Tesori Thalasso Therapy fabric softener

Tesori
Tesori Thalasso Therapy fabric softenerTesori Thalasso Therapy fabric softener
pojemność netto

pojemność netto

760 ml

pojemność

cena za litr

20,41 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8008970055251

8008970055251

price: 15,51 zł

15.51 PLN NewCondition
Tesori Tesori Ayurveda fabric Tesori Tesori Ayurveda fabric
softener 760 ml
20,41zł/l

price: 15,51 zł

PLN
1
8
Tesori Tesori Persian Dream fabric Tesori Tesori Persian Dream fabric
softener concentrate 760 ml
20,42zł/l

price: 15,52 zł

PLN
1
4
Tesori Tesori Fabric softener Tesori Tesori Fabric softener
concentrate White musk 760 ml
20,42zł/l

price: 15,52 zł

PLN
1
6
Sodasan Sodasan A liquid rinse Sodasan Sodasan A liquid rinse
with the scent of Magnolia 750 ml
30,96zł/l

price: 23,22 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-01-01
Vanish Vanish Liquid for rinsing Vanish Vanish Liquid for rinsing
white curtains 500 ml
41,98zł/l

price: 20,99 zł

PLN
1
1
Sodasan Sodasan Ecological Sodasan Sodasan Ecological
Lavender Rinse 750 ml
23,41zł/l

price: 17,56 zł

PLN
1
1
Klar Klar Rinse and softener for Klar Klar Rinse and softener for
fabrics 750 ml
23,68zł/l

price: 17,76 zł

PLN
1
2
Silan Silan Sensitive & Baby Silan Silan Sensitive & Baby
Fabric softener 880 ml
17,03zł/l

price: 14,99 zł

PLN
1
3
Tesori Tesori Italian hand cream Tesori Tesori Italian hand cream
75 ml
108,67zł/l

price: 8,15 zł

PLN
1
1
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5