Products

 
5901711001209 5901711001209 Wirek
Wirek Achem Wirek z lanoliną Wirek Achem Wirek z lanoliną
4 litry
5,82zł/l

price: 23,29 zł

PLN
1
1
4019555705601 4019555705601 Almawin
Almawin Almawin ECO concentrate Almawin Almawin ECO concentrate
for cleaning washing machines and dishwashers 200 g
105,70zł/kg

price: 21,14 zł

PLN
1
2
4019555700033 4019555700033 Almawin
Almawin Almawin Laundry perfume Almawin Almawin Laundry perfume
verbena Eco concentrate 750 ml
36,75zł/l

price: 27,56 zł

PLN
1
1
8006540940334 8006540940334 Ariel
Ariel Ariel Washing Powder Ariel Ariel Washing Powder
Ariel Ariel Washing Powder
5 5
5 1 Ariel Ariel Washing Powder
8006540940259 8006540940259 Ariel
Ariel Ariel Washing powder for Ariel Ariel Washing powder for
colored fabrics 1.1 kg
25,11zł/kg

price: 27,62 zł

PLN
1
10
Ariel Ariel Washing powder for
5 5
5 1 Ariel Ariel Washing powder for
5900627008203 5900627008203 Calgon
Calgon Calgon 2in1 Powder water Calgon Calgon 2in1 Powder water
softener 500 g
28,48zł/kg

price: 14,24 zł

PLN
1
5
4260418930436 4260418930436 Clovin
Clovin Der Waschkonig CG Universal Clovin Der Waschkonig CG Universal
washing gel 0.003 litra
9 176,67zł/l

price: 27,53 zł

PLN
1
3
4260509940054 4260509940054 Dr Gut Wasch
Dr Gut Wasch Dr Gut Wasch Dr Gut Wasch Dr Gut Wasch
Universal washing gel 3.15 litra
6,92zł/l

price: 21,80 zł

PLN
1
6
4260509940191 4260509940191 Dr Gut Wasch
Dr Gut Wasch Dr Gut Wasch Washing Dr Gut Wasch Dr Gut Wasch Washing
gel for black and dark fabrics 3.15 litra
6,92zł/l

price: 21,80 zł

PLN
1
6
4260509940047 4260509940047 Dr Gut Wasch
Dr Gut Wasch Dr Gut Wasch Washing Dr Gut Wasch Dr Gut Wasch Washing
gel for colored fabrics 3.15 litra
6,92zł/l

price: 21,80 zł

PLN
1
6
9000101588279 9000101588279 E
E E Nectar Inspirations Flower E E Nectar Inspirations Flower
harmony fabric softener 1.1 litra
11,69zł/l

price: 12,86 zł

PLN
1
14
4019555100154 4019555100154 Klar
Klar Klar Washing powder color ECO Klar Klar Washing powder color ECO
5901711001438 5901711001438 Wirek
Wirek Little whirlpool lanolin Wirek Little whirlpool lanolin
washing liquid Black fabric 30% free 1 l

price: 7,99 zł

PLN
1
11
Wirek Little whirlpool lanolin
5 5
5 7 Wirek Little whirlpool lanolin
5901711000288 5901711000288 Wirek
Wirek Little whirlpool lanolin Wirek Little whirlpool lanolin
washing liquid delicate fabrics 30% free 1 l

price: 8,28 zł

PLN
1
8
Wirek Little whirlpool lanolin
4 5
4.5 5 Wirek Little whirlpool lanolin
5901711002091 5901711002091 Wirek
Wirek Little whirlpool restores Wirek Little whirlpool restores
free the whiteness washing liquid white fabrics 30% 1 l

price: 8,19 zł

PLN
1
8
Wirek Little whirlpool restores
5 5
5 5 Wirek Little whirlpool restores
5900627092875 5900627092875 Lovela
Lovela Lovela Washing powder for Lovela Lovela Washing powder for
white 1.3 kg
22,45zł/kg

price: 29,18 zł

PLN
1
1
5902643006379 5902643006379 Mill
Mill MILL Kapsułki do prania Mill MILL Kapsułki do prania
30 szt.
1,12zł/szt.

