Tesori Fabric softener concentrate White musk

Tesori
Tesori Fabric softener concentrate White musk  Tesori Fabric softener concentrate White musk
pojemność netto

pojemność netto

760 ml

pojemność

cena za litr

20,42 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8008970055206

8008970055206

price: 15,52 zł

15.52 PLN NewCondition
Tesori Tesori Ayurveda fabric Tesori Tesori Ayurveda fabric
softener 760 ml
20,41zł/l

price: 15,51 zł

PLN
1
8
Tesori Tesori Thalasso Therapy Tesori Tesori Thalasso Therapy
fabric softener 760 ml
20,41zł/l

price: 15,51 zł

PLN
1
6
Tesori Tesori Persian Dream fabric Tesori Tesori Persian Dream fabric
softener concentrate 760 ml
20,42zł/l

price: 15,52 zł

PLN
1
4
Sodasan Sodasan A liquid rinse Sodasan Sodasan A liquid rinse
with the scent of Magnolia 750 ml
30,96zł/l

price: 23,22 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-01-01
Vanish Vanish Liquid for rinsing Vanish Vanish Liquid for rinsing
white curtains 500 ml
41,98zł/l

price: 20,99 zł

PLN
1
1
Sodasan Sodasan Ecological Sodasan Sodasan Ecological
Lavender Rinse 750 ml
23,41zł/l

price: 17,56 zł

PLN
1
1
Klar Klar Rinse and softener for Klar Klar Rinse and softener for
fabrics 750 ml
23,68zł/l

price: 17,76 zł

PLN
1
2
Silan Silan Sensitive & Baby Silan Silan Sensitive & Baby
Fabric softener 880 ml
17,03zł/l

price: 14,99 zł

PLN
1
3
Tesori Tesori Italian hand cream Tesori Tesori Italian hand cream
75 ml
108,67zł/l

price: 8,15 zł

PLN
1
1
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5