Glade Relaxing Zen Gel air freshener

Glade
Glade Relaxing Zen Gel air freshenerGlade Relaxing Zen Gel air freshener
masa netto

masa netto

150 g

pojemność

cena za kilogram

59,93 zł / kg

kraj

Country of origin

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5000204307122

5000204307122

price: 8,99 zł

8.99 PLN NewCondition
zapach wzbogacony olejkami eterycznymi, True Scent Technology - dla trwałego zapachu czystości
Safety warning:Glade Lavender - odświeżacz powietrza w żelu Chronić przed dziećmi. Zawiera masę poreakcyjną 5-chloro-2-metylo-2H-izotiazol-3-onu i 2-metylo-2H-izotiazol-3-onu (3:1). Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.
brand:Glade
Type of packaging:Opakowanie
Country of origin:Produkt UE
Producer's address:SC Johnson Sp. z o.o., ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa, Tel.: +48 22 445 88 00 Infolinia 0801 11 12 11 (koszt połącz. wg taryfy operatora)
Return address:SC Johnson Sp. z o.o., ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa, Tel.: +48 22 445 88 00 Infolinia 0801 11 12 11 (koszt połącz. wg taryfy operatora)
Glade Glade Muguet Gel air Glade Glade Muguet Gel air
freshener 150 g
59,93zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
12
Brise freshener spray citrus Brise freshener spray citrus
300 ml
39,97zł/l

price: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise freshener spray lily of the Brise freshener spray lily of the
valley 300 ml
39,97zł/l

price: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise freshener spray 300ml Brise freshener spray 300ml
Lavender 300 ml
39,97zł/l

price: 11,99 zł

PLN
1
1
Brise freshener spray Japanese Brise freshener spray Japanese
garden 300 ml
39,97zł/l

price: 11,99 zł

PLN
1
1
Brise air freshener spray Brise air freshener spray
Sandalwood and Jasmine Bali 300 ml
39,97zł/l

price: 11,99 zł

PLN
1
2
Air Wick Air Wick Freshmatic Max Air Wick Air Wick Freshmatic Max
flowers contribution to air freshener 250 ml of white 250 ml
70,92zł/l

price: 17,73 zł

PLN
1
2
Brise glade automatic spray to Brise glade automatic spray to
supply sandalwood and jasmine log 269 ml
77,47zł/l

price: 20,84 zł

PLN
1
4
Glade Glade Ocean Adventure Glade Glade Ocean Adventure
Odświeżacz 1 szt.

price: 8,99 zł

PLN
1
12
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5