Coccolino Orange Rush Fabric softener concentrate

Coccolino Płyn do płukania Coccolino Orange Rush to produkt, który nie tylko pielęgnuje ubrania, nadając im niesamowitą i przyjemną w dotyku miękkość, ale także zapewnia ich długotrwałą świeżość, która utrzymuje się nawet do 100 dni. Jego unikatowa formuła nadaje tkaninom piękny zapach, który będzie się stopniowo uwalniał jeszcze przez długi czas po wyjęciu ubrań z pralki. Pozwól, by wyjątkowa, cytrusowo-owocowa kompozycja zapachowa poprawiła Twój nastrój niczym najlepsze perfumy. Korzystając z płynu do płukania Coccolino, a tym samym dbając o kondycję swoich ulubionych ubrań, ożywisz je i sprawisz, że staną się bardziej odporne na zużycie, a także niesłychanie miękkie i aksamitne. W ten sposób noszenie ich stanie się Twoją rytualną przyjemnością i będą one mogły dłużej Ci towarzyszyć. Płyn do płukania tkanin Coccolino o cytrusowo-owocowym zapachu ma jeszcze jedną ważną zaletę: skutecznie zapobiega elektryzowaniu się tkanin. Płyn do zmiękczania tkanin wyróżnia się skoncentrowaną, wyjątkowo wydajną formułą: każda kropla kryje w sobie moc odświeżających właściwości. Wystarczy niewielka ilość płynu, aby uzyskać pachnące pranie o niezwykłej miękkości, którą będziesz cieszyć się przez długi czas. Płyn do płukania tkanin Coccolino Orange Rush to detergent w butelce o pojemności 975 ml, który dzięki swojej wyjątkowej formule starcza na 39 prań pełnych utrzymującej się miękkości, odświeżenia tkanin oraz przyjemnego zapachu z nutami grejpfruta, brzoskwini i malin. Jeśli zależy Ci na jak najlepszej pielęgnacji Twoich ubrań, dobierz również odpowiedni płyn do prania Coccolino.
Coccolino Orange Rush Fabric softener concentrate  Coccolino Orange Rush Fabric softener concentrate
pojemność netto

pojemność netto

975 ml

pojemność

cena za litr

14,94 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8720181410512

8720181410512

price: 14,57 zł

14.57 PLN NewCondition
5-15 %: kationowe środki powierzchniowo czynne, <5 %: kompozycja zapachowa, Limonene, Linalool, Lactic Acid, Sodium Benzoate
Płyn do płukania Coccolino Orange Rush to produkt, który nie tylko pielęgnuje ubrania, nadając im niesamowitą i przyjemną w dotyku miękkość, ale także zapewnia ich długotrwałą świeżość, która utrzymuje się nawet do 100 dni. Jego unikatowa formuła nadaje tkaninom piękny zapach, który będzie się stopniowo uwalniał jeszcze przez długi czas po wyjęciu ubrań z pralki. Pozwól, by wyjątkowa, cytrusowo-owocowa kompozycja zapachowa poprawiła Twój nastrój niczym najlepsze perfumy. Korzystając z płynu do płukania Coccolino, a tym samym dbając o kondycję swoich ulubionych ubrań, ożywisz je i sprawisz, że staną się bardziej odporne na zużycie, a także niesłychanie miękkie i aksamitne. W ten sposób noszenie ich stanie się Twoją rytualną przyjemnością i będą one mogły dłużej Ci towarzyszyć. Płyn do płukania tkanin Coccolino o cytrusowo-owocowym zapachu ma jeszcze jedną ważną zaletę: skutecznie zapobiega elektryzowaniu się tkanin. Płyn do zmiękczania tkanin wyróżnia się skoncentrowaną, wyjątkowo wydajną formułą: każda kropla kryje w sobie moc odświeżających właściwości. Wystarczy niewielka ilość płynu, aby uzyskać pachnące pranie o niezwykłej miękkości, którą będziesz cieszyć się przez długi czas. Płyn do płukania tkanin Coccolino Orange Rush to detergent w butelce o pojemności 975 ml, który dzięki swojej wyjątkowej formule starcza na 39 prań pełnych utrzymującej się miękkości, odświeżenia tkanin oraz przyjemnego zapachu z nutami grejpfruta, brzoskwini i malin. Jeśli zależy Ci na jak najlepszej pielęgnacji Twoich ubrań, dobierz również odpowiedni płyn do prania Coccolino.
Features:Wyjątkowy płyn do płukania tkanin Coccolino Orange Rush o cytrusowo-owocowym zapachu, który zapewnia długotrwałą świeżość ubrań utrzymującą się nawet do 100 dni, Płyn do zmiękczania tkanin Coccolino zapewnia przyjemną miękkość Twoich ulubionych ubrań, Stopniowo uwalniająca się kompozycja zapachowa zapewni Ci długotrwale pachnące pranie, Płyn zmiękczający Coccolino Orange Rush zapobiega elektryzowaniu się ubrań, Płyn do płukania tkanin Coccolino pielęgnuje Twoje ubrania – chroni tkaniny przed mechaceniem i przedłuża ich trwałość, Płyn do płukania Coccolino wyróżnia się skoncentrowaną formułą – wystarczy tylko połowa nakrętki, aby uzyskać długotrwały efekt świeżego prania
brand:Coccolino
Storage:Data ważności: patrz na opakowaniu (miesiąc, rok).
Type of packaging:Butelka plastikowa
Return address:Unilever Polska Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa, Polska 801 610 610
Sodasan Sodasan A liquid rinse Sodasan Sodasan A liquid rinse
with the scent of Magnolia 750 ml
30,96zł/l

price: 23,22 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-01-01
Vanish Vanish Liquid for rinsing Vanish Vanish Liquid for rinsing
white curtains 500 ml
41,98zł/l

price: 20,99 zł

PLN
1
1
Sodasan Sodasan Ecological Sodasan Sodasan Ecological
Lavender Rinse 750 ml
23,41zł/l

price: 17,56 zł

PLN
1
1
Klar Klar Rinse and softener for Klar Klar Rinse and softener for
fabrics 750 ml
23,68zł/l

price: 17,76 zł

PLN
1
2
Silan Silan Sensitive & Baby Silan Silan Sensitive & Baby
Fabric softener 880 ml
17,03zł/l

price: 14,99 zł

PLN
1
3
E E Nectar Inspirations Perfume E E Nectar Inspirations Perfume
Deluxe Fabric softener a note of elegance 1.012 litra
12,68zł/l

price: 12,83 zł

PLN
1
11
Tesori Tesori Ayurveda fabric Tesori Tesori Ayurveda fabric
softener 760 ml
20,41zł/l

price: 15,51 zł

PLN
1
8
Tesori Tesori Thalasso Therapy Tesori Tesori Thalasso Therapy
fabric softener 760 ml
20,41zł/l

price: 15,51 zł

PLN
1
6
Coccolino Coccolino Passion Flower Coccolino Coccolino Passion Flower
& Bergamot Fabric softener concentrate 925 ml
15,73zł/l

price: 14,55 zł

PLN
1
7
Coccolino Coccolino Sensitive Coccolino Coccolino Sensitive
Cotton Cloud 1.702 litra
11,52zł/l

price: 19,60 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-11-30
Coccolino Coccolino Fresh Blue Coccolino Coccolino Fresh Blue
do Splash Płyn 1.702 litra
11,52zł/l

price: 19,60 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-10-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5