosia
Gosia Goshia cloth to dust Gosia Goshia cloth to dust
1 szt.

price: 8,28 zł

PLN
1
2
5904771128169 5904771128169 Gosia
Gosia Gosia Antibacterial scourer Gosia Gosia Antibacterial scourer
for delicate surfaces 2 szt.
3,10zł/szt.

price: 6,20 zł

PLN
1
3
Gosia Gosia Antibacterial scourer
5 5
5 2 Gosia Gosia Antibacterial scourer
5904771124581 5904771124581 Gosia
Gosia Gosia Cloth for windows and Gosia Gosia Cloth for windows and
mirrors 29 x 29 1 szt.

price: 12,99 zł

PLN
1
2
5904771223727 5904771223727 Gosia
Gosia Gosia Foam scourer Gosia Gosia Foam scourer
1 szt.

price: 3,99 zł

PLN
1
6
5904771127766 5904771127766 Gosia
Gosia Gosia Hybrid cloth Gosia Gosia Hybrid cloth
1 szt.

price: 9,77 zł

PLN
1
4
5904771128022 5904771128022 Gosia
Gosia Gosia Lemon cloth 33x48cm Gosia Gosia Lemon cloth 33x48cm
5 szt.
1,14zł/szt.

price: 5,69 zł

PLN
1
5
Gosia Gosia Lemon cloth 33x48cm
4 5
4 1 Gosia Gosia Lemon cloth 33x48cm
5904771007853 5904771007853 Gosia
Gosia Gosia Microfibre cloth for Gosia Gosia Microfibre cloth for
two-sided bathroom 1 szt.

price: 12,53 zł

PLN
1
4
5904771000571 5904771000571 Gosia
Gosia Gosia Strip mop Gosia Gosia Strip mop
1 szt.

price: 13,71 zł

PLN
1
5
5900536230405 5900536230405 Jan Niezbędny
Jan Niezbędny Jan Niezbędny Jan Niezbędny Jan Niezbędny
Zmywak kuchenny 5 szt.

price: 4,87 zł

PLN
1
18
5900095028734 5900095028734 Presto
Presto Presto 2in1 wet cloths For Presto Presto 2in1 wet cloths For
the bathroom 55 szt.

price: 7,44 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-12-30
5900095028734 5900095028734 Presto
Presto Presto 2in1 wet cloths For Presto Presto 2in1 wet cloths For
the bathroom 55 szt.

price: 7,59 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-03-30
5900095028710 5900095028710 Presto
Presto Presto Moist cleaning Presto Presto Moist cleaning
cloths for the kitchen 55 szt.

price: 7,57 zł

PLN
1
6
5900095028772 5900095028772 Presto
Presto Presto Wet cleaning cloths Presto Presto Wet cleaning cloths
for various surfaces 55 szt.

price: 7,60 zł

PLN
1
6
Presto Presto Wet cleaning cloths
5 5
5 2 Presto Presto Wet cleaning cloths
5900095028758 5900095028758 Presto
Presto Presto Wet cleaning cloths Presto Presto Wet cleaning cloths
for wooden furniture 55 szt.

price: 7,43 zł

PLN
1
4
Presto Presto Wet cleaning cloths
5 5
5 1 Presto Presto Wet cleaning cloths
expiry date 2029-03-30
5903355097105 5903355097105 York
York York Pepita flat mop York York Pepita flat mop
1 szt.

price: 17,99 zł

PLN
1
1
5904771000250 5904771000250 Gosia
Gosia clean kitchen cloth wavelet Gosia clean kitchen cloth wavelet
10 szt.

price: 4,99 zł

PLN
1
30
5904771003442 5904771003442 Gosia
Gosia clean microfiber cloth xxl Gosia clean microfiber cloth xxl
50 x 60cm 1 szt.

price: 17,58 zł

PLN
1
3
Gosia clean microfiber cloth xxl
5 5
5 2 Gosia clean microfiber cloth xxl
 
5904771127803 5904771127803 Amigo
Amigo Amigo Garbage bags 120l Amigo Amigo Garbage bags 120l
10 szt.

