Mayeri UNIWERSALNY PŁYN DO PRANIA. HIPOALERGICZNY – ZMNIEJSZONE RYZYKO REAKCJI ALERGICZNYCH. Uniwersalny płyn do prania odzieży białej i kolorowej. Nadaje się do prania w pralce i ręcznego. Skutecznie usuwa zabrudzenia zarówno w letniej, jak i ciepłej wodzie. Postępuj zgodnie z instrukcjami producenta odzieży. Stosowanie najniższej zalecanej temperatury prania (30°C), prawidłowego dozowania i maksymalnego wsadu prania w pralce zmniejszy zanieczyszczenie wody, produkcję odpadów i zużycie energii. Podczas prania ręcznego zawsze używaj rękawiczek. Zawartość i opakowanie utylizuj zgodnie z obowiązującymi lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji odpadów. Okres przydatności do użycia: 3 lata od daty produkcji. Data produkcji znajduje się na opakowaniu.
pojemność netto

pojemność netto

1.5 litra

pojemność

cena za litr

13,59 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4740060003387

4740060003387

price: 20,38 zł

20.38 PLN NewCondition
5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% fosfonian, fenoksyetanol, enzymy, kompozycja zapachowa.
UNIWERSALNY PŁYN DO PRANIA. HIPOALERGICZNY – ZMNIEJSZONE RYZYKO REAKCJI ALERGICZNYCH. Uniwersalny płyn do prania odzieży białej i kolorowej. Nadaje się do prania w pralce i ręcznego. Skutecznie usuwa zabrudzenia zarówno w letniej, jak i ciepłej wodzie. Postępuj zgodnie z instrukcjami producenta odzieży. Stosowanie najniższej zalecanej temperatury prania (30°C), prawidłowego dozowania i maksymalnego wsadu prania w pralce zmniejszy zanieczyszczenie wody, produkcję odpadów i zużycie energii. Podczas prania ręcznego zawsze używaj rękawiczek. Zawartość i opakowanie utylizuj zgodnie z obowiązującymi lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji odpadów. Okres przydatności do użycia: 3 lata od daty produkcji. Data produkcji znajduje się na opakowaniu.
Sodasan universal washing liquid Sodasan universal washing liquid
Color detergent 1.5 litra
25,48zł/l

price: 38,22 zł

PLN
1
2
Sodasan washing liquid color Sodasan washing liquid color
sensitive 1.5 litra
25,71zł/l

price: 38,56 zł

PLN
1
2
Sodasan Sodasan ecological washing Sodasan Sodasan ecological washing
liquid for white and colored fabrics, lavender 1.5 litra
25,69zł/l

price: 38,53 zł

PLN
1
1
Mill Mill żel do prania Universal Mill Mill żel do prania Universal
1.5 litra
9,69zł/l

price: 14,54 zł

PLN
1
8
Mill Mill Color Żel do prania Mill Mill Color Żel do prania
tkanin 1.5 litra
9,69zł/l

price: 14,54 zł

PLN
1
8
expiry date
2029-03-30
Calgon Calgon 2in1 Powder water Calgon Calgon 2in1 Powder water
softener 500 g
28,48zł/kg

price: 14,24 zł

PLN
1
5
Sodasan Organic soap stain Sodasan Organic soap stain
Wirek Little whirlpool lanolin Wirek Little whirlpool lanolin
washing liquid Black fabric 30% free 1 l

price: 7,99 zł

PLN
1
11
Mayeri Mayeri Sensitive universal Mayeri Mayeri Sensitive universal
cleaning wipes 28 szt.

price: 5,38 zł

PLN
1
1
Mayeri Mayeri Sensitive glass Mayeri Mayeri Sensitive glass
cleaner 500 ml
20,90zł/l

price: 10,45 zł

PLN
1
3
Mayeri Myeri All-Care Aloe Vera Mayeri Myeri All-Care Aloe Vera
dishwashing liquid 500 ml
14,88zł/l

price: 7,44 zł

PLN
1
4
Mayeri Mayeri Citrus Kitchen Mayeri Mayeri Citrus Kitchen
Cleaner 750 ml
15,72zł/l

price: 11,79 zł

PLN
1
1
Mayeri Mayeri Płyn do prania Mayeri Mayeri Płyn do prania
odzieży 1 litr

price: 20,90 zł

PLN
1
1
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5