Air Wick Freshmatic Refill for automatic air freshener.Citrus

Air Wick Pozbądź się nieprzyjemnych zapachów i pozwól, by w Twoim domu zagościł aromat dojrzewających w słońcu pomarańczy. Rozkoszuj się energetycznym zapachem wypełniającym Twoją przestrzeń.
Air Wick Freshmatic Refill for automatic air freshener.CitrusAir Wick Freshmatic Refill for automatic air freshener.Citrus
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

pojemność

cena za litr

70,92 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3059943009066

3059943009066

price: 17,73 zł

17.73 PLN NewCondition
Pozbądź się nieprzyjemnych zapachów i pozwól, by w Twoim domu zagościł aromat dojrzewających w słońcu pomarańczy. Rozkoszuj się energetycznym zapachem wypełniającym Twoją przestrzeń.
Features:x5 siła neutralizacji brzydkich zapachów*, aż do 70 dni świeżośći**, zawiera naturalne olejki eteryczne, *Neutralizuje 5 najtrudniejszych domowych zapachów: łazienka, kuchnia, pleśń i grzyb, śmieci i zwierzęta, **W oparciu o najniższy poziom intensywności zapachu
Safety warning:ŚRODKI OSTROŻNOŚCI: Przed użyciem zapoznaj się ze środkami ostrożności i instrukcją, którą zachowaj. ZAWSZE KIERUJ URZĄDZENIE Z DALA OD TWARZY. Podczas wkładania baterii lub przesuwania przełącznika możesz usłyszeć dźwięk, gdy urządzenie resetuje swój mechanizm. Urządzenie będzie rozpylać 15 sekund po przestawieniu przełącznika na dowolne z 3 ustawień intensywności. OSTRZEŻENIE: PRZED UŻYCIEM PROSIMY UWAŻNIE PRZECZYTAĆ TEKST DOTYCZĄCY BEZPIECZEŃSTWA I ŚRODKÓW OSTRZEGAWCZYCH. Środki ostrożności dotyczące użytkowania: Przed włożeniem wkładu sprawdź, czy automatyczny przełącznik urządzenia znajduje się w pozycji Off. Skieruj urządzenie z dala od twarzy przed włączeniem, urządzenie automatycznie zacznie działać po 15 sekundach. Ze względów bezpieczeństwa należy dokładnie przestrzegać instrukcji użytkowania dostarczonych z urządzeniem Freshmatic. UWAGA: Używaj zgodnie z przeznaczeniem. Rozmyślne nadużycie przez świadome wytwarzanie wysokich stężeń i wdychanie zawartości może być szkodliwe lub śmiertelne. Nie wdychać aerozolu. Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Ekstremalne temperatury mogą wystąpić w samochodach, okolicach piekarników i kominków. Ze względów bezpieczeństwa należy dokładnie przestrzegać instrukcji użytkowania dostarczonych z urządzeniem Freshmatic. Air Wick Automatyczny odświeżacz powietrza o zapachu Kwitnąca Pomarańcza. Niebezpieczeństwo. Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C. Zawiera Linalool, Limonene, Citral. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny.
brand:Air Wick
Other information:Air Wick jest zastrzeżonym znakiem towarowym grupy Reckitt Benckiser.
Type of packaging:Aerozol
Return address:
Air Wick Air Wick Freshmatic Max Air Wick Air Wick Freshmatic Max
flowers contribution to air freshener 250 ml of white 250 ml
70,92zł/l

price: 17,73 zł

PLN
1
2
Air Wick Air Wick Freshmatic Air Wick Air Wick Freshmatic
powietrza.Świeżość summer morning contribution to automatically freshener 250 ml
70,92zł/l

price: 17,73 zł

PLN
1
2
Air Wick Air Wick Freshmatic Air Wick Air Wick Freshmatic
Otulona satin Refill for automatic air fresheners.Liquid Lilia 250 ml
70,92zł/l

price: 17,73 zł

PLN
1
2
Air Wick Air Wick Freshmatic Air Wick Air Wick Freshmatic
Cherry blossom Refill for automatic air freshener.Magnolia and 250 ml
70,92zł/l

price: 17,73 zł

PLN
1
2
Air Wick Air Wick Freshmatic Air Wick Air Wick Freshmatic
freshener.Energetyzujący with the scent of citrus fruit with the addition of 5 essential oils. Contribution to the automatic air 250 ml
70,52zł/l

price: 17,63 zł

PLN
1
2
Air Wick Air Wick Freshmatic Air Wick Air Wick Freshmatic
Blossoming cherry Contribution to the automatic air freshener. 250 ml
70,92zł/l

price: 17,73 zł

PLN
1
2
Brise freshener spray citrus Brise freshener spray citrus
300 ml
39,97zł/l

price: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise freshener spray lily of the Brise freshener spray lily of the
valley 300 ml
39,97zł/l

price: 11,99 zł

PLN
1
2
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5