Pamapol oferuje nam szybkie danie obiadowe, a także pasztety i konserwy. Jeśli nie masz czasu na przygotowywanie obiadu, Pamapol jest doskonałym rozwiązaniem. Jedz tradycyjne polskie dania - flaki, gołąbki, klopsiki czy bigos. Zakupy dostarczymy pod każdy adres w Polsce, a także za granicę. Niskie koszty dostawy, a przy zamówieniu za 200 zł, dowóz towarów na terenie Polski jest bezpłatny. Sprawdź nasze atrakcyjne ceny i zamów już dziś z dostawą na jutro. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

 
5907501018105 5907501018105 Pamapol
Pamapol Homemade pate porcine Pamapol Homemade pate porcine
Pamapol Homemade pate porcine
4 5
4.5 13 Pamapol Homemade pate porcine
expiry date 2027-03-03
5907501013834 5907501013834 Pamapol
Pamapol Pamapol Home-made poultry Pamapol Pamapol Home-made poultry
pate 100% FREE! 390 g
12,05zł/kg

price: 4,70 zł

PLN
1
47
Pamapol Pamapol Home-made poultry
4 5
4.5 24 Pamapol Pamapol Home-made poultry
expiry date 2027-03-18
 
5907501002074 5907501002074 Pamapol
Pamapol Beans and weenies with Pamapol Beans and weenies with
bacon 500 g
16,66zł/kg

price: 8,33 zł

PLN
1
1
Pamapol Beans and weenies with
4 5
4.5 14 Pamapol Beans and weenies with
expiry date 2029-01-22
5907501000896 5907501000896 Pamapol
Pamapol Pamapol Cucumber soup with Pamapol Pamapol Cucumber soup with
dill 470 g
15,53zł/kg

price: 7,30 zł

PLN
1
32
Pamapol Pamapol Cucumber soup with
5 5
5 4 Pamapol Pamapol Cucumber soup with
expiry date 2027-10-27
5907501000933 5907501000933 Pamapol
Pamapol Pamapol Soup cabbage soup Pamapol Pamapol Soup cabbage soup
with smoked bacon 470 g
15,51zł/kg

price: 7,29 zł

PLN
1
42
Pamapol Pamapol Soup cabbage soup
5 5
5 1 Pamapol Pamapol Soup cabbage soup
expiry date 2027-11-17
5907501001015 5907501001015 Pamapol
Pamapol Pamapol tomato soup with Pamapol Pamapol tomato soup with
rice 470 g
15,51zł/kg

price: 7,29 zł

PLN
1
100
Pamapol Pamapol tomato soup with
5 5
5 3 Pamapol Pamapol tomato soup with
expiry date 2027-12-10
5907501002128 5907501002128 Pamapol
Pamapol homemade stew Pamapol homemade stew
Pamapol homemade stew
4 5
4 11 Pamapol homemade stew
expiry date 2028-06-30
5907501002104 5907501002104 Pamapol
Pamapol pork stew Pamapol pork stew
Pamapol pork stew
4 5
4 13 Pamapol pork stew
expiry date 2028-07-20
5907501000957 5907501000957 Pamapol
Pamapol Pamapol Żurek soup with Pamapol Pamapol Żurek soup with
smoked bacon 470 g
15,53zł/kg

price: 7,30 zł

PLN
1
82
Pamapol Pamapol Żurek soup with
5 5
5 3 Pamapol Pamapol Żurek soup with
expiry date 2027-12-10
5907501002029 5907501002029 Pamapol
Pamapol cabbage rolls in tomato Pamapol cabbage rolls in tomato
sauce 500 g
17,56zł/kg

price: 8,78 zł

PLN
1
66
Pamapol cabbage rolls in tomato
4 5
4 15 Pamapol cabbage rolls in tomato
expiry date 2029-02-10
5907501002043 5907501002043 Pamapol
Pamapol meatballs in tomato sauce Pamapol meatballs in tomato sauce
500 g
16,68zł/kg

price: 8,34 zł

PLN
1
59
Pamapol meatballs in tomato sauce
4 5
4 9 Pamapol meatballs in tomato sauce
expiry date 2029-01-10
5907501002012 5907501002012 Pamapol
Pamapol tripe in broth Pamapol tripe in broth
Pamapol tripe in broth
4 5
4 6 Pamapol tripe in broth
expiry date 2027-11-21
5907501002258 5907501002258 Pamapol
Pamapol tripe zamojsku Pamapol tripe zamojsku
Pamapol tripe zamojsku
4 5
4.5 9 Pamapol tripe zamojsku
expiry date 2028-01-06
 
5907501001091 5907501001091 Pamapol
Pamapol Goong Soy Sauce with a Pamapol Goong Soy Sauce with a
reduced salt content 150 ml
39,93zł/l

price: 5,99 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-02-27
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5