tripe in broth

Pamapol
55
Ok.tripe in broth
46tripe in broth
tripe in brothtripe in broth
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2029-01-13

pojemność

cena za kilogram

19,70 zł / kg

ocena

ranking

4.2/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907501002012

5907501002012

price: 9,85 zł

buy 8 szt. for 9.70 zł/szt
9.85 PLN 2029-01-13 NewCondition

Woda, przedżołądki wołowe 28%, warzywa w zmiennych proporcjach 12% (marchew, seler korzeń, cebula), sól, przyprawy, zioła, aromaty, warzywa suszone w zmiennych proporcjach (marchew, pasternak, cebula), żelatyna wieprzowa, cukier, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, maltodekstryna


Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
Wartość energetyczna 152 kJ/36 kcal
Tłuszcz 0,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,3 g
Węglowodany 1,4 g
w tym cukry 0,8 g
Błonnik <0,5 g
Białko 6,0 g
Sól 1,2 g

Seler : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
długo gotowane, bez dodatku substancji konserwujących
brand:Pamapol
Legally regulated product name:Flaki wołowe w rosole. Produkt sterylizowany.
Storage:Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 48 godzin.
Preparation and use:Sposób przygotowania: - Zawartość opakowania przełożyć do garnka - Podgrzewać od czasu do czasu mieszając - Podawać na ciepło z pieczywem lub innymi dodatkami
Type of packaging:Słoik
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 6 ocen.

  • Marek , 2024-09-10 14:08:55Ok.



Pamapol tripe zamojsku Pamapol tripe zamojsku
expiry date 2028-01-06
Łowicz Bolognese sauce ready Łowicz Bolognese sauce ready
500 g
17,16zł/kg

price: 8,58 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-01-30
Łowicz Chinese sauce Łowicz Chinese sauce
expiry date 2027-11-30
Łowicz spaghetti sauce Łowicz spaghetti sauce
expiry date 2028-01-31
Pamapol cabbage rolls in tomato Pamapol cabbage rolls in tomato
sauce 500 g
17,56zł/kg

price: 8,78 zł

PLN
1
66
expiry date 2029-02-10
Pamapol meatballs in tomato sauce Pamapol meatballs in tomato sauce
500 g
16,68zł/kg

price: 8,34 zł

PLN
1
59
expiry date 2029-01-10
Pamapol Beans and weenies with Pamapol Beans and weenies with
bacon 500 g
16,66zł/kg

price: 8,33 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-01-22
Bonduelle mushroom letcho mild Bonduelle mushroom letcho mild
expiry date 2027-10-01
Pamapol Pamapol Home-made poultry Pamapol Pamapol Home-made poultry
pate 100% FREE! 390 g
12,05zł/kg

price: 4,70 zł

PLN
1
47
expiry date 2027-03-18
Pamapol homemade stew Pamapol homemade stew
expiry date 2028-06-30
Pamapol Homemade pate porcine Pamapol Homemade pate porcine
expiry date 2027-03-03
Pamapol pork stew Pamapol pork stew
expiry date 2028-07-20
Pamapol Pamapol Soup cabbage soup Pamapol Pamapol Soup cabbage soup
with smoked bacon 470 g
15,51zł/kg

price: 7,29 zł

PLN
1
42
expiry date 2027-11-17
Pamapol Pamapol Cucumber soup with Pamapol Pamapol Cucumber soup with
dill 470 g
15,53zł/kg

price: 7,30 zł

PLN
1
32
expiry date 2027-10-27
Pamapol Pamapol Żurek soup with Pamapol Pamapol Żurek soup with
smoked bacon 470 g
15,53zł/kg

price: 7,30 zł

PLN
1
82
expiry date 2027-12-10
Pamapol Pamapol tomato soup with Pamapol Pamapol tomato soup with
rice 470 g
15,51zł/kg

price: 7,29 zł

PLN
1
100
expiry date 2027-12-10
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5