price: 6,57 zł

PLN
1
7
5904771127810 5904771127810 Amigo
Amigo Amigo Garbage bags 160l Amigo Amigo Garbage bags 160l
durable 10 szt.

price: 8,11 zł

PLN
1
17
5904771128480 5904771128480 Amigo
Amigo Amigo Segregation bags 120l Amigo Amigo Segregation bags 120l
6 szt.

price: 5,81 zł

PLN
1
16
5904771128367 5904771128367 Amigo
Amigo Amigo Segregation bags 35l Amigo Amigo Segregation bags 35l
14 szt.

price: 4,23 zł

PLN
1
16
5904771121610 5904771121610 Gosia
Gosia Gosia 35l garbage bags with Gosia Gosia 35l garbage bags with
scented ears 14 szt.

price: 6,62 zł

PLN
1
2
5904771006306 5904771006306 Gosia
Gosia Gosia Sacks for rubbish Gosia Gosia Sacks for rubbish
strong with ears 35l 30 szt.

price: 9,38 zł

PLN
1
4
Gosia Gosia Sacks for rubbish
5 5
5 3 Gosia Gosia Sacks for rubbish
5904771128756 5904771128756 Gosia
Gosia Gosia Worki na śmieci 160l Gosia Gosia Worki na śmieci 160l
10 szt.
1,18zł/szt.

price: 11,77 zł

PLN
1
6
5904771224724 5904771224724 Gosia
Gosia Gosia Worki na śmieci Gosia Gosia Worki na śmieci
struktura 3D 12 szt.

price: 9,15 zł

PLN
1
2
5904771224731 5904771224731 Gosia
Gosia Gosia Worki na śmieci Gosia Gosia Worki na śmieci
struktura 3D 8 szt.
1,14zł/szt.

price: 9,15 zł

PLN
1
3
5904771006214 5904771006214 Gosia
Gosia Gosia Worki na śmieci Gosia Gosia Worki na śmieci
z uszami 120l 10 szt.

price: 7,46 zł

PLN
1
9
5904771224717 5904771224717 Gosia
Gosia Gosia worki na śmieci Gosia Gosia worki na śmieci
z taśmą 8 szt.
1,14zł/szt.

price: 9,15 zł

PLN
1
3
5900536232331 5900536232331 Jan Niezbędny
Jan Niezbędny easy -pack garbage Jan Niezbędny easy -pack garbage
bags easy to socialize 35 liters 30 szt.

price: 8,78 zł

PLN
1
7
Jan Niezbędny easy -pack garbage
5 5
5 2 Jan Niezbędny easy -pack garbage
5900536232348 5900536232348 Jan Niezbędny
Jan Niezbędny easy -pack garbage Jan Niezbędny easy -pack garbage
bags easy to socialize 60 liters 20 szt.

price: 8,79 zł

PLN
1
8
Jan Niezbędny easy -pack garbage
5 5
5 2 Jan Niezbędny easy -pack garbage
5904771001653 5904771001653 Gosia
Gosia garbage bags 35 liters 15 Gosia garbage bags 35 liters 15
15 szt.

price: 4,99 zł

PLN
1
21
5904771003824 5904771003824 Gosia
Gosia garbage bags 35l strong tape Gosia garbage bags 35l strong tape
15 szt.

price: 7,99 zł

PLN
1
2
Gosia garbage bags 35l strong tape
4 5
4.5 5 Gosia garbage bags 35l strong tape
5904771003831 5904771003831 Gosia
Gosia garbage bags 60l strong tape Gosia garbage bags 60l strong tape
10 szt.

price: 7,99 zł

PLN
1
1
Gosia garbage bags 60l strong tape
4 5
4.5 5 Gosia garbage bags 60l strong tape
5904771007204 5904771007204 Gosia
Gosia garbage bags strong 240l Gosia garbage bags strong 240l
10 szt.
1,40zł/szt.

price: 13,99 zł

PLN
1
1
5904771001660 5904771001660 Gosia
Gosia garbage bags strong 60l Gosia garbage bags strong 60l
10 szt.