price: 33,69 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-09-30
5902643006461 5902643006461 Mill
Mill MILL Płyn do prania firan Mill MILL Płyn do prania firan
300 ml
34,20zł/l

price: 10,26 zł

PLN
1
7
4740060008719 4740060008719 Mayeri
Mayeri Mayeri Płyn do prania Mayeri Mayeri Płyn do prania
odzieży 1 litr

price: 20,90 zł

PLN
1
1
4740060003387 4740060003387 Mayeri
Mayeri Mayeri Płyn do prania Mayeri Mayeri Płyn do prania
uniwersalny 1.5 litra
13,59zł/l

price: 20,38 zł

PLN
1
1
5902643006126 5902643006126 Mill
Mill Mill Black & Dark Mill Mill Black & Dark
Żel do prania 3 litry
8,63zł/l

price: 25,90 zł

PLN
1
3
expiry date
2029-03-30
5902643005488 5902643005488 Mill
Mill Mill Color Żel do prania Mill Mill Color Żel do prania
tkanin 3 litry
8,45zł/l

price: 25,36 zł

PLN
1
6
5902643005495 5902643005495 Mill
Mill Mill Color Żel do prania Mill Mill Color Żel do prania
tkanin 1.5 litra
9,69zł/l

price: 14,54 zł

PLN
1
8
expiry date
2029-03-30
5902643000537 5902643000537 Mill
Mill Mill Delicate Płyn do prania Mill Mill Delicate Płyn do prania
tkanin 3 litry
10,00zł/l

price: 29,99 zł

PLN
1
8
5902643005457 5902643005457 Mill
Mill Mill Universal Żel do prania Mill Mill Universal Żel do prania
3 litry
8,45zł/l

price: 25,36 zł

PLN
1
4
5902643005464 5902643005464 Mill
Mill Mill żel do prania Universal Mill Mill żel do prania Universal
1.5 litra
9,69zł/l

price: 14,54 zł

PLN
1
8
5906670730603 5906670730603
Nur Waschen Color Żel do prania Nur Waschen Color Żel do prania
3 litry
5,00zł/l

price: 14,99 zł

PLN
1
32
expiry date
2028-01-28
5906670730597 5906670730597
Nur Waschen Universal Żel Nur Waschen Universal Żel
do prania 3 litry
5,12zł/l

price: 15,37 zł

PLN
1
26
expiry date
2028-01-29
4019886000741 4019886000741 Sodasan
Sodasan Organic soap stain Sodasan Organic soap stain
4260145991168 4260145991168 Passion Gold
Passion Gold Passion Gold Black Passion Gold Passion Gold Black
Żel do prania 1 litr

price: 11,56 zł

PLN
1
7
expiry date
2028-12-09
4260145999553 4260145999553 Passion Gold
Passion Gold Passion Gold Color Passion Gold Passion Gold Color
Żel do prania 1 litr

price: 11,56 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-04-07
4260145998808 4260145998808 Passion Gold
Passion Gold Passion Gold Gel for Passion Gold Passion Gold Gel for
washing black fabrics 2 litry
10,50zł/l

price: 20,99 zł

PLN
1
3
4260145998822 4260145998822 Passion Gold
Passion Gold Passion Gold Gel for Passion Gold Passion Gold Gel for
washing colored fabrics 2 litry
10,50zł/l

price: 20,99 zł

PLN
1
2
4260145998860 4260145998860 Passion Gold
Passion Gold Passion Gold Gel for Passion Gold Passion Gold Gel for
washing white fabrics 2 litry
10,50zł/l

price: 20,99 zł

PLN
1
2
4260145998853 4260145998853 Passion Gold
Passion Gold Passion Gold Passion Gold Passion Gold
Universal washing gel 2 litry
10,50zł/l

price: 20,99 zł

PLN
1
3
4260145998914 4260145998914 Passion Gold
Passion Gold Passion Gold Washing Passion Gold Passion Gold Washing
powder for colored fabrics 2.7 kg
8,51zł/kg

price: 22,99 zł

PLN
1
6
4260145991151 4260145991151 Passion Gold
Passion Gold Passion Gold White Passion Gold Passion Gold White
Żel do prania 1 litr

price: 11,56 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-10-20
4260145998921 4260145998921 Passion Gold
Passion Gold Passion Gold Passion Gold Passion Gold
universal washing powder 2.7 kg
8,51zł/kg

