freshener spray citrus

Brise Glade by Brise Fresh Lemon - odświeżacz powietrza w aerozolu. Wnosi do Twojego domu orzeźwiającą atmosferę Morza Śródziemnego, potęgowaną ekscytującym zapachem cytrusów. Szybko i skutecznie odświeża powietrze.
freshener spray citrusfreshener spray citrus
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

pojemność

cena za litr

39,97 zł / l

kraj

Country of origin

UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4000290997543

4000290997543

price: 11,99 zł

11.99 PLN NewCondition
Glade by Brise Fresh Lemon - odświeżacz powietrza w aerozolu. Wnosi do Twojego domu orzeźwiającą atmosferę Morza Śródziemnego, potęgowaną ekscytującym zapachem cytrusów. Szybko i skutecznie odświeża powietrze.
Features:eliminuje nieprzyjemny zapach, odświeża, działa natychmiastowo, wysokiej jakości zapach, długotrwała świeżość, łatwiejszy w użyciu
Safety warning:Glade by Brise Fresh Lemon - odświeżacz powietrza w aerozolu.
Niebezpieczeństwo
Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem.
Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Nie wdychać rozpylonej cieczy.
Używać zgodnie ze sposobem użycia. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.
brand:Glade by Brise
Legally regulated product name:Odświeżacz powietrza w aerozolu.
Preparation and use:Sposób użycia: Rozpylić w pomieszczeniu, kierując strumień w górę. Nie rozpylać na tkaniny i żywność.
Type of packaging:Aerozol
Country of origin:UE
Return address:SC Johnson Sp. z o.o.
ul. Taśmowa 7
02-677 Warszawa
tel.: +48 22 445 88 00
Infolinia 0 801 11 12 11 (całkowity koszt połącz. wg taryfy lokalnej)
Brise freshener spray lily of the Brise freshener spray lily of the
valley 300 ml
39,97zł/l

price: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise freshener spray 300ml Brise freshener spray 300ml
Lavender 300 ml
39,97zł/l

price: 11,99 zł

PLN
1
1
Brise freshener spray Japanese Brise freshener spray Japanese
garden 300 ml
39,97zł/l

price: 11,99 zł

PLN
1
1
Brise air freshener spray Brise air freshener spray
Sandalwood and Jasmine Bali 300 ml
39,97zł/l

price: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise glade to clean fresh air Brise glade to clean fresh air
in the sun freshener aerosol with the scent of laundry dried 300 ml
39,97zł/l

price: 11,99 zł

PLN
1
2
Air Wick Air Wick Freshmatic Max Air Wick Air Wick Freshmatic Max
flowers contribution to air freshener 250 ml of white 250 ml
70,92zł/l

price: 17,73 zł

PLN
1
2
Brise glade automatic spray to Brise glade automatic spray to
supply sandalwood and jasmine log 269 ml
77,47zł/l

price: 20,84 zł

PLN
1
4
Brise glade automatic spray to Brise glade automatic spray to
supply a Japanese garden 269 ml
77,47zł/l

price: 20,84 zł

PLN
1
4
Brise Glade to Brise Stocking for Brise Glade to Brise Stocking for
automatic air freshener pure freshness 269 ml
77,47zł/l

price: 20,84 zł

PLN
1
4
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5