price: 4,99 zł

PLN
1
26
Gosia garbage bags strong 60l
4 5
4.5 4 Gosia garbage bags strong 60l
5904771004388 5904771004388 Gosia
Gosia strong garbage bags with Gosia strong garbage bags with
handles 60L 10 szt.

price: 5,13 zł

PLN
1
12
Gosia strong garbage bags with
4 5
4.5 3 Gosia strong garbage bags with
 
skipgloves
5900536222936 5900536222936 Jan Niezbędny
Jan Niezbędny - Domestic padded Jan Niezbędny - Domestic padded
cotton gloves - 1 pair Medium - M 1 szt.

price: 5,77 zł

PLN
1
2
5900536222950 5900536222950 Jan Niezbędny
Jan Niezbędny - Rubber gloves Jan Niezbędny - Rubber gloves
with cotton - padded 1 pair of large - L 1 szt.

price: 5,77 zł

PLN
1
5
5900536222967 5900536222967 Jan Niezbędny
Jan Niezbędny - Rubber gloves Jan Niezbędny - Rubber gloves
with cotton - padded 1 pair of small -S 1 szt.

price: 5,77 zł

PLN
1
2
5903355046950 5903355046950 York
York Rubber Gloves Aloe L SUPREME York Rubber Gloves Aloe L SUPREME
1 szt.

price: 5,77 zł

PLN
1
25
York Rubber Gloves Aloe L SUPREME
5 5
5 1 York Rubber Gloves Aloe L SUPREME
5904771002551 5904771002551 Gosia
Gosia clean gloves l Gosia clean gloves l
1 szt.

price: 5,56 zł

PLN
1
3
Gosia clean gloves l
5 5
5 1 Gosia clean gloves l
5904771002544 5904771002544 Gosia
Gosia clean gloves m Gosia clean gloves m
1 szt.

price: 5,56 zł

PLN
1
4
Gosia clean gloves m
3 5
3 1 Gosia clean gloves m
5904771002537 5904771002537 Gosia
Gosia clean gloves s Gosia clean gloves s
1 szt.

price: 5,56 zł

PLN
1
8
Gosia clean gloves s
5 5
5 2 Gosia clean gloves s
 
5904517001121 5904517001121 Bros
Bros Bros
10 szt.
1,04zł/szt.

price: 10,39 zł

PLN
1
12
5904517005433 5904517005433 Bros
Bros Bros Płyn na komary Bros Bros Płyn na komary
dla dzieci 50 ml
228,40zł/l

price: 11,42 zł

PLN
1
1
5904517001190 5904517001190 Bros
Bros muchospray insects flying and Bros muchospray insects flying and
running 400 ml
36,70zł/l

price: 14,68 zł

PLN
1
7
expiry date
2031-03-30
 
5900627070262 5900627070262 Air Wick
Air Wick Air Wick Freshmatic Air Wick Air Wick Freshmatic
Blossoming cherry Contribution to the automatic air freshener. 250 ml
70,92zł/l

price: 17,73 zł

PLN
1
2
5900627073966 5900627073966 Air Wick
Air Wick Air Wick Freshmatic Air Wick Air Wick Freshmatic
freshener.Energetyzujący with the scent of citrus fruit with the addition of 5 essential oils. Contribution to the automatic air 250 ml
70,52zł/l

price: 17,63 zł

PLN
1
2
3059943009042 3059943009042 Air Wick
Air Wick Air Wick Freshmatic Max Air Wick Air Wick Freshmatic Max
flowers contribution to air freshener 250 ml of white 250 ml
70,92zł/l

price: 17,73 zł

PLN
1
2
Air Wick Air Wick Freshmatic Max
5 5
5 2 Air Wick Air Wick Freshmatic Max
3059943009066 3059943009066 Air Wick
Air Wick Air Wick Freshmatic Air Wick Air Wick Freshmatic
Refill for automatic air freshener.Citrus 250 ml
70,92zł/l