price: 22,99 zł

PLN
1
6
Passion Gold Passion Gold
5 5
5 1 Passion Gold Passion Gold
9000101598933 9000101598933 Persil
Persil Persil Active Gel Liquid Persil Persil Active Gel Liquid
detergent for white fabrics 1.485 litra
23,75zł/l

price: 35,27 zł

PLN
1
3
9000101599039 9000101599039 Persil
Persil Persil Color Gel Liquid Persil Persil Color Gel Liquid
detergent 1.485 litra
23,75zł/l

price: 35,27 zł

PLN
1
2
9000101804744 9000101804744 Persil
Persil Persil Color Washing Powder Persil Persil Color Washing Powder
1.1 kg
24,74zł/kg

price: 27,21 zł

PLN
1
2
Persil Persil Color Washing Powder
5 5
5 1 Persil Persil Color Washing Powder
9000101805901 9000101805901 Persil
Persil Persil Expert XL Sensitive Persil Persil Expert XL Sensitive
Płynny 2.25 litra
21,01zł/l

price: 47,27 zł

PLN
1
6
9000101801958 9000101801958 Persil
Persil Persil Power Caps Color Persil Persil Power Caps Color
Concentrated laundry detergent 490 g
95,08zł/kg

price: 46,59 zł

PLN
1
1
9000101804713 9000101804713 Persil
Persil Persil Washing powder for Persil Persil Washing powder for
white fabrics 1.1 kg
24,74zł/kg

price: 27,21 zł

PLN
1
3
Persil Persil Washing powder for
5 5
5 1 Persil Persil Washing powder for
9000101598872 9000101598872 Persil
Persil Persil XL Active Gel Liquid Persil Persil XL Active Gel Liquid
laundry detergent 2.475 litra
19,14zł/l

price: 47,37 zł

PLN
1
5
9000101805109 9000101805109 Persil
Persil Persil XL Color Color Persil Persil XL Color Color
Washing Powder 2.75 kg
17,23zł/kg

price: 47,37 zł

PLN
1
2
9000101599176 9000101599176 Persil
Persil Persil XL Color Gel Liquid Persil Persil XL Color Gel Liquid
detergent color 2.475 litra
19,14zł/l

price: 47,36 zł

PLN
1
1
9000101805130 9000101805130 Persil
Persil Persil XL Expert Freshness Persil Persil XL Expert Freshness
Proszek 2.475 kg
19,10zł/kg

price: 47,28 zł

PLN
1
4
9000101598599 9000101598599 Persil
Persil Persil XL Expert Freshness Persil Persil XL Expert Freshness
Płynny 2.25 litra
21,01zł/l

price: 47,27 zł

PLN
1
6
9000101801989 9000101801989 Persil
Persil Persil XL Power Caps Persil Persil XL Power Caps
Universal Concentrated laundry detergent 490 g
95,08zł/kg

price: 46,59 zł

PLN
1
9
9000101805048 9000101805048 Persil
Persil Persil XL Washing powder Persil Persil XL Washing powder
for white fabrics 2.75 kg
17,23zł/kg

price: 47,37 zł

PLN
1
2
4019886045070 4019886045070 Sodasan
Sodasan Sodasan Ecological liquid Sodasan Sodasan Ecological liquid
for washing wool and delicate fabrics 750 ml
35,40zł/l

price: 26,55 zł

PLN
1
1
4019886015097 4019886015097 Sodasan
Sodasan Sodasan ecological washing Sodasan Sodasan ecological washing
liquid for white and colored fabrics, lavender 1.5 litra
25,69zł/l

price: 38,53 zł

PLN
1
1
8700216746113 8700216746113 Vizir
Vizir Vizir Alpine Fresh Kapsułki Vizir Vizir Alpine Fresh Kapsułki
do 22 szt.
1,51zł/szt.

