Winiary sauces For Every Day with cream dill sauce

Winiary
49Winiary sauces For Every Day with cream dill sauce
Winiary sauces For Every Day with cream dill sauceWiniary sauces For Every Day with cream dill sauce
masa netto

masa netto

27 g

data przydatności

expiry date:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

135,93 zł / kg

ocena

ranking

4.3/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613035103627

7613035103627

price: 3,67 zł

3.67 PLN 2027-03-30 NewCondition
skrobia ziemniaczana, mąka pszenna, śmietanka w proszku (z mleka), sól, aromaty (z pszenicą), cukier, ekstrakt drożdży, suszone warzywa (cebula, czosnek), olej słonecznikowy, skrobia kukurydziana, zioła (koperek 0,7%, szczypiorek), kwas (kwas cytrynowy), zagęszczony sok z cytryny, przyprawy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu w 100 ml
Wartość energetyczna237 kJ
Wartość energetyczna57 kcal
Tłuszcz2,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,7 g
Węglowodany6,4 g
w tym cukry1,6 g
Błonnik0,2 g
Białko1,4 g
Sól0,8 g
* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal).
Opakowanie zawiera 4 porcje. Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
dodaj 2 łyżki śmietany
brand:Winiary
Legally regulated product name:Sos śmietanowo-koperkowy.
Other information:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:Sposób przygotowania 1. Zawartość opakowania rozprowadź w 250 ml zimnej wody i 50 ml (ok. 2 łyżki) śmietany 12%. 2. Doprowadź do wrzenia i gotuj 3 min. na małym ogniu, ciągle mieszając. Szukasz inspiracji? Dodaj nasz sos do smażonego dorsza lub innej białej ryby, podaj z ryżem i sałatką.
Type of packaging:Torba
Producer's address:Nestlé Polska S.A. ul. Domaniewska 32 02-672 Warszawa
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 9 ocen.




    Winiary sauce powdered mushroom Winiary sauce powdered mushroom
    expiry date 2027-06-30
    Winiary sauce powdered of tomato Winiary sauce powdered of tomato
    expiry date 2027-05-30
    Cykoria Mushroom sauce Cykoria Mushroom sauce
    expiry date 2028-01-30
    Cykoria Hunter sauce Cykoria Hunter sauce
    expiry date 2027-12-30
    Cykoria Tomato Sauce Cykoria Tomato Sauce
    expiry date 2028-03-30
    Cykoria White sauce Cykoria White sauce
    expiry date 2027-06-06
    Winiary bouillon cubes ( 6 cubes ) Winiary bouillon cubes ( 6 cubes )
    vegetable 60 g
    61,83zł/kg

    price: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-02-28
    Winiary sauce powdered light roast Winiary sauce powdered light roast
    expiry date 2027-06-30
    Winiary seasoning for soups. Winiary seasoning for soups.
    210 g
    16,38zł/kg

    price: 3,44 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-06-30
    Winiary pudding with sugar Winiary Winiary pudding with sugar Winiary
    pudding with sugar 60 g
    38,67zł/kg

    price: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-03-30
    Winiary lemon jelly Winiary lemon jelly
    71 g
    39,30zł/kg

    price: 2,79 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-02-28
    Winiary mayonnaise sauce tartare Winiary mayonnaise sauce tartare
    expiry date 2027-01-31
    Winiary Winiary broth in beef Winiary Winiary broth in beef
    cubes (6 cubes) 60 g
    61,83zł/kg

    price: 3,71 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-03-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5