Cif Spray Cif Uniwersalny Odkamieniacz to 100% skuteczności w walce z kamieniem. Ten płyn do mycia łazienki to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą szybko i łatwo wyczyścić swoją łazienkę, pozostawiając ją lśniącą i odświeżoną. Produkt ten poradzi sobie nawet z najbardziej uporczywymi zabrudzeniami, takimi jak osad z twardej wody, kosmetyków i mydła. Cif Uniwersalny Odkamieniacz nie tylko usuwa brud, osad i kamień, ale także dba o czyszczone powierzchnie takie jak wanna, umywalka, kabina prysznicowa, toaleta czy płytki, pozostawiając je niesamowicie lśniącymi i błyszczącymi. Wygodna forma sprayu pozwoli Ci szybko i skutecznie zaprowadzić porządek w łazience, dzięki czemu relaksująca wieczorna kąpiel lub orzeźwiający poranny prysznic będą samą przyjemnością. Oprócz tego odkamieniacz ten nie pozostawia smug na czyszczonych elementach ani nie zarysowuje ich powierzchni. Aby cieszyć się lśniącą i czystą łazienką spryskaj sprayem Cif wybrane powierzchnie, pozostaw produkt na kilka sekund i przetrzyj mokrą ściereczką. W przypadku cięższych zabrudzeń wydłuż czas do paru minut, żeby całkowicie pozbyć się brudu. Płyn Cif Uniwersalny Odkamieniacz sprawi, że Twoja łazienka będzie pachnieć czystością dzięki całkowicie biodegradowalnej łagodnej kompozycji zapachowej. Dbamy również o planetę, dlatego butelka Cif wykonana jest w 50% z plastiku pochodzącego z recyklingu. Wypróbuj również inne produkty i płyny do dezynfekcji marki Cif.
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

pojemność

cena za litr

23,18 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8720182870070

8720182870070

price: 11,59 zł

11.59 PLN NewCondition
<5 % niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycje zapachowe, Sodium Benzoate
Spray Cif Uniwersalny Odkamieniacz to 100% skuteczności w walce z kamieniem. Ten płyn do mycia łazienki to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą szybko i łatwo wyczyścić swoją łazienkę, pozostawiając ją lśniącą i odświeżoną. Produkt ten poradzi sobie nawet z najbardziej uporczywymi zabrudzeniami, takimi jak osad z twardej wody, kosmetyków i mydła. Cif Uniwersalny Odkamieniacz nie tylko usuwa brud, osad i kamień, ale także dba o czyszczone powierzchnie takie jak wanna, umywalka, kabina prysznicowa, toaleta czy płytki, pozostawiając je niesamowicie lśniącymi i błyszczącymi. Wygodna forma sprayu pozwoli Ci szybko i skutecznie zaprowadzić porządek w łazience, dzięki czemu relaksująca wieczorna kąpiel lub orzeźwiający poranny prysznic będą samą przyjemnością. Oprócz tego odkamieniacz ten nie pozostawia smug na czyszczonych elementach ani nie zarysowuje ich powierzchni. Aby cieszyć się lśniącą i czystą łazienką spryskaj sprayem Cif wybrane powierzchnie, pozostaw produkt na kilka sekund i przetrzyj mokrą ściereczką. W przypadku cięższych zabrudzeń wydłuż czas do paru minut, żeby całkowicie pozbyć się brudu. Płyn Cif Uniwersalny Odkamieniacz sprawi, że Twoja łazienka będzie pachnieć czystością dzięki całkowicie biodegradowalnej łagodnej kompozycji zapachowej. Dbamy również o planetę, dlatego butelka Cif wykonana jest w 50% z plastiku pochodzącego z recyklingu. Wypróbuj również inne produkty i płyny do dezynfekcji marki Cif.
Features:- Cif Uniwersalny Odkamieniacz w sprayu skutecznie usuwa uporczywy brud i osad z mydła i zacieków z twardej wody oraz 100% kamienia, pozostawiając Twoją łazienkę czystą i lśniącą, - Płyn do czyszczenia Cif Uniwersalny Odkamieniacz ma wygodną formę sprayu dzięki czemu szybko, łatwo i bezproblemowo wyczyścisz wszystkie powierzchnie w łazience, - Linia Cif Uniwersalny to gwarancja lśniących i błyszczących powierzchni bez smug oraz skutecznego i dogłębnego czyszczenia, którego efekt utrzyma się przez długi czas, - Dla długotrwałego efektu i połysku spryskaj wybrane powierzchnie, pozostaw spray do łazienki na kilka sekund i przetrzyj mokrą ściereczką, - Odkamieniacz do łazienki Cif ma jednocześnie łagodny zapach, na który składa się w 100% biodegradowalna kompozycja zapachowa, - 100% składników czyszczących jest pochodzenia naturalnego, a butelkę wykonano w 50% z plastiku pochodzącego z recyklingu – spray Cif to nie tylko czysta łazienka, ale i troska o planetę
brand:Cif
Preparation and use:Sposób użycia: spryskaj różne powierzchnie, pozostaw na kilka sekund i wytrzyj mokrą ściereczką. Na trudnych zabrudzeniach pozostaw na kilka minut przed wytarciem. Aby uzyskać lepsze rezultaty, przetrzyj sucha szmatką. W trosce o środowisko, używaj produktu oszczędnie. Ostrzeżenia: Nie stosuj na marmurze, kamieniach naturalnych, malowanym drewnie, anodyzowanym aluminium i linoleum. W przypadku używania na emaliowanych, malowanych lub nowych/nietypowych powierzchniach wypróbuj najpierw na małej powierzchni w niewidocznym miejscu. Dobrze spłucz produkt po użyciu na plastiku, malowanym metalu i emalii tytanowej.
Type of packaging:Butelka plastikowa
Return address:Unilever Polska Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa 801 610 610
Kamix Kamix AGD Liquid descaler Kamix Kamix AGD Liquid descaler
500 ml
38,84zł/l

price: 19,42 zł

PLN
1
3
Kamix Kamix agent in the liquid Kamix Kamix agent in the liquid
for removing limescale 500 ml
35,52zł/l

price: 17,76 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-04-23
Zielko Zielko Odkamieniacz Zielko Zielko Odkamieniacz
do ekspresów 500 ml
39,74zł/l

price: 19,87 zł

PLN
1
12
Hades Hades - płynna pasta Hades Hades - płynna pasta
440 ml
29,25zł/l

price: 12,87 zł

PLN
1
5
Hades Hades - pasta for the care Hades Hades - pasta for the care
- of tombstones 300 ml
51,40zł/l

price: 15,42 zł

PLN
1
6
Tytan Titanium spray stone and Tytan Titanium spray stone and
rust - cleaner bathrooms 500g

price: 9,60 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-06-12
Kamix Kamix Appliances Automatic Kamix Kamix Appliances Automatic
descaling 2x75g 150 g
69,33zł/kg

price: 10,40 zł

PLN
1
3
Mill Mill Płyn do mycia Mill Mill Płyn do mycia
i pielęgnacji 555 ml
16,65zł/l

price: 9,24 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-10-30
Cif Cif Max Power Ocean Wave Milk Cif Cif Max Power Ocean Wave Milk
with Bleach 1.001 kg
13,16zł/kg

price: 13,17 zł

PLN
1
34
Cif CIF Cleanboost Uniwersalny Cif CIF Cleanboost Uniwersalny
spray 500 ml
23,50zł/l

price: 11,75 zł

PLN
1
1
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5