price: 33,11 zł

PLN
1
1
8006540971482 8006540971482 Vizir
Vizir Vizir Proszek do prania Vizir Vizir Proszek do prania
kolorów 2.42 kg
17,82zł/kg

price: 43,13 zł

PLN
1
10
5901711002435 5901711002435 Wirek
Wirek Wirek Automatic washing gel Wirek Wirek Automatic washing gel
color 1 litr

price: 8,67 zł

PLN
1
2
5901711002411 5901711002411 Wirek
Wirek Wirek Gel for washing Wirek Wirek Gel for washing
delicate fabrics, contains lanolin 1 litr

price: 8,67 zł

PLN
1
4
5901711002428 5901711002428 Wirek
Wirek Wirek Washing gel for black Wirek Wirek Washing gel for black
fabrics contains lanolin 1 litr

price: 8,67 zł

PLN
1
4
5901711002084 5901711002084 Wirek
Wirek Wirek automatic washing Wirek Wirek automatic washing
liquid for colored fabrics 4 litry
5,83zł/l

price: 23,33 zł

PLN
1
1
5901711001629 5901711001629
Wirek with lanolin liquid For Wirek with lanolin liquid For
washing black fabrics 4 litry
5,83zł/l

price: 23,33 zł

PLN
1
5
5900627090406 5900627090406 Woolite
Woolite Woolite Liquid for washing Woolite Woolite Liquid for washing
colored fabrics with keratin 900 ml
19,52zł/l

price: 17,57 zł

PLN
1
2
5900627090413 5900627090413 Woolite
Woolite Woolite Liquid for washing Woolite Woolite Liquid for washing
keratin fabrics black dark colors & jeans with 900 ml
18,56zł/l

price: 16,70 zł

PLN
1
3
Woolite Woolite Liquid for washing
5 5
5 1 Woolite Woolite Liquid for washing
5902249014891 5902249014891 Zielko
Zielko Zielko Liquid for washing Zielko Zielko Liquid for washing
ginger black and dark fabrics navy blue & 1 litr

price: 22,54 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-06-30
5902249014884 5902249014884 Zielko
Zielko Zielko Passion fruit Zielko Zielko Passion fruit
washing liquid for colored fabrics 1 litr

price: 22,54 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-07-30
5901711001865 5901711001865 Wirek
Wirek little whirlpool washing Wirek little whirlpool washing
liquid protects colors AUTOMATIC 30% free 1 l

price: 8,27 zł

PLN
1
7
Wirek little whirlpool washing
5 5
5 2 Wirek little whirlpool washing
4019886015066 4019886015066 Sodasan
Sodasan universal washing liquid Sodasan universal washing liquid
Color detergent 1.5 litra
25,48zł/l

price: 38,22 zł

PLN
1
2
4019886015301 4019886015301 Sodasan
Sodasan washing liquid color Sodasan washing liquid color
sensitive 1.5 litra
25,71zł/l

price: 38,56 zł

PLN
1
2
4019886015509 4019886015509 Sodasan
Sodasan washing liquid sports Sodasan washing liquid sports
clothes 750 ml
49,20zł/l

price: 36,90 zł

PLN
1
1
 
4019555705731 4019555705731 Almawin
Almawin Almawin Płyn Almawin Almawin Płyn
do zmiękczania tkanin 750 ml
22,91zł/l

price: 17,18 zł

PLN
1
2
8720181930621 8720181930621 Coccolino
Coccolino Coccolino Fresh Blue Coccolino Coccolino Fresh Blue
do Splash Płyn 1.702 litra
11,52zł/l

price: 19,60 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-10-30
8720181410512 8720181410512 Coccolino
Coccolino Coccolino Orange Rush Coccolino Coccolino Orange Rush
Fabric softener concentrate 975 ml
14,94zł/l

price: 14,57 zł

PLN
1
7
8720181409677 8720181409677 Coccolino
Coccolino Coccolino Passion Flower Coccolino Coccolino Passion Flower
& Bergamot Fabric softener concentrate 925 ml
15,73zł/l

price: 14,55 zł

PLN
1
7
8720181930669 8720181930669 Coccolino
Coccolino Coccolino Sensitive Coccolino Coccolino Sensitive
Cotton Cloud 1.702 litra
11,52zł/l

price: 19,60 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-11-30
9000101588217 9000101588217 E
E E Nectar Inspirations Perfume E E Nectar Inspirations Perfume
Deluxe Fabric Softener Stylish Glow 1.012 litra
12,68zł/l

price: 12,83 zł

PLN
1
23
9000101588187 9000101588187 E
E E Nectar Inspirations Perfume E E Nectar Inspirations Perfume
Deluxe Fabric softener a note of elegance 1.012 litra
12,68zł/l

