Persil Active Gel Liquid detergent for white fabrics

Persil Żel do prania białych tkanin Persil Deep Clean Universal - Doświadcz mocy głębokiej czystości prania i higienicznej świeżości pralki. Dzięki Technologii Deep Clean płyn wnika głęboko we włókna, rozpuszczając uporczywe plamy i usuwając je. Płyn do prania Persil jak również trafia głęboko również do elementów pralki, aby zwalczyć nieprzyjemne zapachy, pozostawiając ją czystą i higienicznie świeżą.
Persil Active Gel Liquid detergent for white fabrics Persil Active Gel Liquid detergent for white fabrics
pojemność netto

pojemność netto

1.485 litra

pojemność

cena za litr

23,75 zł / l

kraj

Country of origin

Serbia

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

9000101598933

9000101598933

price: 35,27 zł

35.27 PLN NewCondition
15-30 % anionowe środki powierzchniowo czynne, 5-15 % niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5 % mydło, enzymy, kompozycja zapachowa (Terpineol, Limonene, Turpentine, Pinene, Citrus Aurantium Peel Oil, Pogostemon Cablin Oil), środek konserwujący: Benzisothiazolinone, rozjaśniacz optyczny
Żel do prania białych tkanin Persil Deep Clean Universal - Doświadcz mocy głębokiej czystości prania i higienicznej świeżości pralki. Dzięki Technologii Deep Clean płyn wnika głęboko we włókna, rozpuszczając uporczywe plamy i usuwając je. Płyn do prania Persil jak również trafia głęboko również do elementów pralki, aby zwalczyć nieprzyjemne zapachy, pozostawiając ją czystą i higienicznie świeżą.
Safety warning:Płynny środek do prania białych tkanin we wszystkich typach pralek i ręcznie. Uwaga. Działa drażniąco na oczy. Zawiera 1,2-benzoizotiazol-3(2H)-on. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
brand:Persil
Storage:Data produkcji podana na opakowaniu.
Preparation and use:Nieodpowiedni do prania wełny, jedwabiu i innych delikatnych tkanin.
Type of packaging:Dzbanek
Country of origin:Serbia
Producer's address:(AT) Henkel Central Eastern Europe Operations GmbH, 1030 Wien, Erdbergstrasse 29 Austria (H.H.) Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191 Düsseldorf, Germany
Return address:Henkel Polska Sp. z o.o. ul. Domaniewska 41, 02-672 Warszawa 22 5656 000 12 411 99 99
Persil Persil Color Gel Liquid Persil Persil Color Gel Liquid
detergent 1.485 litra
23,75zł/l

price: 35,27 zł

PLN
1
2
Calgon Calgon 2in1 Powder water Calgon Calgon 2in1 Powder water
softener 500 g
28,48zł/kg

price: 14,24 zł

PLN
1
5
Sodasan universal washing liquid Sodasan universal washing liquid
Color detergent 1.5 litra
25,48zł/l

price: 38,22 zł

PLN
1
2
Sodasan washing liquid color Sodasan washing liquid color
sensitive 1.5 litra
25,71zł/l

price: 38,56 zł

PLN
1
2
Sodasan Organic soap stain Sodasan Organic soap stain
Wirek Little whirlpool lanolin Wirek Little whirlpool lanolin
washing liquid Black fabric 30% free 1 l

price: 7,99 zł

PLN
1
11
Wirek Little whirlpool lanolin Wirek Little whirlpool lanolin
washing liquid delicate fabrics 30% free 1 l

price: 8,28 zł

PLN
1
8
Wirek little whirlpool washing Wirek little whirlpool washing
liquid protects colors AUTOMATIC 30% free 1 l

price: 8,27 zł

PLN
1
7
Persil Persil Washing powder for Persil Persil Washing powder for
white fabrics 1.1 kg
24,74zł/kg

price: 27,21 zł

PLN
1
3
Persil Persil Color Washing Powder Persil Persil Color Washing Powder
1.1 kg
24,74zł/kg

price: 27,21 zł

PLN
1
2
Persil Persil XL Active Gel Liquid Persil Persil XL Active Gel Liquid
laundry detergent 2.475 litra
19,14zł/l

price: 47,37 zł

PLN
1
5
Persil Persil XL Color Gel Liquid Persil Persil XL Color Gel Liquid
detergent color 2.475 litra
19,14zł/l

price: 47,36 zł

PLN
1
1
Persil Persil XL Color Color Persil Persil XL Color Color
Washing Powder 2.75 kg
17,23zł/kg

price: 47,37 zł

PLN
1
2
Persil Persil XL Washing powder Persil Persil XL Washing powder
for white fabrics 2.75 kg
17,23zł/kg

price: 47,37 zł

PLN
1
2
Persil Persil Power Caps Color Persil Persil Power Caps Color
Concentrated laundry detergent 490 g
95,08zł/kg

price: 46,59 zł

PLN
1
1
Persil Persil XL Power Caps Persil Persil XL Power Caps
Universal Concentrated laundry detergent 490 g
95,08zł/kg

price: 46,59 zł

PLN
1
9
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5