homemade stew

Pamapol
55
5homemade stew
411homemade stew
homemade stewhomemade stew
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2028-06-30

pojemność

cena za kilogram

17,58 zł / kg

ocena

ranking

4.2/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907501002128

5907501002128

price: 8,79 zł

buy 8 szt. for 8.66 zł/szt
8.79 PLN 2028-06-30 NewCondition

kapusta biała kwaszona 40%, kapusta biała 23%, cebula smażona 11% (cebula, smalec wieprzowy), podgardle wieprzowe 7,6%, woda, mięso wieprzowe 4,4%, smalec wieprzowy, koncentrat pomidorowy 2,5%, cukier, sól, przyprawy, grzyby suszone w zmiennych proporcjach 0,06% (borowik, podgrzybek, maślak), mieszanka warzywna (marchew, pasternak, cebula), hydrolizat białka sojowego, ekstrakt drożdżowy, ekstrakty przypraw, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat, czosnek, natka pietruszki, pomidor.


Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
Wartość energetyczna440 kJ/106 kcal
Tłuszcz8,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone3,3 g
Węglowodany5,3 g
w tym cukry2,9 g
Błonnik0,5 g
Białko2,5 g
Sól1,5 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Może zawierać
bez dodatku substancji konserwujących
brand:Pamapol
Legally regulated product name:Bigos z mięsem wieprzowym i grzybami. Produkt sterylizowany.
Storage:Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 48 godzin.
Preparation and use:Sposób przygotowania: - Zawartość opakowania przełożyć do garnka - Podgrzewać od czasu do czasu mieszając - Podawać na ciepło z pieczywem lub innymi dodatkami
Type of packaging:Słoik
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 11 ocen.

  • 2021-09-23 17:57:405



Rolnik Farmer Country bigos with Rolnik Farmer Country bigos with
sausage 500 g
16,72zł/kg

price: 8,36 zł

PLN
1
12
expiry date 2028-02-05
Łowicz Bolognese sauce ready Łowicz Bolognese sauce ready
500 g
17,16zł/kg

price: 8,58 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-01-30
Łowicz Chinese sauce Łowicz Chinese sauce
expiry date 2027-11-30
Łowicz spaghetti sauce Łowicz spaghetti sauce
expiry date 2028-01-31
Pamapol tripe zamojsku Pamapol tripe zamojsku
expiry date 2028-01-06
Pamapol cabbage rolls in tomato Pamapol cabbage rolls in tomato
sauce 500 g
17,56zł/kg

price: 8,78 zł

PLN
1
66
expiry date 2029-02-10
Pamapol meatballs in tomato sauce Pamapol meatballs in tomato sauce
500 g
16,68zł/kg

price: 8,34 zł

PLN
1
59
expiry date 2029-01-10
Pamapol Beans and weenies with Pamapol Beans and weenies with
bacon 500 g
16,66zł/kg

price: 8,33 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-01-22
Pamapol Pamapol Home-made poultry Pamapol Pamapol Home-made poultry
pate 100% FREE! 390 g
12,05zł/kg

price: 4,70 zł

PLN
1
47
expiry date 2027-03-18
Pamapol Homemade pate porcine Pamapol Homemade pate porcine
expiry date 2027-03-03
Pamapol pork stew Pamapol pork stew
expiry date 2028-07-20
Pamapol tripe in broth Pamapol tripe in broth
expiry date 2029-01-13
Pamapol Pamapol Soup cabbage soup Pamapol Pamapol Soup cabbage soup
with smoked bacon 470 g
15,51zł/kg

price: 7,29 zł

PLN
1
42
expiry date 2027-11-17
Pamapol Pamapol Cucumber soup with Pamapol Pamapol Cucumber soup with
dill 470 g
15,53zł/kg

price: 7,30 zł

PLN
1
32
expiry date 2027-10-27
Pamapol Pamapol Żurek soup with Pamapol Pamapol Żurek soup with
smoked bacon 470 g
15,53zł/kg

price: 7,30 zł

PLN
1
82
expiry date 2027-12-10
Pamapol Pamapol tomato soup with Pamapol Pamapol tomato soup with
rice 470 g
15,51zł/kg

price: 7,29 zł

PLN
1
100
expiry date 2027-12-10
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5