freshener spray 300ml Lavender

Brise
53freshener spray 300ml Lavender
Zwalcza nieprzyjemne zapachy.
freshener spray 300ml Lavenderfreshener spray 300ml Lavender
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

pojemność

cena za litr

39,97 zł / l

kraj

Country of origin

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8711800112344

8711800112344

price: 11,99 zł

11.99 PLN NewCondition
Zwalcza nieprzyjemne zapachy.
Features:zwalcza nieprzyjemne zapachy, True Scent Technology - dla trwałego zapachu czystości
Safety warning:Glade Tranquil Lavender & Aloe, odświeżacz powietrza w aerozolu Uwaga Łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed dziećmi. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny.
brand:Glade
Preparation and use:Sposób użycia: Wstrząsnąć przed użyciem. Aby odświeżyć powietrze należy skierować strumień do środka pomieszczenia i rozpylić. Produkt nie jest zalecany do stosowania na tkaninach.
Type of packaging:Aerozol
Country of origin:Produkt UE
Producer's address:SC Johnson Sp. z o.o., ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa, Tel.: +48 22 445 88 00 Infolinia 0801 11 12 11 (koszt połącz. wg taryfy operatora)
Return address:SC Johnson Sp. z o.o. ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa +48 22 445 88 00 Infolinia 0801 11 12 11
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Brise freshener spray citrus Brise freshener spray citrus
    300 ml
    39,97zł/l

    price: 11,99 zł

    PLN
    1
    2
    Brise freshener spray lily of the Brise freshener spray lily of the
    valley 300 ml
    39,97zł/l

    price: 11,99 zł

    PLN
    1
    2
    Brise freshener spray Japanese Brise freshener spray Japanese
    garden 300 ml
    39,97zł/l

    price: 11,99 zł

    PLN
    1
    1
    Brise air freshener spray Brise air freshener spray
    Sandalwood and Jasmine Bali 300 ml
    39,97zł/l

    price: 11,99 zł

    PLN
    1
    2
    Brise glade to clean fresh air Brise glade to clean fresh air
    in the sun freshener aerosol with the scent of laundry dried 300 ml
    39,97zł/l

    price: 11,99 zł

    PLN
    1
    2
    Air Wick Air Wick Freshmatic Max Air Wick Air Wick Freshmatic Max
    flowers contribution to air freshener 250 ml of white 250 ml
    70,92zł/l

    price: 17,73 zł

    PLN
    1
    2
    Brise glade automatic spray to Brise glade automatic spray to
    supply sandalwood and jasmine log 269 ml
    77,47zł/l

    price: 20,84 zł

    PLN
    1
    4
    Brise glade automatic spray to Brise glade automatic spray to
    supply a Japanese garden 269 ml
    77,47zł/l

    price: 20,84 zł

    PLN
    1
    4
    Brise Glade to Brise Stocking for Brise Glade to Brise Stocking for
    automatic air freshener pure freshness 269 ml
    77,47zł/l

    price: 20,84 zł

    PLN
    1
    4
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5