price: 17,73 zł

PLN
1
2
5011417541807 5011417541807 Air Wick
Air Wick Air Wick Freshmatic Air Wick Air Wick Freshmatic
Cherry blossom Refill for automatic air freshener.Magnolia and 250 ml
70,92zł/l

price: 17,73 zł

PLN
1
2
5900627047219 5900627047219 Air Wick
Air Wick Air Wick Freshmatic Air Wick Air Wick Freshmatic
Otulona satin Refill for automatic air fresheners.Liquid Lilia 250 ml
70,92zł/l

price: 17,73 zł

PLN
1
2
5900627055184 5900627055184 Air Wick
Air Wick Air Wick Freshmatic Air Wick Air Wick Freshmatic
powietrza.Świeżość summer morning contribution to automatically freshener 250 ml
70,92zł/l

price: 17,73 zł

PLN
1
2
9000100989008 9000100989008 Bref
Bref Bref WC Power Aktiv Zawieszka Bref Bref WC Power Aktiv Zawieszka
3 szt.
5,25zł/szt.

price: 15,74 zł

PLN
1
6
5000204306828 5000204306828 Glade
Glade Glade Muguet Gel air Glade Glade Muguet Gel air
freshener 150 g
59,93zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
12
5000204418538 5000204418538 Glade
Glade Glade Ocean Adventure Glade Glade Ocean Adventure
Odświeżacz 1 szt.

price: 8,99 zł

PLN
1
12
5000204307122 5000204307122 Glade
Glade Glade Relaxing Zen Gel air Glade Glade Relaxing Zen Gel air
freshener 150 g
59,93zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
8
5000204862805 5000204862805 Brise
Brise Glade to Brise Stocking for Brise Glade to Brise Stocking for
automatic air freshener pure freshness 269 ml
77,47zł/l

price: 20,84 zł

PLN
1
4
4019886200035 4019886200035 Sodasan
Sodasan Sadasan Room Fragrance Sodasan Sadasan Room Fragrance
Sandal 200 ml
331,85zł/l

price: 66,37 zł

PLN
1
1
5000204625271 5000204625271 Brise
Brise air freshener spray Brise air freshener spray
Sandalwood and Jasmine Bali 300 ml
39,97zł/l

price: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise air freshener spray
5 5
5 1 Brise air freshener spray
8711800112344 8711800112344 Brise
Brise freshener spray 300ml Brise freshener spray 300ml
Lavender 300 ml
39,97zł/l

price: 11,99 zł

PLN
1
1
Brise freshener spray 300ml
5 5
5 3 Brise freshener spray 300ml
5000204539400 5000204539400 Brise
Brise freshener spray Japanese Brise freshener spray Japanese
garden 300 ml
39,97zł/l

price: 11,99 zł

PLN
1
1
Brise freshener spray Japanese
5 5
5 2 Brise freshener spray Japanese
4000290997543 4000290997543 Brise
Brise freshener spray citrus Brise freshener spray citrus
300 ml
39,97zł/l

price: 11,99 zł

PLN
1
2
4000290951705 4000290951705 Brise
Brise freshener spray lily of the Brise freshener spray lily of the
valley 300 ml
39,97zł/l

price: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise freshener spray lily of the
5 5
5 1 Brise freshener spray lily of the
5000204731392 5000204731392 Brise
Brise glade automatic spray to Brise glade automatic spray to
supply a Japanese garden 269 ml
77,47zł/l

price: 20,84 zł

PLN
1
4
5000204731996 5000204731996 Brise
Brise glade automatic spray to Brise glade automatic spray to
supply sandalwood and jasmine log 269 ml
77,47zł/l

price: 20,84 zł

PLN
1
4
Brise glade automatic spray to
5 5
5 1 Brise glade automatic spray to
5907635900611 5907635900611 Brise
Brise glade to clean fresh air Brise glade to clean fresh air
in the sun freshener aerosol with the scent of laundry dried 300 ml
39,97zł/l

price: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise glade to clean fresh air
5 5
5 1 Brise glade to clean fresh air
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5