Chicory extra gourmet nature

Cykoria
55
Bardzo dobrze skomponowana przyprawa, pięknie aromatyzuje potrawy i uwydatnia ich smak. Zawartość soli nie jest za duża.
Polecam.
Chicory extra gourmet nature
53Chicory extra gourmet nature
Chicory extra gourmet natureChicory extra gourmet nature
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

expiry date:

2028-05-30

pojemność

cena za kilogram

25,33 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288153076

5900288153076

price: 3,80 zł

buy 6 szt. for 3.74 zł/szt
3.80 PLN 2028-05-30 NewCondition

sól, warzywa suszone 32% w zmiennych proporcjach (marchew, pasternak, cebula, seler, ziemniaki, por, papryka czerwona, pietruszka liść, koper, czosnek), cukier, ekstrakt drożdżowy, przyprawy w zmiennych proporcjach (kurkuma, pieprz czarny), zioła 1% w zmiennych proporcjach (lubczyk liść, kolendra liść), olej rzepakowy.


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Monika , 2017-09-21 18:25:45Bardzo dobrze skomponowana przyprawa, pięknie aromatyzuje potrawy i uwydatnia ich smak. Zawartość soli nie jest za duża.
    Polecam.



Vegeta Podravka natur vegetable Vegeta Podravka natur vegetable
seasoning to dishes 150 g
33,27zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-06-30
Kamis curry Kamis curry
expiry date 2029-01-25
Prymat classic grill seasoning 20g Prymat classic grill seasoning 20g

price: 2,23 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-03-31
Prymat Seasoning for fish Prymat Seasoning for fish
expiry date 2028-05-30
Prymat spice to the stew Prymat spice to the stew
expiry date 2028-01-31
Prymat spice for tripe Prymat spice for tripe
expiry date
2027-11-30
Prymat Provencal herbs Prymat Provencal herbs
10 g
199,00zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
16
expiry date 2029-08-30
Prymat seasoning of minced meat Prymat seasoning of minced meat
20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
23
expiry date 2028-07-30
Cykoria citric acid grocery Cykoria citric acid grocery
20 g
92,50zł/kg

price: 1,85 zł

PLN
1
42
expiry date 2029-02-28
Cykoria beetroot soup rapid Cykoria beetroot soup rapid
60 g
37,67zł/kg

price: 2,26 zł

PLN
1
35
expiry date 2028-03-30
Cykoria chili Cykoria chili
20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
29
expiry date 2028-01-30
Cykoria Christian Coffee Grain Cykoria Christian Coffee Grain
Express 30 bags 120 g
44,92zł/kg

price: 5,39 zł

PLN
1
12
expiry date 2028-05-30
Cykoria Cream cakes with the taste Cykoria Cream cakes with the taste
of strawberry 100 g
56,30zł/kg

price: 5,63 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-11-30
Cykoria Cream cakes with the taste Cykoria Cream cakes with the taste
of rum 100 g
32,40zł/kg

price: 3,24 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-11-30
Cykoria Chicory Instant cheesecake Cykoria Chicory Instant cheesecake
expiry date 2027-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5