price: 12,83 zł

PLN
1
11
4019555706264 4019555706264 Klar
Klar Klar Rinse and softener for Klar Klar Rinse and softener for
fabrics 750 ml
23,68zł/l

price: 17,76 zł

PLN
1
2
8700216724371 8700216724371 Lenor
Lenor Lenor Płyn do płukania Lenor Lenor Płyn do płukania
tkanin 798 ml
17,94zł/l

price: 14,32 zł

PLN
1
3
9000101590531 9000101590531 Silan
Silan Silan Sensitive & Baby Silan Silan Sensitive & Baby
Fabric softener 880 ml
17,03zł/l

price: 14,99 zł

PLN
1
3
Silan Silan Sensitive & Baby
5 5
5 1 Silan Silan Sensitive & Baby
4019886016100 4019886016100 Sodasan
Sodasan Sodasan A liquid rinse Sodasan Sodasan A liquid rinse
with the scent of Magnolia 750 ml
30,96zł/l

price: 23,22 zł

PLN
1
2
Sodasan Sodasan A liquid rinse
5 5
5 1 Sodasan Sodasan A liquid rinse
expiry date 2028-01-01
4019886016131 4019886016131 Sodasan
Sodasan Sodasan Ecological Sodasan Sodasan Ecological
Lavender Rinse 750 ml
23,41zł/l

price: 17,56 zł

PLN
1
1
8008970055244 8008970055244 Tesori
Tesori Tesori Ayurveda fabric Tesori Tesori Ayurveda fabric
softener 760 ml
20,41zł/l

price: 15,51 zł

PLN
1
8
8008970055206 8008970055206 Tesori
Tesori Tesori Fabric softener Tesori Tesori Fabric softener
concentrate White musk 760 ml
20,42zł/l

price: 15,52 zł

PLN
1
6
8008970055268 8008970055268 Tesori
Tesori Tesori Persian Dream fabric Tesori Tesori Persian Dream fabric
softener concentrate 760 ml
20,42zł/l

price: 15,52 zł

PLN
1
4
8008970055251 8008970055251 Tesori
Tesori Tesori Thalasso Therapy Tesori Tesori Thalasso Therapy
fabric softener 760 ml
20,41zł/l

price: 15,51 zł

PLN
1
6
5900627012644 5900627012644 Vanish
Vanish Vanish Liquid for rinsing Vanish Vanish Liquid for rinsing
white curtains 500 ml
41,98zł/l

price: 20,99 zł

PLN
1
1
Vanish Vanish Liquid for rinsing
5 5
5 1 Vanish Vanish Liquid for rinsing
 
skipstarch
5901474014034 5901474014034 Gold Drop
Gold Drop Gold Drop Luga above Gold Drop Gold Drop Luga above
spray starch ironing aids preparation fabrics 500 ml
21,98zł/l

price: 10,99 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-01-15
5901474014010 5901474014010 Ługa
Ługa Luga starch Ługa Luga starch
500 ml
14,54zł/l

price: 7,27 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-09-07
5901474014027 5901474014027 Ługa
Ługa starch Ługa starch
750 ml
13,16zł/l

price: 9,87 zł

PLN
1
2
Ługa starch
3 5
3.5 2 Ługa starch
expiry date 2027-09-25
 
5902643003354 5902643003354 Mill
Mill MILL Odplamiacz do tkanin Mill MILL Odplamiacz do tkanin
555 ml
19,46zł/l

price: 10,80 zł

PLN
1
6
5902643003378 5902643003378 Mill
Mill MILL Odplamiacz do tkanin Mill MILL Odplamiacz do tkanin
białych 555 ml
19,48zł/l

price: 10,81 zł

PLN
1
11
4019886018098 4019886018098 Sodasan
Sodasan eco-friendly stain remover Sodasan eco-friendly stain remover
200 ml
82,40zł/l

price: 16,48 zł

PLN
1
1
 
8001480022713 8001480022713 Ace
Ace Ace Lemon Płyn wybielający Ace Ace Lemon Płyn wybielający
1 litr

price: 10,77 zł

PLN
1
2
Ace Ace Lemon Płyn wybielający
5 5
5 2 Ace Ace Lemon Płyn wybielający
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5